Kravas automašīnas

Latvija

×
Servisa līgums radīts, lai Jūs varētu turpināt ceļu

Volvo servisa līgumi

Nodrošinot plānotu tehnisko apkopi un 100% darbspējas laiku, Volvo servisa līgums ļaus Jums turpināt ceļu. Saīsinot dīkstāves laiku un samazinot uzturēšanas kopējās izmaksas, vienlaikus uzlabojot darbības kontroli, līgums palīdzēs arī palielināt peļņas rādītājus.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

Ieguvums Jūsu uzņēmumam

Iepriekš plānotas un apmaksātas apkopes nodrošinās Jums labāku darbības kontroli un uzņēmējdarbības pārredzamību, ietaupot Jums pārvaldībai vajadzīgo laiku un naudu. Kravas automašīnas, kam veikta tehniska apkope, ir drošākas un degvielu tērē ekonomiski. Visi šie ieguvumi samazina kopējās uzturēšanas izmaksas un atvieglo darbu, lai Jūs savu uzmanību varētu veltīt uzņēmuma izaugsmei.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

Ieguvums Jūsu kravas automašīnai

Lai kravas automašīnu uzturētu optimālā stāvoklī un lai Jūs gūtu maksimālu peļņu, tehnisko apkopi veiks kvalificēti Volvo tehniķi. Viņiem ir plašs klāsts Volvo instrumentu un visas vajadzīgās diagnostikas sistēmas un datubāzes. Viņi izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas. Lai maksimāli saīsinātu darbības pārtraukumus, darbu viņi vienmēr veiks Jums piemērotā laikā. 

Izvēlieties sev piemērotāko līgumu

Apkope, kas pielāgota tieši Jūsu vajadzībām

Sāciet ar tehniskās apkopes plānu

Maksimāls darbspējas laiks sākas ar tehniskās apkopes bezmaksas plānu. Mēs iepazīsim Jūsu kravas automašīnu un uzņēmuma darbību un kopā noteiksim Jūsu automašīnai vajadzīgās apkopes līmeni. Pēc tam mēs saskaņosim apkopes plānu, lai tas palīdzētu Jums maksimāli izmantot katru jūdzi.

Kurš no šiem līgumiem ir Jums vispiemērotākais?

Vietējais Volvo Trucks dīleris atbildēs uz jautājumiem. Apmeklējiet viņu vai piezvaniet viņam, lai sāktu īstenot apkopes plānu.