Kravas automašīnas

Volvo servisa līgumi,

Nodrošiniet savu darbspējas laiku

Vai esat gatavs pacelt savu kravas automašīnu, darbspējas laiku un uzņēmējdarbību uz nākamo līmeni? Volvo servisa līgums to nodrošina. Izmantojot nozarē vadošo savienojamības tehnoloģiju un mākslīgo intelektu, mēs 24 stundas diennaktī uzraugām jūsu kravas automašīnas kritiskās sastāvdaļas reāllaikā. Tas paver iespēju pasaulē palielināt produktivitāti, piemēram, plānot darbnīcu apmeklējumus atbilstoši faktiskajai kravas automašīnas izmantošanai un pat paredzēt un novērst neplānotas apstāšanās.

Izvēlieties savu atbalsta līmeni

Uzraudzība reāllaikā
Zelta (reāllaika uzraudzība)
Maksimālais darbspējas laiks — visi remontdarbi un profilaktiskā apkope
  Darbspējas laika pakalpojumi (izvēles)
  Savienoto pakalpojumu plānošana
  Apkope un pārbaudes
  Spēka pārvada remonts
  Ar spēka pārvadu nesaistīts remonts
  Nodiluma sastāvdaļas
  Uzraudzība reāllaikā
Lasīt vēl
Sudraba
Jaudas piedziņas remonts un apkope labākai izmaksu kontrolei
  Darbspējas laika pakalpojumi (izvēles)
  Savienoto pakalpojumu plānošana
  Apkope un pārbaudes
  Spēka pārvada remonts
Lasīt vēl
Zilā krāsā
Profilaktiskā apkope un apkopes plāns, kas balstīts uz jūsu kravas automašīnas faktisko lietošanu
  Darbspējas laika pakalpojumi (izvēles)
  Savienoto pakalpojumu plānošana
  Apkope un pārbaudes
Lasīt vēl
Darbspējas laika apkalpe
Servisa plāns, kas balstīts uz jūsu kravas automašīnas faktisko izmantošanu
  Darbspējas laika pakalpojumi (izvēles)
  Savienoto pakalpojumu plānošana
Lasīt vēl

Kas ir reāllaika uzraudzība?

Mūsdienās katra Volvo kravas automašīna ir aprīkota ar vienu no nozares vismodernākajām telemātiskajām un diagnostikas sistēmām. Tas apvienojumā ar jaunāko savienojamības tehnoloģiju ļauj Volvo Trucks attālināti uzraudzīt un analizēt svarīgu komponentu datus reāllaikā un paredzēt, kad notiks darbības traucējumi. Dati tiek pārsūtīti uz Volvo Trucks starptautisko darbspējas laika centru, kur tie tiek apstrādāti un analizēti. Ja tiek aktivizēts brīdinājums, tas tiek paziņots vietējam tirgotājam vai ar valsts darbspējas laika centru, lai viņi varētu veikt profilaktiskas darbības pirms avārijas iestāšanās. Pašlaik reāllaika uzraudzība lielākajā daļā Eiropas tirgu ir pieejama kā Volvo Zelta līguma opcija.

Uzziniet, kā reāllaika uzraudzības un darbspējas laika pakalpojumi nodrošina kravas automašīnas nepārtrauktu esamību uz ceļa

Paļaujieties uz Volvo tehniķiem

Paļaujieties uz mūsu sertificētiem Volvo tehniķiem, kas nodrošinās jūsu kravas automašīnas optimālu stāvokli. Mums ir zināšanas, viss Volvo instrumentu klāsts un visa nepieciešamā diagnostikas un datu bāzes sistēma, lai jūsu darbnīcas apmeklējums būtu pēc iespējas efektīvāks. Un mēs vienmēr izmantojam oriģinālās Volvo detaļas.

Kravas automašīnas uzturēšana labākajā stāvoklī atmaksājas

Kravas automašīnas uzturēšana labākajā stāvoklī atmaksājas daudzos veidos. Apkalpošana, kas ir plānota un kurai ir noteikta cena iepriekš, samazina neplānotu apstāšanās risku un sniedz lielāku operatīvo kontroli, ietaupot laiku un naudu administrēšanai. Labi apkalpota kravas automašīna ir arī uzticamāka, kā arī ekonomiska, un tam ir lielāka atlikusī vērtība. Visi šie ieguvumi samazina kopējās uzturēšanas izmaksas un atvieglo darbu, lai jūs savu uzmanību varētu veltīt uzņēmējdarbībai.

Kurš no šiem līgumiem ir Jums vispiemērotākais?

Vietējais Volvo Trucks dīleris atbildēs uz jautājumiem. Apmeklējiet viņu vai piezvaniet viņam, lai sāktu īstenot apkopes plānu.