Kravas automašīnas

Latvija

×

AKTUĀLIE NOTIKUMI UN PIEDĀVĀJUMI

Aicinām piedalīties mūsu pasākumos, kā arī izmantot aktuālos piedāvājumus!

Globetrotter jaunākais numurs

Transporta nozares profesionāļiem, autovadītājiem un entuziastiem veltītā žurnāla Globetrotter jaunākajā numurā lasi par:

  • SIA Kreiss komercdirektora Pāvela Solovjova un kvalifikācijas nodaļas instruktora Andra Pļavenieka pieeju autoparka pārvaldībā un pieredzi autovadītāju apmācībā
  • SIA M3 vadītāja Egīls Buls kritērijiem autoparka komplektēšanā
  • Volvo Truck Latvia sadarbību ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu ZAAO, lai veicinātu bērnu drošību ceļu satiksmē
  • iespējām, ko nodrošina Volvo Dinamiskā stūrēšana
  • Volvo Connect vienoto saskarni informācijai un pakalpojumiem

 

Žurnāls (.pdf)

Tālbraucējam svarīgākais

Degvielas ekonomija. Optimāla veikstspēja. Drošība. Komforts autovadītājam. Tas viss pieejams ātri un ērti, izvēloties savu VOLVO FH no īpašā piedāvājuma "Tālbraucējam svarīgākais".

Vairāk informācijas jautājiet savam Volvo Trucks pārdevējam vai pa telefonu 6781 3200.

Lasīt vairāk (.pdf)

Tahogrāfu kalibrēšana

Visos Volvo Trucks Latvija servisa centros ir pieejams pakalpojums - Digitālo un Analogo tahogrāfu kalibrēšana Volvo Trucks un citu grupas zīmolu markas transportlīdzekļiem.

Izmanto iespēju!

Akreditācijas apliecība (.pdf)

Lai bremzēšana būtu droša!

Volvo jau gadu desmitiem ir veltījis líelu uzmanību ceļu satiksmes drošībai un attīstījis risinājumus, lai to uzlabotu. Ikviena Volvo orģinālā detaļa ir izstrādāta, lai veicinātu ceļu satiksmes drošību.

Izmanto Volvo oficiālo servisa centru sagatavoto piedāvājumu orģinālo bremžu kluču maiņai - cena ar uzstādīšanu sākot no 216 EUR, transportlīdzekļiem,  kas  izgatavoti  līdz  2014.  gadam  ieskaitot, saskaņā  ar  4+  komplekta  piedāvājumu  bremžu  klučiem  nr.  21496550.

Uzzini vairāk

Piesakies praksē!

Mēs esam izveidojuši prakses programmu “Iespēju akadēmija”, kuras ietvaros aicinām jauniešus pielietot augstskolā apgūto praktiski un gūt neatsveramas zināšanas, mācoties no profesionāliem speciālistiem, kas savu karjeru ir veiksmīgi attīstījuši uzņēmuma ietvaros.

Šogad Volvo Truck Latvia programmas ietvaros piedāvā jauniešiem iespēju iziet praksi “Mārketinga nodaļā” 6 mēnešu garumā.

Uzzini vairāk par savām iespējām

Unikālajam Volvo FH Modelim 25 Gadi

No brīža, kad modelis pirms divdesmit pieciem gadiem nonāca tirgū, Volvo FH arvien ir turpinājis celt kravas automašīnas standartu latiņu.

Par godu jubilejai, atskatāmies uz paveikto un esam apkopojuši 25 būtiskākos Volvo FH jaunievedumus, kā arī autovadītāju stāstus par pieredzi, strādājot ar šo patiesi inovatīvo kravas automašīnu.

Volvo Dīzeļdegvielas Cieto Daļiņu Filtra Maiņa

Dīzeļdegvielas cieto daļiņu filtrs ir visefektīvākā tehnoloģija dīzeļdzinēja cieto daļiņu emisijas samazināšanai. Tas samazina kaitīgo vielu emisiju vairāk nekā par 99%, nodrošinot atbilstību mūsdienīgām vides aizsardzības prasībām. Tomēr, lai uzturētu tā filtrēšanas spēju, kā arī visefektīvāko degvielas patēriņu jūsu kravas automašīnai un maksimālu dzinēja veiktspēju, filtrs ir jātīra. Tā kā tas ir iekļauts Volvo apmaiņas (EXCH) detaļu sarakstā, procedūra ir ātrāka, drošāka un labāka, kā arī par konkurētspējīgāku cenu nekā jebkad agrāk.

Uzziniet vairāk par filtru maiņu

Volvo GELA akumulatori

Akumulatoriem ir svarīga loma kravas automašīnās. Tie ne tikai iedarbina dzinēju, bet arī garantē elektroenerģijas padevi daudziem elektronikas mezgliem, sistēmām un funkcijām, kas paredzētas, lai nodrošinātu iespēju dzīvot kabīnē. 

Volvo GELA akumulatori ir piemēroti kravas automašīnām ar lielu un ilgstošu energopatēriņu (piemēram, nakšņošanai un tālajiem pārvadājumiem). Tie ir ļoti piemēroti dziļā cikla un dziļās izlādes situācijām. Gela tehnoloģija piedāvā būtiskas enerģijas padeves priekšrocības noteiktos braukšanas apstākļos.

Uzzini vairāk par šo akumulatoru priekšrocībām

Redziet un esiet saredzams!

Drošība ir bijusi Volvo Trucks prioritāte jau kopš uzņēmuma darbības aizsākumiem, tāpēc esam izstrādājuši kampaņu "Redziet un esiet saredzams!", kurā pievēršam uzmanību velosipēdistu drošībai un rādām, kā uzlabot satiksmes drošību situācijā, kur iesaistīts velosipēdists un smagā automašīna. Esam sagatavojuši mācību komplektu, kuru, piemēram, skolotāji var integrēt mācību procesā, un vadītāji var izmantot kā uzņēmējdarbības aktivitāti. Mācību materiāli pieejami ikvienam bez maksas.

Uzzināt vairāk

Ceļu satiksmes drošība ir atkarīga no mums visiem

Mūsdienu straujā dzīvesveida un e-komercijas izaugsmes ietekmē ikdienu strauji palielinās komerctransporta un kravas automašīnu skaits uz ceļiem. Ņemot vērā ceļu noslogotību, drošība tagad ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Lai gan smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuros iesaistīti kravas automobiļi sarūk, tomēr nepieciešams uzlabot neaizsargāto satiksmes dalībnieku drošību, jo, kā liecina Volvo Trucks veiktais pētījums, 50% iedzīvotāju baidās tikt nepamanīti, braucot kravas automašīnu tuvumā. 

“Pateicoties veiktā pētījuma rezultātiem, Volvo Trucks turpinās veicināt izpratni par galvenajiem drošības jautājumiem uz ceļa, kas saistīti tieši ar kravas automašīnām. Šim nolūkam Volvo Trucks ir ieviesis vairākas satiksmes dalībnieku mācību kampaņas, kas ir paredzētas ne tikai kravas automašīnu vadītājiem, bet arī gājējiem un velosipēdistiem. Piemēram, kampaņas “Apstājies. Paskaties. Pamāj.” ietvaros kopš pērnā gada rudens zināšanas par ceļu satiksmes drošību ieguvuši vairāk nekā 5000 bērni dažādās apdzīvotas vietās visā Latvijā. Tikmēr nākamgad plānojam uzsākt kampaņu “Redzi un esi redzams”, kas būs veltīta velosipēdistu drošībai,” stāsta Volvo Truck Latvia rīkotājdirektors Endrjū O’Bruks (Andrew O’Brooks).

Pētījuma rezultāti un papildu informācija

Vai Jums ir jautājumi?

Vietējais Volvo kravas automašīnu servisa centrs atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet to, piezvaniet vai uzaiciniet pārstāvi pie sevis.