Kravas automašīnas

Izvēlieties starp elektrību un dīzeļdegvielu

Volvo FL spēka pārvads

Volvo FL vienmēr nodrošina piekļuvi darbam vajadzīgajai jaudai. Vai vēlaties samazināt savu CO₂ izmešu daudzumu? Pārvietojieties ar elektrību, neradot nekādas izplūdes gāzes, vieglā un klusā gaitā. Un, ja vēlaties paļauties uz vismodernāko dīzeļdzinēja jaudu — piedāvājumā ir klāsts jūsu vajadzībām.

Elektroenerģija

Volvo FL Electric piedāvā darbību bez izplūdes gāzu emisijām. Lieliski piemērota lietošanai pilsētā, kad vēlaties ievērot visstingrākos vides standartus. Elektromotors ar 175 Zs nepārtrauktu jaudu un tūlītēju pilnu griezes momentu nozīmē, ka to ir ļoti viegli vadīt. Divpakāpju pārnesumkārba padara to visu gludu un efektīvu.

Zemas emisijas un neliels troksnis

Elektriskais spēka pārvads nodrošina lielisku darba vidi. Klusa darbība kabīnē un darbā ap kravas automašīnu. Nulles izplūdes gāzes nozīmē gaisa kvalitātes uzlabošanos, strādājot ap kravas automašīnu, kad tiek savākti vieglie atkritumi.

Nobraucamais attālums un uzlāde

Mēs pielāgojam jūsu Volvo FL Electric jūsu maršrutiem un uzdevumiem. Ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem Volvo FL Electric nobrauks līdz 420 km*, taču mēs varam uzbūvēt kravas automašīnu vēl lielākam attālumam, ja nepieciešams. 

* Atkarībā no tādiem apstākļiem kā laikapstākļi, vēja pretestība, kravas automašīnas kopējā masa un autovadītāja veikums.

Dīzeļdegvielas jauda

Ir pieejami divi 5 litru dzinēji un divi 8 litru dīzeļdzinēji. Tie visi piedāvā ātru reakciju un augstu griezes momentu pie zemiem apgriezieniem. Tie ir pieejami ar jaudu no 210 līdz 280 Zs un līdz 1050 Nm griezes momentu. Dzinēji ir energoefektīvi un var darboties ar atjaunojamo degvielu – sertificēti sintētiskajai dīzeļdegvielai (HVO) un biodīzeļdegvielai (RME).

Izplūdes gāzu pēcapstrāde

Dīzeļdzinēji izmanto Selective Catalytic Reduction (SCR) tehnoloģiju, lai atbilstu Euro 6 noteikumiem. Mēs pievienojām dzinējam ar ūdeni dzesētu atgāzu recirkulācijas (EGR) sistēmu un dīzeļdzinēja daļiņu filtru (DPF), kas automātiski atjaunojas.

Automātiskā vai manuālā

Volvo FL kravas automašīnai ar dīzeļdzinēju varat izvēlēties vai nu vienmērīgu un efektīvu 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas nodrošina jaudas piegādi bez pārtraukuma, vai manuālo pārnesumkārbu ar 6 vai 9 pārnesumiem. Jūs patiešām varat pielāgot spēka pārvadu savām vajadzībām.

8 pārnesumi pareizajam pārnesumam

Automātiskā 8 pārnesumu pārnesumkārba, kas izstrādāta Volvo FL, vienmēr nodrošina pareizo pārnesumu. Tā piedāvā vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu un izcilu degvielas patēriņa efektivitāti. Pārnesumkārbai ir trīs autovadīšanas režīmi, un tā ir pieejama gan ar 4 × 2, gan 4 × 4 piedziņu.

Jaudas noņemšanas kārba jūsu aprīkojumam

Mūsu jaudas noņemšana kārba garantē iespēju darbināt kravas iekraušanas aprīkojumu, īpašus stiprinājumus vai virsbūves. Volvo FL versijām ar dīzeļdzinēju un elektriskajām versijām ir pieejamas dažādas jaudas noņemšanas kārbas.


Atklājiet visas specifikācijas

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.