Kravas automašīnas

Volvo Aero klāsts. Extended.

Iepazīstinām ar mūsu līdz šim mūsu degvielas ziņā visefektīvāko kravas automašīnu. Racionalizētais siluets ar paplašinātu priekšpusi un kameras uzraudzības sistēmu ne tikai piešķir tai drosmīgu estētiku, bet arī palīdz ievērojami ietaupīt enerģiju. Desmitiem gadu ilgas revolucionāras inovācijas efektivitātes, komforta un drošības jomā, kā arī plaši pētījumi, izstrāde un testēšana, ir noveduši mūs šeit: jaunais Volvo Aero klāsts.

Līdz pat 5% mazāks degvielas patēriņš

Atklājiet iespējamos ietaupījumus kopā ar vietējo izplatītāju.

Jaunā, aerodinamiski izstrādātā pagarinātā priekšpuse un kameras uzraudzības sistēma, kā arī inteliģentas dizaina funkcijas, piemēram, uzlaboti kabīnes blīvējumi, jauns zīmju laukums un augšējo sānu vadotnes pagarinājums, ievērojami samazina pretestību  kas noved pie Volvo FH Aero degvielas patēriņa samazinājuma līdz pat 5%*.

Vairāk lasiet mūsu paziņojumā presei

Vēl vairāk uzlabojiet savu energoefektivitāti

Volvo FH Aero un Volvo FH16 Aero ir izstrādātas efektīvai autovadīšanai lieliem ātrumiem neatkarīgi no tā, vai izvēlaties elektrisko, gāzes vai dīzeļdzinēju. Papildus jaunajai aerodinamiskajai pagarinātajai priekšpusei un kameras uzraudzības sistēmai jaunās disku bremzes bez pretestības, uzlabotais I-See un slavenais I-Save var ietaupīt enerģiju un vēl vairāk samazināt oglekļa pēdas nospiedumu.

Pielāgots jūsu maršrutiem ar I-See

I-See optimizē ātrumu, pārnesumu pārslēgšanu, brīvskrējienu un dzinēja apstāšanos īpašajam maršrutam, kad autovadīšana notiek ar aktivizētu kruīza kontroli. Uzlabotā I-See funkcija tagad ņem vērā arī gaidāmo topogrāfiju, līkumus, apļveida krustojumus un reāllaika satiksmes informāciju. Tas nozīmē, ka varat izmantot kruīza kontroli vēl vairākās situācijās, lai uzlabotu degvielas efektivitāti, kad esat nokļuvis ceļā.

Atklājiet I-See

Kameras uzraudzības sistēma

Papildus aerodinamikas uzlabošanai kameras uzraudzības sistēma atbrīvo arī tiešo skatu un paver redzes lauku gan labos, gan sarežģītos apstākļos. Nakts režīms palīdz vadītājam tumšos apstākļos, un novērošanas režīms ļauj vadītājam redzēt ārpus kravas automašīnas pat tad, ja aizkari ir aizvilkti.

Uzlabota redzamība

Kameras uzraudzības sistēma ietver trīs kameras. Spoguļu noņemšana uzlabo tiešo redzamību, jo nav spoguļu korpusu, kas bloķē skatu. Kameras uzraudzības sistēma vēl vairāk uzlabo aizmugures skata redzamību lietainos un miglas apstākļos un samazina tiešas saules gaismas radītos traucējumus. Tas viss veicina labāku vadītāja pieredzi.

Izpētiet kameras uzraudzības sistēmu

Uzlabota autovadītāja pieredze

Gaidiet garus maršrutus un izbaudiet patiesi kvalitatīvu laiku savā kabīnē. Viedais vadītāja interfeiss, jauna Infotainment sistēma un audiosistēma piedāvā komfortablu pieredzi gan autovadīšanas, gan atpūtas laikā. Viss nepieciešamais ir pa rokai.

Volvo Aero klāsts. Extended.

Volvo Aero klāsts ir izstrādāts, lai taupītu enerģiju, un tajā ir iekļauti dažādi spēka piedziņas un kabīņu modeļi, lai nodrošinātu vislabāko atbilstību jūsu biznesam. Izvēlieties dīzeļdzinēju, elektrisko un gāzes piedziņu un pielāgojiet savu Volvo savām darbībām, nodrošinot gan komfortu uz ceļa, gan viedas funkcijas produktivitātes uzlabošanai.

Nepalaidiet garām nevienu svarīgu ziņu  —reģistrējieties atjauninājumiem. 

* Faktiskā degvielas ekonomija var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, braukšanas ātrumam, kruīza kontroles izmantošanas, transportlīdzekļa specifikācijām, transportlīdzekļa slodzes, faktiskās topogrāfijas, autovadītāja braukšanas pieredzes, transportlīdzekļa apkopes un laika apstākļiem.

 

Attēlotās funkcijas var nebūt standarta vai pieejamas visiem aprīkojuma līmeņiem un spēka pārvada variantiem.

Dodieties uz ceļa ar mazāku vilkmi

Uzziniet vairāk par mūsu jauno paplašināto saimi un to, kā aerodinamiskais dizains var ietekmēt jūsu biznesu.