Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FL: compact and impressive

Iekļaujieties vidē vai esiet pamanāmi

Volvo FL kabīne

Vienkārši pamanīt. Vēl vienkāršāk iemīlēt. Volvo FL kompaktums netraucē šai kravas automašīnai būt pamanāmai pilsētvidē. Patiesībā automašīnas gludā, aerodinamiskā konstrukcija, iespaidīgais melnais režģis un viedās funkcijas padara to par vienu no viedākajām kravas automašīnām savā kategorijā.   

Volvo FL: pilnībā aprīkots Volvo saimes loceklis

Saimes loceklis 

Nolaidenais, noapaļotais aerodinamiskais dizains. Skaidri saredzamās līnijas un grafiskās zīmes. Zīmolam atbilstīgi V formas lukturi. Volvo FL varbūt arī ir mazāks nekā tā muskuļotie tālo pārvadājumu radinieki, tomēr nav iemesla apšaubīt tā DNS. Iepazīstieties ar pilntiesīgu Premium klases Volvo kravas automašīnu klāsta dalībnieku.

Volvo FL exterior front grill studio

Atšķirības zīme

Prestižā metāla emblēma Volvo FL modelim ir novietota augstu transportlīdzekļa priekšpusē, tuvu autovadītājam. Tas uzsver, ka autovadītājs ir tuvu neaizsargātiem ceļa satiksmes dalībniekiem. Tas kravas automašīnai rada pieejamāku iespaidu intensīvas satiksmes apstākļos.

Vairāk darbinieku

Ja darba vietā ir vajadzīgi vairāk nekā viens, divi vai trīs cilvēki, izvēlieties apkalpes kabīni. Šajā kabīnē pietiek vietas pat 7 personām, ieskaitot autovadītāju.

Volvo FL roof air deflector

Jumta gaisa plūsmvirži

Jumta gaisa plūsmas deflektors samazina gaisa pretestību. Lai iegūtu vēl labākus rezultātus, apvienojiet to ar saulessargu un sānu gaisa plūsmas deflektoriem.

Redzamība visapkārt

Skaidra redzamība, kas notiek ap jūsu kravas automašīnu, ir galvenais produktivitātes un drošības elements noslogotās pilsētas ielās. Jūs patiešām vēlaties redzēt citus transportlīdzekļus, kā arī neaizsargātus ceļa satiksmes dalībniekus blakus jūsu kravas automašīnai. Paplašiniet redzamību visapkārt ar redzamības paketi, ieskaitot papildu logus pasažieru durvīs un atpakaļskata sānu logus abās pusēs. Papildus citām funkcijām paketē ietilpst arī elektriski darbināmi un apsildāmi atpakaļskata spoguļi un pakāpiena apgaismojums, lai varētu droši iekāpt un izkāpt.

Volvo FL exterior city truck

Lai plūst gaiss

Volvo FL nedaudz noapaļotā aerodinamiskā konstrukcija mazina gaisa pretestību, tādējādi uzlabojot vadāmību un samazinot degvielas patēriņu. Priekšējais režģis ar īpatnējo bišu šūnu rakstu uzlabo gaisa plūsmu, kas palīdz dzesēt dzinēju un labāk neitralizēt atgāzes.

Volvo FL 4 x 4 sarežģītiem braukšanas apstākļiem

Aplūkojiet detaļas 

Īpaši Volvo FL 4 x 4 izstrādātās raksturīgās svītras padara to atšķirīgu no divu riteņu piedziņas līdziniekiem. Svītras arī akcentē automašīnas robusto izskatu, tāpēc šī automašīna pavisam noteikti izcelsies citu automašīnu vidū.

Atrodiet piemērotāko kabīni

Volvo FL Day cab

Dienas kabīne

Salona augstums: 1605 mm
Garums: 1600 mm
Platums: 2100 mm

Volvo FL Comfort cab

Īsa guļamkabīne

Salona augstums: 1605 mm
Garums: 2000 mm
Platums: 2100 mm

Volvo FL Crew cab

Apkalpes kabīne

Salona augstums: 1605 mm
Garums: 2980 mm
Platums: 2100 mm

Skatīt pilnīgas kabīņu specifikācijas

360° skats no ārpuses

Tālāk ir pieejams kabīnes interaktīvais skats. Lai skatītu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz tekstlodziņiem. Lai uzlabotu skatīšanās iespējas, noklikšķiniet uz „Pilnekrāna režīms”. Šeit aplūkotas vispārējās iezīmes un funkcijas, Jūsu kravas automašīnai tās var būt atšķirīgas.

Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 krāsām. Visas zaļās

Ietaupiet laiku un naudu, izvairoties apmeklēt kādu speciālu krāsotavu – jau piegādes brīdī saņemiet Volvo kabīni paša izvēlētajā krāsā. Izvēlieties kādu no vairāk nekā 650 dažādiem toņiem, krāsām un nokrāsām. Un, ja Jūs neatradīsiet savu vienīgo iecerēto krāsu, Jūsu vajadzībām mēs varam sajaukt praktiski jebkuru krāsas toni.

Vēlaties gūt priekšskatu? Izmantojiet zemāk piedāvāto kabīnes krāsotavu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datora monitorā redzamā krāsa var atšķirties no reālajiem krāsas toņiem. Lai aplūkotu patiesos krāsu paraugus, lūdzu, apmeklējiet savu Volvo izplatītāju. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka visos reģionos un visiem modeļiem nav pieejamas visas krāsas. Attēlā paradīta kravas automašīna ar iespējami spilgtāko krāsas toni.

Krāsotavā var izvēlēties visas tirdzniecības sistēmā pieejamās krāsas. Daudzām pulverveida krāsām pieejams arī lakas pārklājums. Ja neizdodas atrast savu izvēlēto krāsu, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo izplatītāju.

Vai ieinteresējām Jūs?

Iepazīstiet Volvo FL stilu un būtību savām acīm, apmeklējot vietējo Volvo Trucks dīleri.