Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo kravas automašīnu noma ir pielāgoties gatavs partneris

Sadarbība tālredzīgiem mērķiem.

Mēs to dēvējam par nomas partnerību.

Volvo kravas automašīnu noma

Volvo kravas automašīnu noma — sadarbība īpašnieka pienākumu vietā.

Volvo kravas automašīnu noma ar katru gadu kļūst aizvien populārāka. Un iemesli ir saprotami. Kā pielāgoties spējīgs nomas partneris mēs vienmēr esam gatavi īstenot steidzamu uzdevumu, īslaicīgus vai ilgtermiņa līgumdarbus vai īpašus uzdevumus, nodrošinot kravas automašīnu no mūsu nomas autoparka.
Jūs vienkārši sazinieties ar mums, un mēs organizējam pārējo. Vajadzīgajā mirklī Jūs jau būsiet pie mūsu jaunākās Volvo kravas automašīnas stūres, lai paveiktu uzdevumu.

Nomājiet jau šodien. Zvaniet: xxx-xx xx xx.

Piecas Volvo kravas automašīnu nomas dāvātās priekšrocības

PALIELINĀTA ELASTĪBA

Nomājot no Volvo kravas automašīnu, jūs varat kontrolēt savu finanšu risku un izvairīties no kapitālizdevumiem, kas būtu nepieciešami jaunas kravas automašīnas iegādei. Fiksētas ikmēneša maksas vietā kravas automašīnu varat nomāt arī īsākam laika periodam. Mēs rūpējamies, lai nomā būtu iekļauts viss nepieciešamais, piemēram, apdrošināšana, nodokļi un apkopes izmaksas.

Piggy bank

Samazinātas izmaksas

Izmantojot Volvo kravas automašīnu nomu, Jūs varat kontrolēt savu finanšu risku un izvairīties no kapitālizdevumiem, kas būtu nepieciešami jaunas kravas automašīnas iegādei. Fiksētas ikmēneša maksas vietā kravas automašīnu varat nomāt arī īsākam laika periodam. Mēs rūpējamies, lai nomā būtu iekļauts viss nepieciešamais, piemēram, apdrošināšana, nodokļi un apkopes izmaksas.

Shopping cart

Vienuviet pieejami risinājumi

Neatkarīgi no tā, vai plānojat iegādāties jaunu kravas automašīnu vai vēlaties nomāt, vieta paliek nemainīga – visi mūsu pakalpojumi ir pieejami vienuviet. Mēs ātri atradīsim Jūsu vajadzībām piemērotāko kravas automašīnu un Jums nepieciešamajā laikā sagatavosim vajadzīgo risinājumu.

One hundred percent

Augstas kvalitātes kravas automašīnas

Nomājot mūsu kravas automašīnu, Jūs saņemsiet praktiski jaunu, tīru kravas automašīnu ar jaunāko programmatūras versiju. Citos vārdos – Jūsu un Jūsu uzņēmuma pārstāvēšanai cienīgu kravas automašīnu. 

One hundred percent

Globāls atbalsta tīkls

Mēs vēlamies, lai viss noritētu bez aizķeršanās. Taču mēs arī zinām, ka realitātē tā nenotiek. Tāpēc esam izveidojuši globālu atbalsta tīklu, kas neparedzētos gadījumos vienmēr būs pieejams.

Vai ir nepieciešams paveikt kādu darba uzdevumu?

Atrodiet vietējo Volvo kravas automašīnu nomas dīleri šeit.