Kravas automašīnas

Pārlūkojiet Volvo kravas automašīnu pilnu klāstu

Pateicoties plašam spēka pārvadu klāstam un vēl plašākam modeļu klāstam, ir Volvo kravas automašīna, kas piemērota jūsu biznesam. Iepazīstieties ar tiem visiem šeit.

  Mūsu klāsts. Extended.

  Iepazīstiet mūsu kravas automašīnas un to, kā mēs tās varam pielāgot jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai nodarbojaties ar tālo pārvadājumu loģistiku, būvdarbiem vai jebkuru citu nozari, šeit jūs atradīsiet savu nākamo kravas automašīnu. Aplūkojieties tuvāk dzinējus, šasiju un kabīnes, kā arī detaļas.

   

  Izpētiet mūsu kravas automašīnas

  Elektriskās kravas automašīnas

  Mūsu elektriskās kravas automašīnas piedāvā nulles izplūdes gāzu izmešus, zemāku trokšņu līmeni un mazāk vibrāciju. Tās padara transportlīdzekļus tīrākus un klusākus, kā arī uzlabo autovadītāju darba apstākļus.

   

  Izpētiet mūsu elektriskās kravas automašīnas

  Ar gāzi darbināmas kravas automašīnas

  Vai jūsu mērķis ir mazāks CO2 nospiedums, augsta veiktspēja un liels nobraucama attāluma diapazons? Aplūkojiet mūsu ar gāzi darbināmas kravas automašīnas. Pieejams visam, sākot no atkritumu savākšanas līdz tālajiem pārvadājumiem, izmantojot sašķidrināto dabasgāzi vai CNG — ražots no biogāzes vai dabasgāzes atkarībā no pieejamības.

   

  Uzziniet par mūsu ar gāzi darbināmām kravas automašīnām

Iezīmes

Izpētiet mūsu funkciju un jauninājumu klāstu, kas var padarīt jūsu kravas automašīnu produktīvāku, drošāku un energoefektīvāku. Uzziniet vairāk par to, kā padarīt savu Volvo kravas automašīnu piemērotu jūsu izaicinājumiem, skatiet tālāk norādītās funkcijas.

Pielāgojiet savu nākamo kravas automašīnu

Pielāgojiet un izstrādājiet savu ideālo kravas automašīnu, kas lieliski atbilst jūsu prasībām.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.