Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FL nodrošina produktivitāti

Autovadītāja produktivitāte ar Volvo FL

Kā palielināt autovadītāja darba efektivitāti? Uzlabojiet autovadīšanu. Uzlabojiet ērtības kabīnē. Un iedodiet viņiem dažus inovatīvus laika ekonomijas rīkus. Volvo FL ir produktivitātes paraugs.

I-Sync – automatizēta vienkāršība

Mūsu I-Sync pārnesumkārba piedāvā jaunas autovadīšanas iespējas, veicot piegādes pilsētās, kur bieži jāapstājas un tad atkal var turpināt ceļu. Autovadītājiem patīk laika ziņā lieliski saskaņotais automātiskais pārnesuma mainīšanas process – nav ne smagā sajūga, ne sviras, kas jākustina. Tā arī palīdz taupīt degvielu.

Ērtāka autovadīšana ar I-Sync

I-Sync uzlabo produktivitāti
Volvo FL kabīne – veidota ērtībai un produktivitātei

Ideāla vide darbam un atpūtai

Viss šajā kravas automašīnā konstruēts tā, lai ceļā palielinātu produktivitāti: no brīža, kad iekāpjat Volvo FL (izmantojot zemo iekāpšanas pakāpienu), līdz brīdim, kad pabeidzat darbu. Un dienas beigās jūtaties labi.

Aplūkojiet kabīni no iekšpuses

Volvo FL 4 x 4 piemērots visiem braukšanas apstākļiem

Neapturama

Uzlabota saķere, lielāks klīrenss un lielāks tuvošanās leņķis nodrošina, ka varat braukt ar Volvo FL 4 x 4 pa jebkādiem ceļiem un jebkādos laikapstākļos.

Par pusi tonnas lielāka kravnesība

4 cilindru kravas automašīna Volvo FL ir par 200–500 kg vieglāka nekā sešcilindru versija. Ar papildu kravnesību līdz pat pusei tonnas četrcilindru D5K dzinējs būtiski uzlabo produktivitāti un darbības efektivitāti.

Plašāka informācija par mūsu dzinējiem

Vieglāks dzinējs nozīmē lielāku kravnesību
Dynafleet palielina produktivitāti

Dynafleet – palieliniet savu produktivitāti

Vietas, kravas un līmeņi. Autovadīšanas ilgums Emisiju pārskati. Degvielas patēriņš. Dynafleet nodrošina reāllaika datus par katru Jūsu kravas automašīnu, palīdzot palielināt produktivitāti un pieņemt veiksmīgākus lēmumus.

Iepazīstiet Dynafleet

Ražīgāks darbs

Aprunājieties ar Volvo Trucks vietējo izplatītāju. Viņš precīzi zinās, kā Jūsu darbu un Jūsu uzņēmējdarbību padarīt maksimāli ienesīgu.