Mūsu kravas automašīnas

Volvo FH16 ir mūsu visjaudīgākā kravas automašīna
Volvo FH16

Paredzēta kravu pārvadājumiem vissmagākajos ekspluatācijas apstākļos – Volvo FH16 ir mūsu klāsta visjaudīgākā kravas automašīna.

Volvo FH tālie pārvadājumi
Volvo FH

Volvo FH – pirmajā vietā tālo pārvadājumu jomā – autovadītājam nodrošina nesalīdzināmas ērtības, drošību un degvielas ekonomiju.

Volvo FMX
Volvo FMX

“Mūsdienīga kravas automašīna būvdarbiem” Izturīga, stipra un aprīkota ar novatoriskām funkcijām.

Volvo FM
Volvo FM

Mūsu visdaudzpusīgākā kravas automašīna. Iespaidīga konstrukcija, lieliska vadība un varena darbību ekonomija.

Volvo FE
Volvo FE

Pielāgošanās spēja, vadāmība un augstākā produktivitāte – kompaktā reģionālās piegādes kravas automašīnā.

Volvo FL
Volvo FL

Vieglsvara automašīna – manevrētspējīga un pielāgota piegādēm pilsētā.

VT

Lietotas kravas automašīnas

Kravas automašīnas mēs konstruējam darbam. Nepārtrauktam darbam – efektīvi, produktīvi un droši. Tieši tāpēc lietota Volvo kravas automašīna var būt ideāla izvēle.

Tikai tās lietotās kravas automašīnas, kas izturējušas mūsu izplatītāju stingro pārbaudes procesu, nokļūst tirdzniecības zālē. Iegādājoties kādu no mūsu kravas automašīnām, Jūs saņemsiet tādu pašu klientu atbalstu un servisa pakalpojumus kā tad, ja iegādātos jaunu.

Atrodiet lietotu Volvo kravas automašīnu
Finansējums Jūsu jaunajai kravas automašīnai

Palīdzība iegādes procesā

Piemērota kravas automašīna var pilnveidot produktivitāti un strauji palielināt peļņu. Mūsu piedāvātie elastīgie finansējuma komplekti un īpaši pielāgotās apdrošināšanas stratēģijas var palīdzēt Jums veikt piemērotāko ieguldījumu. Un aizsargāt to.

Pielāgojami finanšu risinājumi un apdrošināšana

Kravas automašīnu garantija

Mūsu standarta garantija 12 mēnešus nodrošinās Jums mierīgu prātu. Plus vēl 12 mēnešus (vai līdz 300 000 km) – spēka pārvadam un dažām papildu detaļām. Garantija ietver arī visaptverošu klāstu priekšrocību, kas aizsargās Jūsu ieguldījumu gan mājās, gan ceļā.

Katrai garantijas segtajai detaļai ir rūpnīcas garantija materiālu nepilnībām vai nepilnībām, kas radušās nepareizas izgatavošanas dēļ, – no piegādes brīža līdz garantijas perioda beigām. (Nav iekļauti bojājumi, ļaundarība vai negadījumi.)

Atrodiet vietējo servisa centru

Vai Jums ir jautājumi?

Vietējais Volvo kravas automašīnu servisa centrs atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet to, piezvaniet vai uzaiciniet pārstāvi pie sevis.

Meklēt servisa centru