Kravas automašīnas

Pielāgots jūsu vajadzībām

Volvo FL šasija

Volvo FL šasiju var pielāgot dažādiem uzdevumiem. Rezultāts ir viegla šasija, tomēr pietiekami spēcīga, lai varētu veikt savus uzdevumus turpmākajos gados. Neticami izturīga. Ir pieejama Volvo FL, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Stingra, bet elastīga

Volvo FL šasiju iespējams konfigurēt dažādām virsbūvēm. Izturīgs un stingrs, kvadrātveida un plakanais dizains atvieglo virsbūvju uzstādīšanu – neatkarīgi no tā, vai izvēlaties elektrisko vai dīzeļdzinēja jaudu. 

Ātrāka virsbūvju montāža

Tiklīdz pasūtāt Volvo FL, virsbūvju uzstādītājs tūlīt varēs pieteikties Volvo virsbūvju uzstādītāju noteikumu sistēmā. Izmantojot precīzas specifikācijas un sistēmas 3D zīmējumus, darbu var sākt jau pirms kravas automašīnas izbraukšanas no rūpnīcas. Tāpēc piegāde notiek ātrāk un arī rentablāk.

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas

Individuāli pielāgotas, sagatavotas vai standarta

Jūs, protams, varat pasūtīt savu Volvo FL šasiju ar standarta izkārtojumu. Ja patiešām vēlaties atvieglot virsbūvju uzstādītāja darbu, varat pasūtīt šasiju ar montāžas komplektu vai pat šasiju, kas pilnīgi pielāgota Jūsu specifiskajām prasībām.

Specifiskiem darbiem

Šasiju var īpaši pielāgot īpašiem lietojumiem, piemēram, celtņiem. Pēc tam tādi komponenti kā degvielas un AdBlue tvertnes tiek pārvietotas, lai optimizētu šasiju.

Priekšējie tilti

Visiem priekšējiem tiltiem nav nepieciešama apkope, un tās ir pieejamas četrās dažādās versijās ar maksimālo kravnesību no 4,5 līdz 7,1 tonnai.

Pietiekami daudz enerģijas

Elektrība vai dīzeļdegviela? Neatkarīgi no tā jums ir vairākas enerģijas uzglabāšanas iespējas. Elektriskās kravas automašīnas ar 3 līdz 6 akumulatoru blokiem ar jaudu 280–565 kWh. Ar dīzeļdzinēju darbināmas kravas automašīnas ar plastmasas, tērauda vai alumīnija tvertnēm, kurās ir 80 līdz 430 litri degvielas.

Aizmugurējie tilti

Trīs dažādās kombinācijās pieejami četru veidu aizmugures tilti. Kravnesības diapazons ir no 8,5 līdz 11,5 tonnām.

Rāmja augstums

Atkarībā no modeļa ir pieejami divi rāmja nodalījumu augstumi — 220 mm un 244 mm ar rāmja biezumu 5, 6, 7 vai 8 mm.

Pilnpiedziņa

Slikti ceļi vai bezceļi? Nav par ko. Volvo FL 4 x 4 ir tikpat atsaucīga un viegli vadāma kā 4 x 2 versija. Bet ar labāku saķeri un lielāku klīrensu. Apvienojiet to ar automātisko 8 pakāpju pārnesumkārbu, un jūs iegūsiet relaksētu autovadīšanas pieredzi jebkuros apstākļos.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.