Kravas automašīnas

Latvija

×
I-Sync pārnesumkārba – izcili pielāgota piegāžu veikšanai pilsētā

Samazināt degvielas patēriņu. Samaziniet spriedzi

I-Sync

Braukt. Apstājieties. Braukt. Ar Volvo FL automātiskā sešu ātrumu I-Sync pārnesumkārbu piegādes pilsētā ir vienkāršāk veicamas. Tā palīdz samazināt degvielas patēriņu. Tā arī samazina izmešus, kas rada ietekmi uz klimatu. Turklāt samazinās ekspluatācijas izmaksas.

Manuālā vai automātiskā?

Varat izvēlēties manuālo vai automātisko režīmu, izmantojot aiz stūres esošo sviru. Nav sajūga pedāļa, tāpēc šī pati svira tiek izmantota manuālai pārnesumu pārslēgšanai. Automātiskajā režīmā pārnesuma pārslēgšana ir optimizēta. Turklāt elektroniskā hidraulikas sistēma nodrošina nevainojami vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu.

Izvēlieties automātisko vai manuālo režīmu ar sviru
I-Sync piecu litru vai astoņu litru dzinējam

Izvēlieties jaudu

Ir pieejamas divu veidu I-Sync pārnesumkārbas – D5K dzinējam un D8K dzinējam. Ātrumkārba ir konstruēta tā, lai tā spētu nodrošināt līdz 1050 Nm griezes momentu, tāpēc tā ir lieliska izvēle kravas automašīnām (gan ar četru, gan sešu cilindru dzinējiem), kas tiek izmantotas piegāžu veikšanai.

Vienkārša apguve

I-Sync sistēma ir konstruēta piegāžu autovadītāju vajadzībām, kuru ikdiena ir aizņemta un kuri ikdienā nebrauc ar vienu un to pašu kravas automašīnu – tā ir intuitīvi un vienkārši apgūstama. Tāpēc jebkurā brīdī varat izbaudīt drošāku, ērtāku un efektīvāku braucienu.

 

I-Sync sistēma ir intuitīvi apgūstama

Pārslēgšanās uz I-Sync

Ar I-Sync automašīnas vadīšana ir īsta bauda. Pieredziet to realitātē, apmeklējot vietējo Volvo Trucks dīleri.

Volvo FL funkcijas