Kravas automašīnas

Latvija

×
Paveic darbu uz jebkura ceļa un jebkādos apstākļos.

Paveic darbu uz jebkura ceļa un jebkādos apstākļos.

Volvo FL 4 x 4

Volvo FL tagad pieejams ar četru riteņu piedziņu. Automašīna ir tikpat atsaucīga un viegli vadāma kā 4 x 2 versija. Tomēr, pateicoties uzlabotai saķerei un lielākam klīrensam, varat ar to braukt pa jebkādiem ceļiem un jebkādos braukšanas apstākļos. Šī kravas automašīna ir lieliski piemērota daudziem dažādiem darbiem.

Volvo FL 4x4 sideview cab

Lielāka saķere

Bedraini grants ceļi? Ar sniegu klātas ielas? Bezceļa apstākļi? Volvo FL 4 x 4 nodrošina nepieciešamo saķeri. Gan priekšējais piedzītais tilts, gan jaunais aizmugures tilts ir aprīkots ar rumbu reduktoriem. Izvēlieties viena modeļa riepas un tērauda buferi, lai pārvarētu patiešām grūto reljefu un slīpumu līdz 60%. Tāpēc pat sarežģītos braukšanas apstākļos varat sadales pārnesumkārbā aktivizēt zemo pārnesumu, vienkārši nospiežot pogu.

Volvo FL 4x4 lower sideview

Lielāks klīrenss

Ar savu XX augsto šasiju Volvo FL 4 x 4 nodrošina izcilu klīrensu, tāpēc, braucot pa nelīdzenu reljefu, ir mazāka iespēja iestrēgt vai sabojāt kravas automašīnu. Priekšpusē klīrenss ir aptuveni 330 mm. Aizmugurē tas ir 320 mm. Tas ir attiecīgi par 60 mm un 100 mm vairāk nekā standarta Volvo FL. Lielisks klīrenss nodrošina arī 25 grādu tuvošanās leņķi — tas tiešām palīdz stāvās nogāzēs vai sarunu ceļā. Nepieciešamības gadījumā robustā priekšdaļa iztur pat triecienus.

Pielāgota jūsu vajadzībām

Volvo FL 4 x 4 ir pieejami visi kabīnes izmēri, pat apkalpes kabīne. Jūs varat izvēlēties arī pilnībā automātisko pārnesumkārbu ar bezceļu režīmu. Vai atsevišķi uzstādītas bezceļa riepas. Ir daudz iespēju, kā padarīt Volvo FL 4×4 par Jūsu ideālo darbarīku.

Galvenās specifikācijas

  14 tonnas 16 tonnas 12 tonnas
Šasijas augstums Īpaši augstā (XX-High) Īpaši augstā (XX-High) Īpaši augstā (XX-High)
Priekšējā tilta slodze 5,6 t 5,6 t 5,6 t
Aizmugurējā tilta slodze  7,4 t 9,2 t 10,9 t
Dzinējs D8K250 vai D8K280 (Euro 6)
Pārnesumkārba ZTO1006*
Aizmugurējais tilts RSH1140C
Riepas 275-70R22,5, 10R22,5 vai 11R22,5 collas
Kabīne Dienas kabīne, komforta kabīne vai apkalpes kabīne

 

* AL306 (automātiskā) pārnesumkārba pieejama kā papildiespēja

Vai esat gatavs doties uz jebkuru vietu?

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks dīleri un uz vietas iepazīstiet plašās Volvo FL 4 x 4 piedāvātās iespējas.

Volvo FL funkcijas

Volvo FL funkcijas