Kravas automašīnas

Latvija

×
Iegūstiet vislabāko degvielas patēriņu ar Volvo FH.

Maksimāli ietaupījumi

VOLVO FH EFEKTĪVS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

Efektīvs degvielas patēriņš nozīmē nezaudēt kontroli pār Jūsu degvielas izmaksām un ietekmi uz vidi. Bet galvenais ir nodrošināt, ka katrs degvielas piliens tiktu pilnībā izmantots. Neietekmējiet savu produktivitāti. Volvo FH var aprīkot ar plašu piedāvājumu klāstu, lai pielāgotu savu ideālo risinājumu. Mūsu spēka pārvadi ir izstrādāti, lai taupītu degvielu, vienlaikus nodrošinot augstu veiktspēju. Turklāt Volvo FH ir pieejami vēl citi risinājumi, kas ir paredzēti, lai vēl vairāk samazinātu degvielas izmaksas. 

Leader in fuel efficiency

The Volvo diesel engines, known for fuel efficiency, are now made even more efficient. Cylinder liners and scrapper rings with less friction, an improved turbocharger and an Engine Management System with new software adds to the improved fuel efficiency.

Volvo Torque Assist

Provides the driver with enough torque to keep the speed adding a controlled torque delta to optimize the acceleration. The smart sensors consider the typography. The driver will experience enough torque even under full uphill conditions. The big advantage; fuel saving up to 3% when pedal driving.

Leader in fuel efficiency

The Volvo diesel engines, known for fuel efficiency, are now made even more efficient. Cylinder liners and scrapper rings with less friction, an improved turbocharger and an Engine Management System with new software adds to the improved fuel efficiency. 

Dzinēji, kas piegādā

Visi mūsu dzinēji ar dīzeļdegvielu un gāzi ir rūpīgi izstrādāti, lai taupītu degvielu, nemazinot veiktspēju. Tie nodrošina lielisku vadāmību, kā arī ļauj jums saglabāt augstāku pārnesumu, braucot augšup kalnā, lai nezaudētu ātrumu un nodrošinātu efektīvu degvielas patēriņu.

Pielāgojiet Volvo FH savām vajadzībām, un tā pierādīs savas spējas efektīvi taupīt degvielu.

I-See – vērojiet, kā samazinās degvielas izdevumi

I-See ir kruīza kontrole, kas saprot jūsu maršrutus, lai ietaupītu degvielu. Tā izmanto topogrāfisko informāciju, lai izvēlētos ātrumu un pārnesumu visefektīvākajam degvielas patēriņam. 

Vairāk par I-See 

Pārnesumskaitlis Jūsu uzdevumam

Aizmugures tilts ir pēdējais posms efektīvā ķēdē. Nodrošinot mūsu aizmugures tiltam pareizo pārnesumskaitli tālajiem pārvadājumiem, tas harmoniski sadarbojas ar dzinēju un pārnesumkārbu. Rezultāts? Zemāks apgriezienu skaits. Ērtāka braukšana. Tas arī uzlabo degvielas efektīvu patēriņu.

Vienmērīgs ātrums ar I-Cruise

Viedā kruīza kontrole. I-Cruise pielāgo braukšanas ātrumu, lai saglabātu nelielu degvielas patēriņu. Tas ne tikai palīdz uzlabot produktivitāti, saglabājot lielu vidējo ātrumu. Tas arī gādā par drošāku un ērtāku transportlīdzekļa vadīšanu.

Ripojiet bez uztraukuma

Izmantojot piemērotas riepas ar piemērotu gaisa spiedienu un pareizi noregulētu riteņu savirzi, ir iespējams ievērojami samazināt degvielas patēriņu. Mūsu pētījumu rezultāti Eiropā rāda, ka divām no trīs kravas automašīnām ir nepareizi noregulēti riteņi un asis. Ar nelielām pūlēm iespējams iegūt daudz.

Dynafleet – vērojiet savu degvielas ekonomiju

Izmantojiet mūsu autoparka pārvaldības sistēmu. Pārraugiet kravas automašīnu un autovadītāju veiktspēju reāllaikā un aplūkojiet automātiski ģenerētos degvielas efektivitātes rādītājus. Pēc tam salīdziniet, vērojiet tendences un ieviesiet ienesīgas pārmaiņas degvielas taupīšanas jomā.

Iepazīstiet Dynafleet

Autovadītāju prasmju pilnveidošana – nelielas pārmaiņas, lieli ietaupījumi

Mūsu efektīvas autovadīšanas kursā iegūsiet zināšanas, kas palīdzēs maksimāli efektīvi izmantot degvielu. Šis kurss iekļauts mūsu Volvo Trucks autovadītāju zināšanu un prasmju pilnveidošanas programmā, un atzītā sistēmiskā pieeja veicina ekonomiskas autovadīšanas paņēmienu apguvi, tādējādi radot ilgtermiņa ietaupījumus – visefektīvāk apvienojumā ar Dynafleet atskaitēm.

Volvo autovadītāju apmācība 

MAKSIMĀLI IZMANTOJIET DEGVIELAS PRIEKŠROCĪBAS

Izplatītājs var palīdzēt izgūt visu iespējamo no katra degvielas piliena.