Mūsdienu risinājumi, kas ļauj piekļūt kravas automašīnu un autoparka datiem, sniedz iespēju optimizēt pārvadājumus vēl nepieredzētā veidā. Izmantojot mūsu saistītos pakalpojumus, ikdienas darbības kļūs efektīvākas un ienesīgākas. Tādējādi Jūs varat vairāk pievērsties daudz svarīgākam aspektam – rūpēm par Jūsu klientiem.

Mēs piedāvājam tieši Jūsu vajadzībām piemērotus risinājumus – no autoparka un pārvadājumu pārvaldības Dynafleet sistēmā un individuāliem ieteikumiem efektīva degvielas patēriņa sekmēšanai pakalpojumā Degvielas informācija līdz ērtas piekļuves nodrošināšanai visiem Jūsu digitālajiem pakalpojumiem un datiem saskarnē Volvo Connect.

Degvielas ekonomija

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu efektīva degvielas patēriņa sekmēšanai un reputācijas uzlabošanai vides aizsardzības jomā.

Darbspējas laiks

Izmantojot saistītos pakalpojumus, varam Jums palīdzēt uzturēt kravas automašīnas labā kārtībā, lai tās vienmēr būtu gatavas darbam.

Produktivitāte

Mēs varam Jums palīdzēt maksimāli palielināt autoparka kravnesību un degvielas patēriņa efektivitāti, lai Jūs varētu saglabāt savu konkurētspēju un gūt peļņu.

Dynafleet

Dynafleet

Izmantojot mūsu autoparka pārvaldības sistēmu, varat ērti uzraudzīt savu autoparku jebkurā atrašanās vietā.

Lasīt vairāk par Dynafleet
Pakalpojums Degvielas informācija

Pakalpojums Degvielas informācija

Izmantojot pakalpojumu Degvielas informācija, Jūsu uzņēmums varēs paļauties uz personīgo padomnieku, kas palīdzēs samazināt degvielas patēriņu pat par 5%.

Lasīt vairāk par Degvielas informāciju

Svarīgas ziņas un stāsti

Logs uz digitālo pasauli

Digitalizācija strauji maina mūsu sabiedrību, un pārvadājumu nozare nav izņēmums. Volvo Trucks pakalpojumu nodaļas vadītāja Karīna Holmsa skaidro, kā Volvo Connect (viena saskarne informācijai un pakalpojumiem) palaišana atvieglos klientu dzīvi....

IT METODE

Ir būtiski pārzināt, kur atrodas kravas automašīnas un ko tieši tās attiecīgajā brīdī pārvadā. Tas ir tas, ko uzņēmuma Frigolanda projektu vadītājs Bens van Leuvens ir sasniedzis....

Sazinieties ar savu dīleri

Sazinieties ar savu dīleri

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs var palīdzēt Jums atrast pareizo detaļu vai ieplānot Jūsu kravas automašīnas remontu vai apkopi. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.

Atrast tuvāko dīleri