Kravas automašīnas

Cilvēks, kuram ir planšetdators, stāv pie loga un raugās lejup pār savu kravas automašīnu autoparku

Autoparka vadība

 

Esiet spēles priekšā, izmantojot mūsu pielāgotos saistītos pakalpojumus. Izmantojot kravas automašīnas un autoparka datus, tie palīdzēs samazināt dokumentus, uzlabot informācijas plūsmu un optimizēt visu darbību.
 

Iespējas ir bezgalīgas. Jums būs vieglāk pārvaldīt savu floti un pārvadājumus. Samazināt degvielas patēriņu. Pārraugiet savu kravas automašīnu stāvokli. Un daudz vairāk. Turklāt to visu var izdarīt, izmantojot digitālo pakalpojumu interfeisu Volvo Connect. Tas padara ikdienas darbu efektīvāku un izdevīgāku — un iespēju mierīgi koncentrēties uz patiesi svarīgo: rūpēm par saviem klientiem.

Autoparka pārvaldības pakalpojumi

  • Uzlabojiet informācijas plūsmu
  • Palieliniet darbspējas laiku
  • Samazināt degvielas patēriņu
  • Palieliniet kravnesību un nobraukumu
  • Samaziniet dokumentācijas apjomu
  • Saglabājiet konkurētspēju 

Volvo Connect

Gan tiem, kuri brauc ar savu kravas automašīnu, gan tiem, kas pārvalda kravas automašīnu autoparku: tagad varēsiet apvienot visus svarīgākos uzņēmējdarbības aspektus pilnīgi jaunos veidos. Vienā vietā ar vienu pieteikšanos un vienu skatu. Volvo Connect ir interfeiss jūsu digitālajiem pakalpojumiem. Iedomājieties, ka tā ir jūsu digitālā mājvieta pārvadājumu rentabilitātes paaugstināšanai.

Piedāvātie pakalpojumi

Informācija par līdzekļiem

Gūstiet tūlītēju pārskatu par visu savu autoparku un ar vienu klikšķi pārbaudiet katra transportlīdzekļa statusu reāllaikā. Funkcijas ietver visu kravas automašīnu un piekabju aktīvu un to statusa apkopojumu; informāciju par juridiskām pārbaudēm (ja pieejamas); riepu spiediena pārraudzību, trauksmēm, brīdinājumiem un paziņojumiem par dažādiem notikumiem; kā arī spēju pievienot tādas funkcijas kā tahogrāfa datu lejupielādes.

Lietotne Volvo Connect

Volvo Connect jauda jūsu plaukstā. Piekļūstiet jaudīgiem analīzes rīkiem, informācijai par aktīviem un autovadītāju braukšanas laikiem; pārvaldiet vairākus autoparkus un nosūtiet tūlītējus ziņojumus — to visu var izdarīt no viena intuitīva un ērti lietojama informācijas paneļa.

Servisa vēsture

Servisa vēsture ir ātrs un vienkāršs veids, kā izsekot jūsu pabeigtajiem servisa apmeklējumiem. Meklējiet pēc datuma, līguma, izplatītāja, rēķina vai garantijas, lai atrastu informāciju par paveikto darbu un apmeklējuma iemeslu.

Žurnāls

Samaziniet savus dokumentus un pilnveidojiet darbplūsmu. Žurnālā vadītāji var digitāli ziņot par visiem jautājumiem, kas saistīti ar kravas automašīnām, piekabēm un citiem līdzekļiem, lai autoparka vadītājs varētu tos nekavējoties pārskatīt un apstrādāt. Pārskatus var apskatīt pēc steidzamības, un autovadītāji var arī redzēt, vai problēma jau ir reģistrēta, lai novērstu dubultu ziņojumu reģistrāciju.

Autoparka komunikācija

Izmantojiet Volvo Connect iebūvēto funkcionalitāti sarunām starp lietotājiem, ieskaitot autovadītājus, kuri izmanto lietotni Volvo Connect. Tērzēšanai pat varat pievienot atrašanās vietas informāciju, attēlus un failus.

Datu piekļuves pakalpojums

Izmantojot datu piekļuves pakalpojumu, Volvo kravas automašīnu datus varat koplietot arī citās autoparka pārvaldības sistēmās. Tas dod jums elastību efektīvi strādāt ar autoparka pārvaldību neatkarīgi no platformas.

SAZINĀTIES AR SAVU DĪLERI

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs var palīdzēt Jums atrast pareizo detaļu vai ieplānot Jūsu kravas automašīnas remontu vai apkopi. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.