Degviela un apkārtējā vide palīdz ietaupīt un samazināt CO2 emisiju daudzumu

Degviela un vide

Kuram no Jūsu autovadītājiem ir vislielākā degvielas ekonomija? Kuram autovadītājam vajadzīga apmācība un atbalsts? Pakalpojums Degviela un vide ietaupīs daudz laika, analizējot transportlīdzekļa un autovadītāja datus. Jūs redzēsiet, kur iespējams ietaupīt. Tādējādi varēs pazemināt CO2 līmeni.

Sāciet taupīt ar versiju Degviela un apkārtējā vide
Atvieglo piemērotākā autovadītāja izvēli katram uzdevumam

Autovadīšanas ilgums

Dynafleet palīdz nepārtraukti pārraudzīt autovadītāju darbības. Vērojiet, kurš autovadītājs ir vislabāk piemērots jaunajam uzdevumam. Jūs laikus saņemsiet brīdinājumus, lai nodrošinātu, ka ievērotas normatīvo aktu prasības par autovadīšanas ilgumu. Automātiski lejupielādējiet tahogrāfa datus – saīsināsiet administrēšanas laiku.

Uzziniet vairāk par pakalpojumu Autovadīšanas ilgums
Pakalpojums Positioning nodrošina jaunāko informāciju

Pozicionēšana

Vairs nekādas zvanīšanas. Vairs nekādas minēšanas. Izmantojot pozicionēšanas pakalpojumu, vienmēr uzzināsiet visu vajadzīgo informāciju. Redzama gan kravas automašīnas atrašanās vieta (ielu līmenī), gan detalizēta informācija par autovadītāju, kravas automašīnas ātrumu, kravu un transportlīdzekļa veidu. Tāpat varēsiet izmantot pozicionēšanas pakalpojumu, lai visrentablāk plānotu, vadītu un virzītu savu uzņēmējdarbību.

Plašāka informācija par pozicionēšanas pakalpojumu
Ātrs, drošs un rentabls

Ziņapmaiņa

Ātra, drošā un rentabla – ziņapmaiņa nodrošinās pastāvīgu saziņu ar kravas automašīnu. Tā novērsīs dārgus pārpratumus un sniegs autovadītājiem informāciju, kas vajadzīga, lai ceļā pieņemtu piemērotākos lēmumus. Jūsu saziņa ar uzņēmuma kravas automašīnām būs neierobežota neatkarīgi no to atrašanās vietas.

Iepazīstiet pakalpojumu Ziņapmaiņa

Darbības princips

Pilnvērtīga sistēma – jebkurai kravas automašīnai

Dynafleet sistēma nodrošina pieeju unikālai un ārkārtīgi noderīgai informācijai par Volvo kravas automašīnu. Tā kā Dynafleet sistēmu var uzstādīt arī visās citu zīmolu kravas automašīnās, ir viegli pārraudzīt dažādu zīmolu transportlīdzekļu autoparku.

Četrus Dynafleet pakalpojumus var aktivizēt jebkādās kombinācijās. Katrs pakalpojums ir pieejams par noteiktu ikmēneša maksu, kas ietver arī viesabonēšanas sakarus.

Vienkārša uzstādīšana

Dynafleet ierīces ir vai nu iestrādātas jau rūpnīcā, vai arī tās uzstādīs Volvo Trucks dīleris. Nav vajadzīga papildu programmatūra – vienkārši piesakieties Dynafleet tīmekļa portālā, lai piekļūtu informācijai par savu autoparku. Vai izmantojiet savu viedtālruni vai planšetdatoru, lai allaž saņemtu atjauninājumus.

Informācija un datu glabāšana

Informācija par transportlīdzekli un autovadītāju tiek nosūtīta uz Dynafleet datubāzi, kur to analizē un pēc tam nosūta Jums kā uzskatāmu ziņojumu. Biroja darbinieki un autovadītājs var pastāvīgi sazināties, sūtot cits citam īsziņas. Dynafleet sistēmā var integrēt arī pasūtīšanas vai rēķinu izrakstīšanas sistēmas.

Atrodiet vietējo servisa centru

Vispiemērotākais komplekts

Vietējais Volvo Trucks dīleris var palīdzēt atrast Jums un Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko Dynafleet komplektu.

Meklēt servisa centru