Kravas automašīnas

Laipni lūdzam darbā!

Volvo FE kabīnes salons

Volvo FE kabīne piedāvā lielisku darba vidi aizņemtiem pilsētas profesionāļiem. Neatkarīgi no jūsu izvēlētās kabīnes ērtais pakāpiens atvieglo iekāpšanu. Plašais interjers ar labi iekārtotām funkcijām padara to par lielisku vietu darbam.

Redzamība visapkārt

Zemā autovadīšanas pozīcija, lielais vējstikls un papildu logi durvīs nozīmē, ka jums ir ļoti ciešs kontakts ar vidi ap transportlīdzekli. Lielisks tuvplāna skats un redzamība visapkārt padara Volvo FE par drošu pilsētnieku.

Papildu logi un redzamība

Pasūtiet savu Volvo FE ar papildu logiem durvju apakšējā daļā un aiz durvīm. Tie vēl vairāk uzlabo jūsu skatu uz apkārtni, kas atrodas tuvu jūsu kravas automašīnai.

Zemās grīdas kabīnes priekšrocības

Volvo FE zemās grīdas kabīne ir paredzēta vienmērīgākām darbībām ar biežu uzsākšanu un apstāšanos, piemēram, atkritumu savākšanu, piegādes transportēšanu un būvdarbiem. Ērta zemās grīdas konfigurācija un 90 grādu durvju atvēršana līdz 440 mm ļauj ērti iekāpt un izkāpt. Rezultāti ir mazāka slodze un nogurums, kā arī uzlabota produktivitāte.

Divas vai četras sēdvietas?

Zemās grīdas kabīnei ir divas versijas. Caurstaigājamā versija piedāvā līdzenu grīdu cauri kabīnei un ietilpību līdz četrām sēdvietām. Ja pietiek ar vienu pasažieri, ir versija ar pneimatisko pasažieru sēdekli un dzinēja tuneli. Tā ir lieliska izvēle pilsētas piegādēm un būvniecības pārvadājumiem.

Salokāmas blakussēdētāja durvis

Zemās grīdas kabīnē ir vai nu parastas durvis, vai salokāmas durvis blakussēdētāja pusē. Salokāmās durvis piedāvā plašu atvēršanu un zemu ieeju, padarot piekļuvi drošāku un ērtāku intensīvas satiksmes apstākļos.

Ergonomiska domāšana

Instrumenti, pārnesumu pārslēgšana, vadības ierīces un uzglabāšana. Volvo FE kravas automašīnā viss, kas jums nepieciešams, lai veiktu savu darbu, atrodas tieši tur, kur jūs to gaidāt. Tāpēc mazāk jāpārvietojas. Mazāk jāstiepjas un jāsaspringst. Tādējādi jūsu rokas pavada vairāk laika pie stūres un varat sekot līdzi tam, kas notiek ap jūsu kravas automašīnu.

Lieliska sēdvieta

Jūs lieliski sēdēsiet ergonomiskajos Volvo FE sēdekļos ar integrētu galvas balstu un drošības jostu. Tapsējuma materiāls sniedz uzlabotu aizsardzību pret netīrumiem. Gan autovadītāja, gan pasažiera sēdekļus var pielāgot dažādām vajadzībām.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.