Kravas automašīnas

Dzīve kabīnē 

Ja uzdevumam ir nepieciešama kravas automašīna ar guļamkabīni, ir pieejams plašs Volvo kravas automašīnu kabīņu klāsts. Visos kabīņu modeļos, sākot no plašajām Globetrotter XXL kabīnēm līdz kompaktākām guļamkabīnēm, jūs atradīsiet interjera risinājumus, kas katru dienu ceļā var padarīt vēl labāku.

Komforts dzīvei uz ceļa

Uzturoties kabīnē, svarīgs ir ne tikai autovadīšanas komforts. Labs miegs, līdzi paņemto lietu glabātuve, papildu barošanas avots, labi skanoša audiosistēma un vieta, kur pārvietoties, veicina māju sajūtu prom no mājām.

Labs miegs garantē produktivitāti

Labi atpūties cilvēks ir visproduktīvākais, lai veiktu lielisku darbu, tāpēc noteikti labi izgulieties, atrodoties ceļā. Volvo Trucks kabīņu gultām ir vai nu gaisa kabatu atsperu matracis, vai putu matracis, lai pielāgotu jūsu atpūtas komfortu. Ja esat novietojies automašīnu stāvēšanai slīpumā, gultu var noregulēt, lai kompensētu stāvēšanu uz nogāzes un uzturētu komfortu.

Novērošanas režīms

Kad esat novietojis automašīnu stāvvietā, kameras uzraudzības sistēmu var aktivizēt novērošanas režīmā. Tas ļauj sānu displejā ērti pārraudzīt kravas automašīnas tuvumā esošās vietas.

Uzturiet kabīnes klimatu vēsu

Kad novietojat kravas automašīnu, lai atpūstos karstā saulē, I-Park Cool var uzturēt jūsu kabīnes iekšējo klimatu tik vēsu, cik vēlaties. Vienkārši izslēdziet dzinēju, un klimata sistēma izmanto akumulatoru, lai uzturētu vēsumu.

Divu akumulatoru sistēma

Jauda iedarbināšanai un komfortam

Uzturiet jaudu, izmantojot divus atsevišķus akumulatoru komplektus. Viens ir paredzēts dzinēja iedarbināšanai, bet otrs — funkcijām dzīvošanai kabīnē. Izmantojiet kabīnes klimata sistēmu, multivides sistēmu un uzlādes ierīces, neuztraucoties par kravas automašīnas startera akumulatoru iztukšošanu.

Ilgtspējīgi.

Divu akumulatoru sistēma izmanto gela akumulatoru tehnoloģiju kabīnes funkcijām un uzlabotus šķidro elektrolītu akumulatorus dzinēja palaišanai. Gela akumulatori var pilnībā izlādēties, tos nesabojājot, un tiem ir ilgāks kalpošanas laiks nekā tradicionālajiem šķidro elektrolītu akumulatoriem.

Pašuzraudzības sistēma

Jums nav jāuztraucas par enerģijas līmeņa pārbaudi. Sistēma uzrauga uzlādes līmeņus, lai Jums vienmēr būtu pieejama jauda. Visas palīgierīces vispirms pakāpeniski tiks izslēgtas, un jūs tiksiet brīdināts.

Ikdienas komforts

Ledusskapji un mikroviļņu krāsns

Paņemiet līdzi ēdienu, dzērienus un citus svaigus produktus. Atkarībā no kabīnes modeļa varat pasūtīt jau rūpnīcā uzstādīt vienu vai divus ledusskapjus. Varat arī pagatavot siltus dzērienus vai maltītes iebūvētajā mikroviļņu krāsnī, kas ērti novietota priekšējā augšējā plauktā.

Audio, kas piemērots jums

Ir pieejamas divas dažādas audiosistēmu konfigurācijas: Selected un Extended. Tās piedāvā Premium sešu augstas kvalitātes skaļruņu komplektu. Extended konfigurācija ir pieejama Volvo FH16 Aero, Volvo FH Aero, Volvo FH16 un Volvo FH — un to papildina ar pievienotu zemfrekvences skaļruni.

Ērti piederumi

Ir pieejams plašs Volvo piederumu klāsts, lai padarītu jūsu dzīvi uz ceļa vēl komfortablāku un ērtāku. Viss — no integrēta kafijas automāta un krūzīšu turētāja līdz uzglabāšanas risinājumiem un ūdens krānam roku mazgāšanai.

 

Uzziniet vairāk par Volvo piederumiem 

Globetrotter XXL kabīne

Paplašināta telpa un komforts

Globetrotter XXL kabīne ir paplašināta, lai radītu vēl vairāk vietas un komforta nekā jebkurš cits kabīnes modelis, un tā piedāvā tādu pašu dāsnu iekšējo augstumu kā Globetrotter XL kabīnei. Izmantojot aerodinamiskās formas Volvo FH Aero un Volvo FH16 Aero, jums ir iespēja modernizēt uz Globetrotter XXL, neierobežojot garuma prasības.

Pietiekami liela diviem

Globetrotter XXL kabīne piedāvā vēl ērtāku gulēšanu diviem cilvēkiem platākā un pazeminātā guļvietā, pateicoties pagarinātajai kabīnei. Guļvieta Globetrotter XXL kabīnē ir 213 cm gara. Platums galvgalī, vidusdaļā un kājgalī ir attiecīgi 99/106,5/91 cm.

Izveidojiet savu kabīnes vietu

Izvēlieties no visa mūsu kravas automašīnu modeļu un kabīņu izmēru klāsta pakalpojumā Volvo Truck Builder. Izveidojiet vietu, kas nepieciešama jūsu dzīvei uz ceļa. Izpētiet salona apdares līmeņus, sēdekļus, gultas un citas iespējas.

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.