Kravas automašīnas

Volvo FL. Jūsu piegādes kravas automašīna

Volvo FL ir mūsu kompaktākā un veiklākā kravas automašīna. To var pielāgot dažādiem lietojuma veidiem – no piegādēm pilsētā līdz vieglam pilsētas būvniecības pārvadājumiem vai atkritumu savākšanai. Jums ir iespēja izvēlēties pilnībā elektrisku vai paļauties uz dīzeļdzinēja tehnoloģiju. Volvo FL un pakalpojumi, kas papildina piedāvājumu, ir izstrādāti, lai uzlabotu jūsu biznesu. Palielināts darbspējas laiks, efektivitāte un rentabilitāte. Tagad strādāsim.

Maksimāli ietaupījumi

Iegūstiet maksimālu labumu no savas enerģijas un degvielas

Jauda, kas pielāgota jūsu darbiem

Viss par Volvo FL spēka pārvadiem

Ārā un apkārt

Darbs ap jūsu kravas automašīnu

Volvo FL īsie fakti

Dzinēja jauda: 175–280 Zs
Četri kabīnes izmēri
Elektriskais, dīzelis
Kravas automašīna
Sīkāka informācija specifikācijās

Pielāgots atbilstīgi uzdevumiem

Darba specifikai izgatavota šasija

Plašs pakalpojumu klāsts

Ļaujiet jūsu darbībai sniegt vēl labākus rezultātus

Saņemiet pārskatu par Volvo FL interaktīvā produktu brošūru

Lieliski piemērots šiem pārvadājumu segmentiem

Volvo FL kabīnes iespējas

Volvo FL svarīgākie jaunumi

Jaudas iespējas

Izvēlieties elektrisko vai dīzeļdegvielas spēka pārvadu. Jūs varat pielāgot savu Volvo FL saviem uzdevumiem un līgumiem — pat visstingrākajiem noteikumiem.

Jaudas iespējas

Veiklība

Šī ir kravas automašīna, ar kuru ir viegli un ātri manevrēt intensīvā pilsētas satiksmē. Tās kompaktais formāts, plašās logu zonas un lieliskie redzamība modeļi.

Interjers

Piekļuve kabīnei

Volvo FL kabīnē ir patiešām viegli iekāpt, kā arī izkāpt no tās. Tas rada milzīgas atšķirības, ja veicat piegādes pilsētā vai savācat atkritumus.

Ārpuse

Pakalpojumi, kas atbalsta jūsu uzņēmumu

Pielāgojiet to savām vajadzībām! Skatiet mūsu kravas automašīnu piederumus

Lejupielādējiet Volvo FL brošūru

Volvo FL BUJ

Kad strādājat pilsētvidē un pilsētās un par prioritāti nosakāt veiklību un spēju manevrēt intensīvā satiksmē un šaurās pārejās, nevis lielu kravnesību, Volvo FL ir vērts aplūkot tuvāk. Tā ir viegli vadāma, darbojas ar zemu trokšņa līmeni un zemu izmešu līmeni — lieliski piemērota darbam pilsētā.

Papildus dīzelim ar dīzeļdegvielu darbināmā Volvo FL darbojas ar alternatīvām degvielām, piemēram, biodīzeli un HVO. Visbeidzot, ir pieejam pilnībā elektriska Volvo FL Electric ar nulles izplūdes cauruli, klusu darbību un līdz 420 km nobraukumu parastās darbībās.

Tas ir atkarīgs no tā, kā jūs pielāgojat savu kravas automašīnu, tostarp šasiju un spēka pārvadu. Vieglākās Volvo FL transportlīdzekļa pilna masa ir 10 tonnas, tāpēc tā ir ideāli piemērota pārvadājumiem pilsētā ar lielu kravnesību. Ja jums nepieciešams vairāk, ir pieejamas Volvo FL versijas līdz 18 tonnām. Ja ar to nepietiek, ir laba ideja aplūkot Volvo FE tuvāk.

Nē, Volvo FL ir optimizēta, lai tā būtu vidējas slodzes kravas automašīna pilsētā un izturētu savu kravas automašīnu. Tāpēc tā ir pieejama tikai kā kravas automašīna ar diviem tiltiem ar pilnu masu līdz 18 tonnām. Ja nepieciešams vilkt piekabes vai pārvadāt smagākas kravas, iesakām apskatīt Volvo FE vai Volvo FM.

Varat pasūtīt savu Volvo FL ar apkalpes kabīni tieši no mūsu rūpnīcas. Šajā kabīnē var pārvadāt līdz 6 pasažieriem, un virsbūvju uzstādītājs pēc tam var uzbūvēt ugunsdzēsēju mašīnu uz šasijas. Ja ir jāpārvar grūtāks reljefs, ir pieejama Volvo FL 4 × 4 versija. Sazinieties ar savu vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai atrastu virsbūvju uzstādītāju, kas atbilst jūsu prasībām.

Ar Volvo Trucks kā partneri tas patiesībā ir vienkārši. Ja vēlaties pāriet uz elektrību, mēs varam piedāvāt pilnu paketi ar visiem pakalpojumiem un atbalstu, kas jums nepieciešams, lai pārietu uz mobilitāti.

Šīm kravas automašīnām ir pieejams dīzeļdzinēju klāsts no 210 Zs līdz 280 Zs, un tas ir pietiekami, lai nodrošinātu visu, sākot no vieglajiem piegādes transportiem līdz atkritumu savākšanai un viegliem celtniecības darbiem. Volvo FL Electric piedāvā 175 Zs nepārtrauktu jaudu, kas lieliski atbilst pilsētas piegādes transportam un atkritumu savākšanai.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.