Kravas automašīnas

Latvija

×
Pasaulē vadošās degvielas taupīšanas stratēģijas

Volvo FE

Degvielas ekonomija

Tā kā ik degvielas lāse ir svarīga, mēs pirmie esam radījuši pasaulē vadošās tehnoloģijas, izstrādājuši inovatīvus pakalpojumus un īpašas degvielas taupīšanas stratēģijas, kas krasi uzlabos Jūsu peļņas rādītājus.

Volvo FE efektīvs degvielas patēriņš

Atklājiet informācijas nozīmi

Dynafleet kopā ar autovadītāju prasmju pilnveidošanu ļauj ietaupīt līdz pat 7% degvielas.

Dynafleet – vērojiet savu degvielas ekonomiju

Izmantojiet mūsu viedo autoparka pārvaldības sistēmu. Pārraugiet kravas automašīnu un autovadītāju veiktspēju reāllaikā un aplūkojiet automātiski ģenerētos degvielas efektivitātes rādītājus. Pēc tam salīdziniet, vērojiet tendences un ieviesiet ienesīgas pārmaiņas degvielas taupīšanas jomā.

Iepazīstiet Dynafleet

Autovadītāju prasmju pilnveidošana – nelielas pārmaiņas, lieli ietaupījumi

Mūsu efektīvas autovadīšanas kursā iegūsiet zināšanas, kas palīdzēs maksimāli efektīvi izmantot degvielu. Šis kurss iekļauts mūsu Volvo Trucks autovadītāju zināšanu un prasmju pilnveidošanas programmā, un atzītā sistēmiskā pieeja veicina ekonomiskas autovadīšanas paņēmienu apguvi, tādējādi radot ilgtermiņa ietaupījumus – visefektīvāk apvienojumā ar Dynafleet atskaitēm.

Volvo autovadītāju apmācība

Sāciet no pareizās vietas

Degvielas ekonomija sākas jau starta brīdī. Jūsu Volvo Trucks izplatītājs ir degvielas ekonomijas speciālists. Kāpēc gan nepajautāt viņam?