Kravas automašīnas

Volvo FE. Kompakta, bet daudzpusīga

Volvo FE ir pielāgojams, lai būtu piemērots praktiski jebkuram darbam. Piegādes pilsētā, atkritumu savākšana, būvdarbi vai sabiedriskais un komunālais transports. Tas piedāvā augstu kravnesību un iespēju braukt ar elektrību, darbināt ar gāzi vai paļauties uz dīzeļdegvielas tehnoloģiju. Kravas automašīna un personalizētie pakalpojumi ir izstrādāti, lai uzlabotu jūsu biznesu. Palielināts darbspējas laiks, efektivitāte un rentabilitāte. Šī kravas automašīna ir gatava darbam.

Maksimāli ietaupījumi

Iegūstiet maksimālu labumu no savas enerģijas un degvielas

Jauda, kas pielāgota jūsu darbiem

Viss par Volvo FE spēka pārvadiem

Ārā un apkārt

Darbs ap jūsu kravas automašīnu

Volvo FE īsie fakti

Dzinēja jauda: 250–350 Zs
Četri kabīnes izmēri
Elektrība, CNG, dīzeļdegviela
Vilcējs vai kravas automašīna
Sīkāka informācija specifikācijās

Pielāgots atbilstīgi uzdevumiem

Darba specifikai izgatavota šasija

Plašs pakalpojumu klāsts

Ļaujiet jūsu darbībai sniegt vēl labākus rezultātus

Saņemiet pārskatu par Volvo FE interaktīvā produktu brošūrā

Lieliski piemērots šiem pārvadājumu segmentiem

Volvo FE kabīnes iespējas

Volvo FE svarīgākie jaunumi

Jaudas iespējas

Izvēlieties elektrisko, gāzes vai dīzeļdegvielas spēka pārvadu. Jūs varat pielāgot savu Volvo FE saviem uzdevumiem un līgumiem — pat visstingrākajiem noteikumiem.

Jaudas iespējas

Zemās grīdas kabīne

Iekāpiet kabīnē un izkāpiet no tās ļoti vienkārši pa salokāmajām durvīm un izbaudiet labāko visaptverošo redzamību, ko jebkad esat redzējis.

Zemās grīdas kabīne

Kravnesība

Volvo FE šasija ir viegla un izturīga, un to var optimizēt patiešām lielai kravnesībai 6 × 2 pašizgāzēja konfigurācijā.

Kravnesība

Pakalpojumi, kas atbalsta jūsu uzņēmumu

Pielāgojiet to savām vajadzībām! Skatiet mūsu kravas automašīnu piederumus

Lejupielādēt Volvo FE brošūru

Volvo FE BUJ

Ja strādājat pilsētvidē un veiklība ir augsta, taču jums joprojām ir nepieciešama liela kravnesība — apskatiet Volvo FE. Tā ir viegli vadāma un var izturēt iespaidīgu kravnesību. Tā ir lieliski piemērota piegādēm, atkritumu savākšanai un pārvadājumiem būvniecības jomā.

Ir daudz izvēles iespēju. Papildus dīzeļdegvielai Volvo FE darbojas ar alternatīvām degvielām, piemēram, biodīzeli un HVO. Ir arī ar gāzi darbināma Volvo FE CNG, kas var darboties ar biogāzi un samazināt CO₂ emisijas. Visbeidzot, ir pieejam pilnībā elektriska Volvo FE Electric ar nulles izplūdes cauruli, klusu darbību un līdz 300 km nobraukumu parastās darbībās.

Tas ir atkarīgs no tā, kā jūs pielāgojat šasiju un kāda veida kravas automašīna jums ir. Visizturīgākā Volvo FE ar dzenošu dubulttiltu paceļamo tiltu piedāvā 32 tonnu pilnu masu. Apvienojumā ar vieglu šasiju un kabīni šī ir lieliska kombinācija kompaktai kravas automašīnai ar augstu kravnesību

Jā, var! Tas ir pieejams kā divu asu vilcējs, kas piemērots piekabju vilkšanai, ja priekšroka tiek dota mazam svaram, nevis lielai kravnesībai, lielākam vidējam ātrumam un komfortam nakšņošanas laikā.

Volvo FE zemās grīdas kabīne ir lieliska izvēle, kad vadītāji bieži iekāpj kabīnē un izkāpj no tās, piemēram, atkritumu savākšanas un piegādes transportā. Iekāpšanas augstums ir 440 mm, un ir pieejamas divas versijas. Viena ar caurstaigājamu grīdu un līdz četrām sēdvietām, bet otrs ar diviem sēdekļiem un dzinēja tuneli.

Ar Volvo FE Electric tas ir vienkārši, ja Volvo Trucks ir jūsu partneris. Ja vēlaties pāriet uz elektrību, mēs varam piedāvāt pilnu paketi ar visiem pakalpojumiem un atbalstu, kas jums nepieciešams, lai pārietu uz mobilitāti.

Dīzeļdzinēju klāsts sniedzas līdz 350 Zz un 1400 Nm, kas ir pietiekami. Un, ja jūs izmantojat elektrisko versiju, jūs iegūsiet 300 Zs un maksimālo griezes momentu, kas pieejams uzreiz.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.