Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo FL šasija

Piemērota pilsētai

Volvo FL šasija

Vai apkalpojat būvdarbu laukumu pilsētā? Vai piegādājat preces pilsētas restorāniem? Vai nodrošināt atkritumu savākšanas pakalpojumus? Bezgalīgi daudzpusīgās Volvo FL šasijas konstruētas tā, lai atbilstu visiem uzdevumiem un ikvienam izaicinājumam. Turklāt ar četru riteņu piedziņu Volvo FL 4 x 4 ir droši vadāms pa jebkādiem ceļiem un jebkādos braukšanas apstākļos.

Ātrs un daudzpusīgs

Volvo FL modelim iespējams pasūtīt standarta šasiju, kā arī šasiju, kas ir pielāgota jebkādām prasībām un virsbūvei. Izturīgās un stingrās šasijas ir plakanas, un tām ir taisnstūra forma, tāpēc virsbūves ražošanas process ir vienkāršāks. Rāmi var aprīkot ar virsbūvju uzstādītāja skavām. Procesu paātrina arī Volvo virsbūvju uzstādītāja norādījumi (VBI). Iegūstiet kravas automašīnu, kas ir izcili pielāgota Jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām izmaksu ziņā visefektīvākajā iespējamajā veidā.

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas

Volvo FE šasija ir nevainojami piemērota virsbūvju uzstādīšanai
Dažādi bezapkopes priekšējie tilti

Daudzveidīgs šasiju klāsts

Atvieglota virsbūves izstrāde

Virsbūvju uzstādītāja darba atvieglošanai šasiju iespējams aprīkot ar dažādiem virsbūves kronšteiniem rāmī. Kombinācijas iespējams pielāgot konkrētām papildu vajadzībām.

Bezapkopes priekšējie tilti

Atbilstīgi plānotajai slodzei ir pieejami dažādi bezapkopes priekšējie tilti. Maksimālā noslodze – no 4,0 līdz 7,1 tonnai. Volvo FL četru riteņu piedziņas kravas automašīnas priekšējās dzenošās ass kravnesība ir 5,6 tonnas.

Tilti kravas pārvadāšanai

Trīs dažādās kombinācijās pieejami četru veidu aizmugures tilti. Kravnesības diapazons ir no 8,5 līdz 11,5 tonnām.

Ātra, viegla iekraušana

Balstiekārtas augstumu iespējams mainīt ar elektroniskās vadības sistēmu (ECS), izmantojot slēdžus panelī vai vadības pulti. Tāpēc iekraušana jebkurā augstumā notiek ātri un efektīvi.

Ērta aizsardzība

Pastiprināto, salokāmo sānu drošības konstrukciju jeb SUP (side underrun protection) varat izvēlēties uzstādīt jau rūpnīcā. Šī Volvo izstrādātā konstrukcija sniedz drošu aizsardzību un ir viegli apkopjama.

Sagatavota saldētas kravas pārvadājumiem

Ātrāk iegūstiet savu Volvo FL saldētas kravas pārvadājumiem. Mēs to varam sagatavot frigobloka uzstādīšanai mūsu rūpnīcā.

Izvēlieties balstiekārtu

Atbilstoši tilta slodzei izvēlieties pneimatisko, lokšņu vai kombinēto balstiekārtu.

Izvēlieties riteņus

Ja izvēlaties D5K dzinēju, automašīnai būs nepieciešami 17,5 vai 19,5 collu diski. Smagākām kravas automašīnām ar sešcilindru dzinēju izvēlieties 19,5 vai 22,5 collu diskus.

Degvielas tvertnes

Atkarība no kravas automašīnas specifikācijām un īpašajām prasībām varat izvēlēties plastmasas, tērauda vai alumīnija degvielas tvertnes ar tilpumu no 80 līdz 430 litriem.

Rāmja augstums

Atkarībā no modeļa ir pieejami divi rāmja nodalījumu augstumi — 220 mm un 244 mm ar rāmja biezumu 5, 6, 7 vai 8 mm.

Elektroniskā bremžu sistēma (EBS)

Kravas automašīnai Volvo FL ir pneimatiskā bremžu sistēma, kur gan priekšējiem, gan aizmugurējiem riteņiem uzstādīti ventilējamie diski. Elektroniskā bremžu sistēma (EBS) nodrošina ātrāku un drošāku bremžu reakciju, kā arī samazina bremžu nodilumu. Sistēmā ir ABS un saskaņotās bremzēšanas sistēma, proti, tā vienlaikus izmanto vairākas kravas automašīnas bremzes, lai bremzēšana būtu vienmērīga un mazinātu riepu un bremžu nodilšanu. Paplašinātajā EBS pakotnē iekļauta arī aizture braukšanai nogāzēs.

Rūpnīca sagatavota ielu tīrītājam

Volvo FL ielu tīrītājs

Jau rūpnīcā ir iespējams sagatavot Volvo FL šasiju ielu tīrītāja darbam. Lai atbrīvotu vietu aprīkojumam, kas tiek nostiprināts uz rāmja, gaisa rezervuāri, degvielas tvertnes, AdBlue tvertne, akumulatoru kārba un izplūdes sistēma tiek pārcelta uz citu vietu. Paketē ir ietvertas visas kravas automašīnas specifikācijai nepieciešamās daļas, un tā padarīs kravas automašīnu ideāli un droši piemērotu attiecīgajam izmantošanas mērķim. Ir pieejamas divas versijas: 12 tonnu un 16 tonnu versija.

Sāciet konstruēt

Apmeklējiet vietējo Volvo Trucks dīleri, lai vienotos par konstrukcijas variantiem un izgatavotu tieši Jums piemērotāko Volvo FL 4 x4 modeli.