Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FE kabīne: ērts interjers, izcila kvalitāte visos aspektos

Baudiet braucienu

Volvo FE kabīnes salons

Autovadītājs, kam ir ērti, vada automašīnu efektīvāk. Tieši tāpēc mēs darbu Volvo FE esam padarījuši patīkamāku nekā jebkad. Pateicoties ērtajam pakāpienam, iekāpšana ir vienkārša. Plašais kravas automašīnas salons ar pārdomāti izkārtoto aprīkojumu palīdz atslābināties un strādāt ar baudu. Aplūkojiet tuvāk

Volvo FE interior cabin overview studio

Ergonomiska domāšana

Mērierīces. Pārnesumu pārslēgšana. Vadības ierīces. Glabātavas. Ar Volvo FE viss, kas Jums vajadzīgs darbam, ir tieši tajā vietā, kur tas Jums vajadzīgs un viegli sasniedzams. Tāpēc mazāk jāpārvietojas. Mazāk jāstiepjas un jāsaspringst. Tāpēc Jūsu rokas pārsvarā ir uz stūres un Jūsu skatiens nenovēršas no ceļa.

Četri kabīnes izmēri

Izvēlieties starp četrām atsevišķām kabīnes iespējām — dienas kabīni, īso guļamkabīni, guļamkabīni un zemās grīdas kabīni. Guļamkabīne ir visplašākā, un tā ir teicami piemērota darba uzdevumiem, kad darba dienas vidū vajadzīga atpūta.

Volvo FE interior drivers seat studio

Lieliska sēdvieta

Jūs lieliski sēdēsiet ergonomiskajos Volvo FE sēdekļos ar cieto stiprinājumu, integrētu galvas balstu un drošības jostu. Tapsējuma materiāls sniedz uzlabotu aizsardzību pret netīrumiem. Gan autovadītāja, gan pasažiera sēdekļus var pielāgot dažādām vajadzībām.

Uzturiet tīrību

Pievienojiet sēdekļu pārvalkus un aizsargājiet kravas automašīnas oriģinālo polsterējumu, vienlaikus atvieglojot tīrīšanu. Tie ir īpaši Volvo izstrādāti un ir pieejami divās krāsās.

Daudz glabāšanas nodalījumu visiem Jūsu piederumiem

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām

Uz priekšējā paneļa. Durvīs. Virs galvas. Starp sēdekļiem. Apskatot Volvo FE kabīni, pamanīsiet, ka tajā ir pietiekami daudz vietas glabāšanai. Un tas vēl nav viss.

Precīza regulēšana 

360° skats no iekšpuses

Tālāk ir pieejams interaktīvs kabīnes interjera skatījums. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

Jūtieties ērti

Izbaudiet ergonomisko domāšanu. Vietējais Volvo Trucks dīleris ir gatavs parādīt Jums jauno Volvo FE kabīni.