Kravas automašīnas

VOLVO FE KABĪNES SPECIFIKĀCIJAS

kabīņu izmērus

Dienas kabīne

Dienas kabīne ar ērtu un ergonomisku autovadītāja darba vietu. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 1600 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Īsa guļamkabīne

Īsajā guļamkabīnē ir vairāk brīvas vietas, ko var izmantot, lai ierīkotu gultu vienai personai vai nelielu biroju ar papildu glabāšanas nodalījumiem. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 2000 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Guļamkabīne

Guļamkabīne ar vienu gultu. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 2200 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Zemās grīdas kabīne

Zemās grīdas kabīnes automašīna ar zemu pakāpienu un telpu vienam vai vismaz trim sēdekļiem ar drošības jostu. Salona augstums – 1605 milimetri, garums – 2200 milimetri, platums – 2300 milimetri.

Kabīņu iezīmes

Kabīnes balstiekārta
Mehāniskā balstiekārta gan priekšā, gan aizmugurē: spirālatspere un trieciena amortizators. Pneimatiskā balstiekārta gan priekšā, gan aizmugurē: gaisa spilveni.

Autovadītāja sēdeklis
Trīs dažādi ērtību līmeņi: komforta, standarta un ekonomiskais. Visās komplektācijās sēdeklim ir atzveltne, iespēja regulēt garumu, augstumu un slīpumu un ir iestrādāti galvas atbalsti.

Pasažiera sēdeklis
Ir pieejami trīs dažādi ērtību līmeņi: standarta, ekonomiskais un parastais.

Kabīnes krāsas
Pieejami 300 fiksēti varianti. Pats galvenais – var pasūtīt arī citus krāsu toņus, izmantojot klienta pielāgojumu iespēju.

Stūres rats
Stūres rata diametrs ir 460 milimetri vai 500 milimetri (atbilstīgi kravas automašīnas konfigurācijai), un to var pneimatiski noregulēt jums ērtākajā pozīcijā.


Klimata sistēma
Pieejamas divas kabīnes apsildes sistēmas: tikai manuāli vadāms sildītājs vai manuāli vadāms sildītājs un gaisa kondicionētājs. Kā papildaprīkojums pieejama arī 2 kW stāvvietas kabīnes sildīšanas sistēma.


Jumta lūka
Kabīnē ir iespējams ierīkot jumta lūku, ko var atvērt par 50 milimetriem. Iespējams pasūtīt stikla vai metāla jumta lūku. To iespējams darbināt manuāli vai elektroniski.


Sēdekļu tapsējums
Komforta audums.


Sienu tapsējums
Komforta audums.

Kabīnes sildītājs
Pieejami divi kabīnes sildītāja sistēmas varianti: tikai manuāli vadāms sildītājs vai manuāli vadāms sildītājs un gaisa kondicionētājs. Kā papildaprīkojums pieejama arī 2 kW stāvvietas kabīnes sildīšanas sistēma.

Kabīnes glabāšanas nodalījumi
Kabīnē ir daudz praktisku un viegli pieejamu nodalījumu dokumentu un personīgo piederumu glabāšanai. Virs priekšējā stikla iekārtoti divi glabāšanas nodalījumi, kā arī četri nodalījumi ar DIN spraudņiem. Kā papildaprīkojumu iespējams ierīkot dažādus glabāšanas un izvelkamos nodalījumus, paliktni rakstīšanai un apģērbu pakaramos.

Skaņas signālierīces
Var izvēlēties divas papildu skaņas signālierīces — elektrisko vai pneimatisko. Pneimatiskās signālierīces ir divas, un tās novietotas uz kabīnes jumta; elektriskā signālierīce ir ierīkota zem priekšējā pārsega.

Gulta
Ir pieejama viendaļīga vai divdaļīga gulta, un tā var būt attiecīgi 580 milimetrus vai 780 milimetrus plata. Kā papildaprīkojumu iespējams izvēlēties gultas aizsargstieni.

Zemās grīdas kabīne
FE zemās grīdas kabīne nodrošina ērtu piekļuvi ar 90 grādu durvju atvēršanu. Tai ir pieejamas divas versijas ar līdzenu grīdu vai dzinēja tuneli, redzamība autovadītājam ir lieliska, un, protams, tā kā tā ir Volvo — drošība ir visaugstākajā līmenī.

Jūtieties kā mājās

Jūtieties ērti. Izmēģiniet sēdekli. Guļvietu. Ieskatieties visos plauktos. Jūs neticēsiet, cik tajos ir daudz vietas.