Kravas automašīnas

Volvo FH16 — jaudas un komforta līdzsvars līdz pilnībai

Kad jūsu dzīve uz ceļa prasa tikai labāko. Volvo FH16 nodrošina jums nepieciešamo jaudu, lai efektīvi strādātu, un tādu komforta līmeni, kas mazina slodzi. Tā ir nozares ikona un uzticams rīks, un tagad tā ir labāka nekā jebkad agrāk. Ja nepieciešams, tā pārvalda kombinēto svaru līdz 325 tonnām.

Bezkompromisa komforts

Kāpēc samierināties ar kaut ko, kas nav labākais?

Jauda, kas pielāgota jūsu darba specifikai

Spēka pārvadi ar jaudu līdz 750 Zs pēc jūsu izvēles

Evolūcijas spēks

Nākamie soļi jaudas un uzticamības virzienā

Īsi fakti

Dzinēja jauda: 550–750 Zs
Pieci kabīnes izmēri
Dīzeļdegviela un HVO
Vilcējs vai kravas automašīna
Sīkāka informācija specifikācijās

Pielāgots jūsu produktivitātei

Jūsu darba specifikai izgatavota šasija

Plašs pakalpojumu klāsts

Optimizējiet savu darbību vēl vairāk

Saņemiet pārskatu par Volvo FH16 interaktīvā produktu brošūru

Volvo FH16 kabīnes iespējas

Volvo FH16 svarīgākie jaunumi

Ko cilvēki saka par Volvo FH16?

Gandrīz 50 gadu ilgā sadarbība ar Volvo ir veicinājusi mūsu panākumus. Man ir gandrīz ideāla kokmateriālu kravas automašīna. Ja Dievs ir radījis vēl labāku, tad viņš to ir paturējis sev.

Pakalpojumi, kas atbalsta jūsu uzņēmumu

PIEDERUMI JŪSU KRAVAS AUTOMAŠĪNAI

Pielāgojiet to savām vajadzībām!

Volvo FH16 FAQ

Tās jauda un spēja vilkt patiešām smagas kravas ir padarījusi Volvo FH16 par populāru starp kokmateriālu, smago kravu un kalnrūpniecības pārvadātājiem. Bet to var arī nokomplektēt kā ātru un ērtu tālo pārvadājumu kravas automašīnu, kas ir tikai viens no piemēriem.

Patiesi sarežģītiem darba apstākļiem, kad nepieciešama pilnpiedziņa, mēs iesakām Volvo FMX. Tomēr Volvo FH16 var aprīkot ar izturīgu dzenošo dubulttiltu, kas piedāvā lielisku kravnesības, saķeres un degvielas efektivitātes kombināciju.

Tas ir atkarīgs no jūsu auguma. Mūsu Globetrotter kabīne piedāvā maksimālo stāvēšanas augstumu 205 cm, bet, ja vieta jums ir prioritāte, jums jāizvēlas Globetrotter XL vai Globetrotter XXL kabīne. To abu standarta augstums ir 220 cm. Globetrotter XXL kabīnei ir plašāka gulta, un tā ir mūsu ietilpīgākā izvēle.

Tā ietilpst visērtāko kravas automašīnu klāstā. Jums būs daudz vietas, ērta gulta un patīkams klimats neatkarīgi no āra temperatūras. Pat ja jūs izmantojat vairākas enerģiju patērējošas ierīces, nav jāuztraucas par akumulatora stāvokli nākamajā rītā, jo Volvo FH16 var aprīkot ar diviem akumulatoriem un atsevišķiem kontūriem, kas paredzētai dzīvošanai un dzinējam.

Jā, var! Visi mūsu D16 dzinēji ir darbināmi ar HVO, un daži no tiem darbojas ar biodīzeļdegvielu. Atkarībā no izvēles varat ievērojami samazināt savu ietekmi uz apkārtējo vidi.

UZZINIET PAR VOLVO FH16 PIE VIETĒJĀ IZPLATĪTĀJA

Vai ir jautājumi? Vai vēlaties konsultēties ar kādu par savu nākamo kravas automašīnu? Vai arī esat gatavs pāriet uz jauno Volvo FH16?