Kravas automašīnas

Volvo FM — jūsu mobilais birojs

Aizņemts grafiks prasa pareizos rīkus, lai padarītu jūsu ikdienas dzīvi vienmērīgāku. Volvo FM ir aktīvā autovadītāja darba vieta, un tajā apvienots lielisks komforts ar veiklību, ērtībām un izcilu redzamību. Pasūtiet savu — darba dienai pielāgoto.

Jums pielāgots risinājums

Jūsu Volvo FM, kas izgatavota jūsu vajadzībām

Jauda, kas pielāgota jūsu darba specifikai

Sīkāka informācija par Volvo FM spēka pārvadiem

Nākamais solis evolūcijā

Jauns, moderns profils — labākā formā kā jebkad iepriekš

Volvo FM īsie fakti

Dzinēja jauda: 330–500 Zs
Seši kabīnes izmēri
Dīzeļdegviela, biodīzeļdegviela, HVO, LNG un elektriskā versija
Vilcējs vai kravas automašīna
Sīkāka informācija specifikācijās

Pielāgots jūsu produktivitātei

Jūsu darba specifikai izgatavota šasija

Plašs pakalpojumu klāsts

Sasniedziet vēl vairāk

Get an overview of the Volvo FM in the interactive product brochure 

Volvo FM kabīnes iespējas

Volvo FM svarīgākie jaunumi

Ko cilvēki saka par Volvo FM?

Tagad izmantojam tikai Volvo kravas automašīnas, jo mums šķiet, ka Volvo pamatvērtības vairāk atbilst mūsu vērtībām.

Pakalpojumi, kas atbalsta jūsu uzņēmumu

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FM FAQ

To var pielāgot visdažādākajiem pārvadāšanas uzdevumiem. Papildus kabīnes izvēļu un spēka pārvadu klāstam šasiju var optimizēt pārvadāšanai — no piegādēm pilsētvidē līdz konteineriem, lielapjoma un būvniecības materiāliem. Jaunā Volvo FM kabīne piedāvā Premium klases komfortu lielos attālumos, vienlaikus garantējot ērtu iekāpšanu.

Ja vēlaties, Volvo FM var aprīkot ar izturīgu dzenošo dubulttiltu. Tai ir pieejama lieliska kravnesības, saķeres un degvielas efektīva patēriņa kombinācija — īpaši ar tandēma tilta pacelšanu. Tas aizvedīs jūs tālu sarežģītos apstākļos. Tomēr, ja jums patiešām ir nepieciešams priekšējais velkošais tilts, mēs iesakām izpētīt Volvo FMX.

Tas ir atkarīgs no tā, kādu versiju izvēlaties. Dienas kabīnes ir izgatavotas, lai garantētu vietu, kas jums nepieciešama, lai vadītu automašīnu un pārvaldītu uzdevumus, vienlaikus optimizējot kravas automašīnas garumu. Guļamkabīnes un Globetrotter kabīnes piedāvā daudz vietas un lielisku komfortu nakšņošanai.

Volvo FM piedāvā ērtu iekāpšanu, kas ir lieliski piemērota, ja biežāk iekāpjat kabīnē un izkāpjat no tās. Sēdeklis ir tuvu zemei, un kravas automašīnas tuvumā ir ļoti laba redzamība. Volvo FH kabīnē sēdeklis ir augstāk, jums ir vairāk vietas un līdzena grīda. Izvēle ir jūsu ziņā un tas, ko uzskatāt par prioritāti.

Jā, var! Visi mūsu D11 un D13 dzinēji ir darbināmi ar HVO, un daži no tiem darbojas ar biodīzeļdegvielu. Turklāt mēs piedāvājam divus dzinējus, kas darbināmi ar sašķidrināto dabasgāzi vai bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG), kas ievērojami samazinās jūsu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Iepazīstiet Volvo FM pie izplatītāja

Vai ir jautājumi? Vai vēlaties konsultēties ar kādu par savu nākamo kravas automašīnu? Vai arī esat gatavs pāriet uz jauno Volvo FM?