Kravas automašīnas

Izvēlieties starp elektrību, gāzi un dīzeļdegvielu

Volvo FE spēka pārvads

Izmantojot Volvo FE, jums vienmēr ir pieejama darbam piemērotā jauda. Vai vēlaties samazināt savu CO₂ izmešu daudzumu? Pārejiet uz elektrību bez izplūdes gāzēm. Vai vēlaties ilgtspējīgu sadegšanas jaudu ar atjaunojamu biogāzi? Izvēlieties gāzes jaudu. Un, ja vēlaties paļauties uz vismodernāko dīzeļdzinēja jaudu — piedāvājumā ir klāsts jūsu vajadzībām.
 

Elektroenerģija   |   Gāzes jauda   |   Dīzeļdzinēja jauda

Elektroenerģija

Volvo FE Electric piedāvā darbību bez izplūdes gāzu emisijām. Lieliski piemērota lietošanai pilsētā, kad vēlaties ievērot visstingrākos vides standartus. 300 Zs nepārtraukta jauda un tūlītējs pilns griezes moments nozīmē, ka to ir patiešām viegli vadīt. Divi elektromotori un 2 pārnesumu pārnesumkārba padara to visu vienmērīgu un efektīvu.

Zemas emisijas un neliels troksnis

Elektriskais spēka pārvads nodrošina lielisku darba vidi. Klusa darbība kabīnē un darbā ap kravas automašīnu. Nulles izplūdes gāzes nozīmē gaisa kvalitātes uzlabošanos, strādājot ap kravas automašīnu, kad tiek savākti vieglie atkritumi.

Nobraucamais attālums un uzlāde

Mēs pielāgojam jūsu Volvo FE Electric jūsu maršrutiem un uzdevumiem. Volvo FE Electric ar uzlādētiem akumulatoriem var nobraukt līdz 300 km*.

* Atkarībā no tādiem apstākļiem kā laikapstākļi, gaisa pretestība, kravas automašīnas kopējā masa un autovadītāja veikums.

Gāzes enerģija

Volvo FE CNG piedāvā zemu izmešu alternatīvu dīzeļdegvielai. Tai ir 320 Zs jauda, un tā tiek darbināta tikai ar saspiestu dabasgāzi vai saspiestu biogāzi. Darbs ar biogāzi nozīmē 100% tvertnes samazināšanos līdz riteņa CO₂ emisijām. Automātiskā pārnesumkārba atvieglo kravas automašīnas vadīšanu. Apvienojumā ar zemu izmešu līmeni un mazu trokšņa līmeni ar gāzi darbināmā kravas automašīna ir lieliski piemērota sarežģītiem pilsētas uzdevumiem.

Dīzeļdegvielas jauda

D8K dīzeļdzinēji piedāvā ātru reakciju, lielu griezes momentu pie zemiem apgriezieniem, un tas ir pieejams četros jaudas līmeņos no 250 līdz 350 Zs un līdz 1400 Nm griezes momentam. Dzinēji ir energoefektīvi un darbojas ar atjaunojamo degvielu – sertificēti sintētiskajai dīzeļdegvielai (HVO) un biodīzeļdegvielai (RME).

Izplūdes gāzu pēcapstrāde

Dīzeļdzinēji izmanto Selective Catalytic Reduction (SCR) tehnoloģiju, lai atbilstu Euro 6 noteikumiem. Mēs pievienojām dzinējam ar ūdeni dzesētu atgāzu recirkulācijas (EGR) sistēmu un dīzeļdzinēja daļiņu filtru (DPF), kas automātiski atjaunojas.

Automātiskā vai manuālā

Ar dīzeļdzinēju darbināmajai Volvo FE jūs varat izvēlēties vai nu vienmērīgu un efektīvu I-Shift, 6 pārnesumu automātisko pārnesumkārbu, kas nodrošina jaudas piegādi bez pārtraukuma, vai manuālo pārnesumkārbu ar 6 vai 9 pārnesumiem. Jūs patiešām varat pielāgot spēka pārvadu savām vajadzībām.

Vienmēr pareizajā pārnesumā ar I-Shift

Jaunākās paaudzes Volvo Trucks I-Shift piedāvā ātrāku un vienmērīgāku pārnesumu pārslēgšanu nekā jebkad agrāk — un vienmēr ir izvēlēts pareizais pārnesums. I-Shift maksimāli izmanto degvielu un uzlabo drošību autovadīšanas laikā. Ir pieejamas programmatūras pakotnes, lai to pielāgotu jūsu vajadzībām.

Vairāk par I-Shift

Jaudas noņemšanas kārba jūsu aprīkojumam

Mūsu jaudas noņemšana kārba garantē iespēju darbināt kravas iekraušanas aprīkojumu, īpašus stiprinājumus vai virsbūves. Volvo FE versijām ar dīzeļdzinēju, gāzi un elektriskajām versijām ir pieejamas dažādas jaudas noņemšanas kārbas.

Atklājiet visas specifikācijas

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.