Kravas automašīnas

Ārpus kabīnes

Darbs ap Volvo FE

Ja liela daļa darba dienu tiek pavadīta ārpus kabīnes, jūs vēlaties kravas automašīnu, kas piedāvā drošu un efektīvu darba vidi ap kravas automašīnu. Sīkāk apskatiet dažus Volvo FE risinājumus, kas to veicina.

Ērta piekļuve kabīnei

Neatkarīgi no kabīnes versijas Volvo FE patiešām ir jāiekāpj un jāizkāpj, kad strādājat ap savu kravas automašīnu. Jo vairāk jūs to darīsiet maiņas laikā, jo vairāk jūs to novērtēsiet.

Piekļuve jūsu aprīkojumam

Aprīkojiet savu Volvo FE ar divām atsevišķām instrumentu kastēm, lai uzglabātu kravas drošības siksnas un citu aprīkojumu, kas jums nepieciešams, strādājot ārpus kabīnes. Mazākās versijas tilpums ir 55 litri, bet lielākais ir 125 litri.

Darbiniet savu aprīkojumu

Vai jūs darbināt savu Volvo FE ar elektrību, gāzi vai dīzeļdegvielu? Neatkarīgi no tā ir pieejamas jaudas noņemšanas kārbas, lai pārsūtītu jaudu uz sūkņiem, pašizgāzēju, blīvētāju, pacēlāju vai citiem instrumentiem, kas jums nepieciešami darba veikšanai.

Tavā līmenī

Izvēlieties pneimatisko balstiekārtu, ja nepieciešams pielāgoties dažādiem augstumiem. Pneimatiskās balstiekārtas augstumu kontrolē ar elektroniskās vadības sistēmu (ECS), izmantojot slēdžus panelī vai vadības pulti. Iekraušana ir vieglāka un ātrāka neatkarīgi no tā.

Pielāgots specifiskiem darbiem

Šasiju iespējams īpaši pielāgot specifiskiem darbiem, piemēram, atkritumu savākšanai, cisternu vadāšanai vai celtņa uzstādīšanai. Tādi komponenti kā degvielas un AdBlue tvertnes tiek pārvietotas, lai optimizētu šasiju.

Spēka pārvada iespējas

Gaisa kvalitāte un trokšņa līmenis ārpus kabīnes sniedz milzīgu ieguldījumu darba vidē ap kabīni. Volvo FE ir aprīkots ar spēka pārvadiem, kas darbojas ar klusu elektrību ar nulles izplūdes gāzēm, ar gāzi ar zemu emisiju līmeni vai ar Euro 6 sertificētu dīzeļdzinēju.

Volvo FE spēka pārvads

Lieliski piemērots šiem pārvadājumu segmentiem

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.