Kravas automašīnas

Dzimusi ielām

Volvo FL kabīnes ārpuse

Kompakta, dinamiska un nepārprotami Volvo. Volvo FL ir dzimusi ielām. V veida gaismas, gaišas logu zonas un slaidais kabīnes profils parāda, ka šī ir pilsētai būvēta Volvo kravas automašīna.

Kompakta un slēgta

Volvo FL ir paredzēta pilsētai. Kabīnes ārējie izmēri ir kompakti, un neatkarīgi no kabīnes modeļa autovadīšanas pozīcija ir tuvu ielai. Vadītāja sēdeklī jums ir ideāli apstākļi, lai izveidotu acu kontaktu ar citiem satiksmes dalībniekiem un uzlabotu satiksmes drošību.

Kāds ir jūsu kabīnes veids?

Izvēlieties kādu no trim dažādiem kabīņu modeļiem. Katrai no tām ir sava specifika atkarībā no tā, vai vēlaties patiešām kompaktu kabīnes formātu, vairāk vietas iekštelpās vai vēlaties darba vietai piesaistīt visu komandu.

Trīsdaļīgs buferis

Jaunais buferis ir veidots no trim daļām, un tā stūros ir iestrādāti tērauda stiprinājumi, kas nodrošina lielisku triecienizturību. Un, ja ir bojāta kāda daļa, to ir viegli nomainīt.

Plašas logu zonas

Visas Volvo FL kabīnes piedāvā plašas logu zonas izcilai redzamībai. Ja vēlaties vēl vairāk uzlabot savu tiešo redzamību, varat iegādāties Volvo FL ar vairākiem papildu logiem.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.