Kravas automašīnas

Volvo FMX — vienmēr veic piegādes — gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos

Daži uzdevumi ir jāveic nevainojami, pat ja apstākļi ir sarežģīti. Volvo FMX ir līdz šim visizturīgākā Volvo Trucks būvdarbu kravas automašīna, un tā atvieglos vissmagākos darbus — neatkarīgi no tā, vai darbība notiek uz ceļa vai bezceļa apstākļos. Pielāgojiet to savām vajadzībām un apstākļiem, kādos tā tiks izmantota. 

Braukšana bezceļa apstākļos

Neļaujiet apvidum sevi apturēt

Jūsu uzdevumiem pielāgotā jauda

Sīkāka informācija par Volvo FMX spēka pārvadu

Nākamais evolūcijas solis

Izsmalcinātāka un pārliecinātāka kā jebkad iepriekš

Volvo FMX īsie fakti

Dzinēja jauda: 330–540 Zs
Seši kabīnes izmēri
Dīzeļdegviela, biodīzeļdegviela, HVO un elektriskā versija
Klīrenss līdz 300 mm
Sīkāka informācija specifikācijās

Pielāgots jūsu produktivitātei

Jūsu darba specifikai izgatavota šasija

Plašs pakalpojumu klāsts

Sasniedziet vēl vairāk

Saņemiet pārskatu par Volvo FMX interaktīvā produktu brošūru

Volvo FMX kabīnes iespējas

Volvo FMX svarīgākie jaunumi

Ko cilvēki saka par Volvo FMX?

Mēs nekad nezinām, kas gaidāms tālāk. Zeme kustas, un vienu brīdi viss var izskatīties kā tagad, bet jau nākamo – pavisam citādi.

Pakalpojumi, kas atbalsta jūsu uzņēmumu

Piederumi jūsu kravas automašīnai

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FMX FAQ

Mēs izgatavojam visas kravas automašīnas, izmantojot augstas kvalitātes komponentus, kas apvienoti, lai piedāvātu jums efektīvu un izturīgu kravas automašīnu, kas ir optimizēta izmantošanai. Turklāt Volvo FMX kabīnes ārpuse spēj izturēt smagus apstākļus bez bojājumiem. Izturīgā priekšpuse ar stāvu tuvošanās leņķi, aizsargplāksne un tērauda buferis, kas aizsargā priekšējos lukturus un citus komponentus, ir tikai daži piemēri. Citi piemēri ir augsts klīrenss un izturīgi tilti. Kopumā tos ir grūti pārspēt.

Protams, ka varat! To var aprīkot ar vienu, diviem vai trim dzenošajiem tiltiem. Tas nozīmē, ka to var aprīkot ar 4 × 4 vai 6 × 6 konfigurāciju. Papildus tam to var aprīkot ar 8 × 6 kombināciju, ja sarežģītos apstākļos ir jāpārvadā smagas kravas. Ja nepieciešama lielāka kravnesība, ir pieejama 10 × 4 un 10 × 6 kombinācija.

Protams, tas ir atkarīgs no tā, kādu versiju izvēlaties. Bet kopumā kabīnes ir ietilpīgākas nekā iepriekšējā Volvo FMX. Dienas kabīne ir izgatavota, lai garantētu vietu, kas jums nepieciešama, lai vadītu automašīnu un pārvaldītu uzdevumus, vienlaikus optimizējot kravas automašīnas garumu. Guļamkabīne un Globetrotter kabīne piedāvā daudz vietas un lielisku komfortu nakšņošanai.

Jā, var! Visi mūsu D11 un D13 dzinēji ir darbināmi ar HVO, un daži no tiem darbojas ar biodīzeļdegvielu.

Iepazīstiet Volvo FMX pie izplatītāja

Vai ir jautājumi? Vai vēlaties konsultēties ar kādu par savu nākamo kravas automašīnu? Vai arī esat gatavs pāriet uz jauno Volvo FMX?