Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FL: pirmklasīga kabīnes drošība

Drošība pilsētā

Volvo FL drošā kabīne

Sadursmes pārbaudes. Barjeras pārbaudes. Frontālās triecienizturības pārbaudes. Volvo FL ir izturējusi tās visas. Šī ir, iespējams, izturīgākā kabīne attiecīgajā kategorijā, un tā ir aprīkota ar dažādām drošības funkcijām, kas Jūs aizsargās, notiekot negadījumam.

Volvo FL safety cab drivers seat studio

Atbalstieties sēdeklī. Piesprādzējieties. Brauciet droši.

Pastiprinātā sēdekļa konstrukcija un sēdekļa grīdas stiprinājums negadījuma brīdī ierobežo kustību uz priekšu. Kakla balsts negadījuma brīdī notur un pasargā kaklu. Sēdekļos iestrādātās drošības jostas trieciena brīdī nodrošina pirmklasīgu aizsardzību. Tā kā Jūsu drošība ir garantēta, tad Jums atliek tikai izvēlēties drošības jostas krāsu: melnu vai uzreiz pamanāmo sarkano?

Volvo FL safety cab steering wheel

Dubulta izturība

Volvo FL kabīne ir pilnībā padarīta izturīgāka ar papildu 31 kg tērauda, lai, notiekot negadījumam, Jūs būtu pasargāts. Lai samazinātu traumatisma risku sadursmes gadījumā, uz vadības paneļa, stūres un vadīklām nav neviena asa stūra.

Volvo FL safety cab steering headlights studio

Jūsu un citu cilvēku aizsardzība

Mūsu priekšējā un aizmugures drošības sistēma paredzēta tam, lai frontālo sadursmju gadījumā novērstu vieglo automašīnu pakļūšanu zem kravas automašīnas, tā samazinot pasažieru ievainošanas iespējamību. Elektroniskā stabilitātes sistēma ievērojami samazina izslīdēšanas un apgāšanās iespējamību. Bīstamās situācijās tā acumirklī ieslēdzas, lai samazinātu dzinēja jaudu un atsevišķi bremzētu katru kravas automašīnas un piekabes riteni.

Vislabākās iespējas visu redzēt un būt pamanāmam

Redzamība visapkārt

Zināt, kas notiek ap jūsu kravas automašīnu, ir svarīgi noslogotā pilsētas vidē. Volvo FL lielais vējstikls un izcilie atpakaļskata spoguļi malās — papildu apakšējais logs pasažiera durvīs sniedz lielisku skatu citādi paslēptajās vietās.

Volvo FL safety cab headlight studio

Trīsdaļīgs buferis

Tērauda stūri nodrošina izcilu bufera trieciennoturību, tā samazinot bojājumu risku un remonta izmaksas. Turklāt sadursmes gadījumā atsevišķās daļas ierobežo trieciena spēku, tāpēc Jums būs jānomaina tikai bojātie posmi.

Volvo FL safety cab alarm

Droša sistēma

Visaptveroša tālvadības signalizācijas sistēma aizsargā Volvo FL pret ielaušanos. Sistēma precīzi iedarbojas, kad nevēlami viesi mēģina atvērt durvis vai kā citādi bojāt automašīnu, tāpēc Jūsu sirds var būt mierīga pat tad, ja neesat automašīnas tuvumā.

Pārlūkojiet papildus pieejamo Volvo drošības aprīkojumu

Drošības papildaprīkojums 

Vai jums nepieciešami elektriski apsildāmi ārējie spoguļi? Pirmās medicīniskās palīdzības komplekts? Vai aizsargājoša vējstikla krāsa? Varam aprīkot Jūsu Volvo FL ar Jums nepieciešamo drošības papildaprīkojumu.

Drošība

Izmēģiniet attiecīgajā kategorijā izturīgāko kabīni. Apmeklējiet Volvo Trucks dīleri, lai veiktu testa braucienu.

Volvo FL funkcijas