Kravas automašīnas

Laipni lūdzam darbā!

Volvo FL salons

Volvo FL kabīne piedāvā lielisku darba vidi profesionāļiem, kas strādā pilsētā. Neatkarīgi no jūsu izvēlētā kabīnes modeļa ērtais pakāpiens atvieglo iekāpšanu. Plašais interjers ar labi iekārtotām funkcijām padara to par lielisku vietu darbam.

Iekāpiet bez piepūles

Vai darba dienas laikā bieži iekāpjat kabīnē un izkāpjat no tās? Volvo FL kabīne atrodas zemu uz šasijas un piedāvā patiešām vieglu iekāpšanu jebkuros apstākļos.

Lieliska sēdvieta

Jūs lieliski sēdēsiet Volvo FL sēdekļos ar integrētu galvas balstu un drošības jostu. Tapsējuma materiāls sniedz uzlabotu aizsardzību pret netīrumiem. Gan autovadītāja, gan pasažiera sēdekļus var pielāgot dažādām vajadzībām noslogotas darba dienas laikā.

Ergonomiska pozicionēšana

Instrumenti, pārnesumu pārslēgšana, vadības ierīces un uzglabāšana. Viss, kas jums nepieciešams, lai veiktu savu darbu, atrodas tieši tur, kur jūs to gaidāt. Nepieciešams mazāk kustību, kas nozīmē mazāk stiepšanās un spriedzes. Varat turēt rokas uz stūres un skatīties uz to, kas notiek ap jūsu kravas automašīnu noslogotā ielā.

Vieta jūsu darba dienai

Neatkarīgi no izvēlētās kabīnes versijas ir pieejama vieta jums un jūsu aprīkojumam. Jūs atradīsiet glabātuvi informācijas panelī, durvīs, virs galvas un starp sēdekļiem. Īsajā guļamkabīnē ir vieta, kur atpūsties. Un apkalpes kabīnē ir vieta līdz 6 pasažieriem.

Redzamība visapkārt

Zemā autovadīšanas pozīcija, lielais vējstikls un papildu logi durvīs nozīmē, ka jums ir ļoti ciešs kontakts ar vidi ap transportlīdzekli. Lielisks tuvplāna skats un redzamība visapkārt padara Volvo FL par drošu pilsētnieku.

Papildu logi un redzamība

Pasūtiet savu Volvo FL ar papildu logiem durvju apakšējā daļā un aiz durvīm. Tie vēl vairāk uzlabo jūsu skatu uz apkārtni, kas atrodas tuvu jūsu kravas automašīnai.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.