Kravas automašīnas

Latvija

×
Jaudīgais Volvo FE dzinējs ar spēcīgu griezes momentu

Efektīva jauda un veiktspēja

Volvo FE paredzēts Volvo D8K dzinējs

Mūsu Volvo D8K dzinējs nodrošina augstākās klases veiktspēju jebkurā situācijā. Ja vajadzīga precīza vadāmība, vienmēr var paļauties uz zibenīgu reakciju. Ar sintētiskās dīzeļdegvielas un biodīzeļdegvielas alternatīvām varat darboties, kad tiek piemēroti stingrāki noteikumi.

Volvo FE d8k engine up to 350

Tagad LĪDZ 350 Zs

Tagad D8K dzinējs ir pieejams ar 350 Zs jaudu un 1400 Nm maksimālo griezes momentu. Tas paplašina VOLVO FE izmantošanas jomu, padarot to piemērotu piegādēm sarežģītos apstākļos, atkritumu savākšanai un vieglu konstrukciju pārvadājumiem. Kravas automašīna ar vienu vai diviem tiltiem, ar piekabi vai bez tās – Volvo FE ir vajadzīgā jauda un griezes moments. 

Volvo FE d8k engine alernative fuel

Gatavs alternatīva tipa degvielas izmantošanai

Viens kravas automašīnas modelis. Dažādas degvielas. Volvo FE piedāvā iespēju izvēlēties no vairākām alternatīvām degvielām atbilstoši Jūsu veicamajiem uzdevumiem. Un mazināt ietekmi uz vidi.

CNG
Samazina jūsu radīto CO2 izmešu daudzumu līdz pat 100%*. Un saglabāt produktivitāti. Ar saspiestu dabasgāzi (CNG) darbināms 9 litru dzinējs nodrošina 320 Zs jaudu un 1356 Nm griezes momentu.

HVO
Visus D8K dzinējus var darbināt ar sintētisko dīzeļdegvielu HVO (hidrogenētas augu eļļas). Un to pašu kravas automašīnu varat darbināt ar parasto dīzeļdegvielu.

RME
Vienu D8K320 dzinēja variantu var darbināt tikai ar biodīzeļdegvielu RME (rapša eļļas metilesteris).

 

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa izmešiem tā izmantošanas laikā (“tank-to-wheel”).

Iezīmes

Ilgtspējīga veiktspēja

Mūsu dīzeļdzinēji ir izstrādāti, lai sniegtu veiktspēju jūsu vajadzībām. Un līdz minimumam samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. Lai atbilstu Euro 6 noteikumiem, mēs apvienojam Selective Catalytic Reduction (SCR) un atgāzu recirkulāciju (EGR).

Jaudīgs brauciens

Pārbaudiet D8K dzinēja ātro reakciju! Vietējam Volvo Trucks dīlerim ir atslēgas.