Kravas automašīnas

Volvo FH — labākā pieredze tālajiem pārvadājumiem

Dzīvei uz ceļa jums būs nepieciešama kravas automašīna, kas garās distancēs uzturēs jūsu drošību un ērtību. Volvo FH ir tālo pārvadājumu ikona, kas optimizē jūsu darbspējas laiku un degvielas patēriņa efektivitāti, kā arī piedāvā izcilu autovadītāja vidi. Volvo FH, vienkārši sakot, ir labāka nekā jebkad agrāk.

Maksimāli ietaupījumi

Maksimāli izmantojiet degvielas priekšrocības

Jauda, kas pielāgota jūsu darba specifikai

Viss par Volvo FH spēka pārvadiem

Nākamais solis evolūcijā

Nemitīgi mainīga tālo pārvadājumu konstante

Volvo FH īsie fakti

Dzinēja jauda: 420–540 Zs
Pieci kabīnes izmēri
Dīzeļdegviela, biodīzeļdegviela, HVO, LNG un elektriskā versija
Vilcējs vai kravas automašīna
Sīkāka informācija specifikācijās

Pielāgots jūsu produktivitātei

Jūsu darba specifikai izgatavota šasija

Plašs pakalpojumu klāsts

Sasniedziet vēl vairāk

Saņemiet pārskatu par Volvo FH interaktīvā produktu brošūru

Volvo FH kabīnes iespējas

Volvo FH svarīgākie jaunumi

Ko cilvēki saka par Volvo FH?

Savas pirmās Volvo kravas automašīnas mēs iegādājāmies astoņdesmito gadu sākumā — tās bija divas Volvo kravas automašīnas, ar kurām braucu es pats. Mēs izvēlējāmies Volvo augstās kvalitātes dēļ, un mēs esam ļoti apmierināti ar kravas automašīnas veiktspēju. Tagad Volvo ir daļa no mūsu tradīcijas.

Pakalpojumi, kas atbalsta jūsu uzņēmumu

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FH FAQ

Lielākā daļa mūsu klientu, kas veic tālos pārvadājumus, izvēlas Volvo FH. Bet tā tiek arī izmantota kokmateriālu un būvniecības materiālu pārvadājumiem. Volvo FH ir lieliska izvēle augstu prasību pārvadājumiem, kur nepieciešams spēcīgs spēka pārvads un tiek novērtēta plaša un ērta kabīne.

Ja vēlaties, Volvo FH var aprīkot ar izturīgu dzenošo dubulttiltu. Tai ir pieejama lieliska kravnesības, saķeres un degvielas efektīva patēriņa kombinācija — īpaši ar tandēma tilta pacelšanu. Tas aizvedīs jūs tālu sarežģītos apstākļos. Tomēr, ja jums patiešām ir nepieciešams priekšējais dzenošais tilts, mēs iesakām izpētīt Volvo FMX.

Tas ir atkarīgs no jūsu auguma. Mūsu Globetrotter kabīne piedāvā maksimālo stāvēšanas augstumu 205 cm, bet, ja vieta jums ir prioritāte, jums jāizvēlas Globetrotter XL vai Globetrotter XXL kabīne. To abu standarta augstums ir 220 cm. Globetrotter XXL kabīnei ir plašāka gulta, un tā ir mūsu ietilpīgākā izvēle.

Ērta. Jums būs daudz vietas, ērta gulta un patīkams klimats neatkarīgi no āra temperatūras. Pat ja jūs izmantojat vairākas enerģiju patērējošas ierīces, nav jāuztraucas par akumulatora stāvokli nākamajā rītā, jo Volvo FH var aprīkot ar diviem akumulatoriem un atsevišķiem kontūriem, kas paredzētai dzīvošanai un dzinējam.

Jā, var! Visi mūsu D13 dzinēji ir darbināmi ar HVO, un daži no tiem darbojas ar biodīzeļdegvielu. Turklāt mēs piedāvājam divus dzinējus, kas darbināmi ar sašķidrināto dabasgāzi vai bioloģisko sašķidrināto dabasgāzi (LNG), kas ievērojami samazinās jūsu ietekmi uz apkārtējo vidi.

IEPAZĪSTIET VOLVO FH PIE IZPLATĪTĀJA

Vai ir jautājumi? Vai vēlaties konsultēties ar kādu par savu nākamo kravas automašīnu? Vai arī esat gatavs pāriet uz jauno Volvo FH?