Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FL kabīne: ērts interjers, izcila kvalitāte visos aspektos

Veidots tieši Jums! 

Volvo FL salons

Telpa. Glabātavas. Mērierīces un informācija pieejama tieši Jums vajadzīgajās vietās. Ērts sēdeklis. Regulējams stūres rats. Laba trokšņu izolācija salonā. Esiet sveicināti! Šī ir Volvo FL kabīne – augstākās kvalitātes darbavieta uz riteņiem.  

Ergonomisks autovadītāja nodalījums

Ergonomiska domāšana 

Mērierīces. Pārnesumu pārslēgšana. Vadības ierīces. Glabāšanas nodalījumi. Kravas automašīnā Volvo FL visi nepieciešamie līdzekļi ir tieši tajā vietā, kur vajadzīgs, un ir viegli sasniedzami. Tas nozīmē, ka ir mazāk jāpārvietojas. Mazāk jāstiepjas un jāsaspringst. Tāpēc Jūsu rokas pārsvarā ir uz stūres un Jūsu skatiens nenovēršas no ceļa.

Lieliska sēdvieta

Jūs lieliski sēdēsiet ergonomiskajos Volvo FL sēdekļos ar cieto stiprinājumu, integrētu galvas balstu un drošības jostu. Tapsējuma materiāls sniedz uzlabotu aizsardzību pret netīrumiem. Gan autovadītāja, gan pasažiera sēdekļus var pielāgot dažādām vajadzībām.

Ērts un drošs autovadītāja sēdeklis
Volvo FL kabīnes izmēri

Izvēlieties savu vietu

Izvēlieties starp trim kabīnes izmēriem: atkarībā no jums vajadzīgās kravas ietilpības vai pasažieru skaita: dienas kabīne, īsā guļamkabīne vai apkalpes kabīne. Platums ir 2100 mm, garums var būt no 1600 līdz 2980 mm.

Daudz glabāšanas nodalījumu visiem Jūsu piederumiem

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi personiskajām lietām 

Uz priekšējā paneļa. Durvīs. Virs galvas. Starp sēdekļiem. Apskatot Volvo FL kabīni, pamanīsiet, ka tajā ir pietiekami daudz vietas glabāšanai. Un tas vēl nav viss.

360° skats no iekšpuses

Tālāk ir pieejams kabīnes interaktīvais skats. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

Iepazīstiet ērtības

Lai izbaudītu īpašas konstrukcijas kabīnes priekšrocības, apmeklējiet Volvo Trucks vietējo dīleri.