Kravas automašīnas

Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs atbalstām šo segmentu, skatiet interaktīvo segmenta brošūru 

Kad ikviens skaitlis ir nozīmīgs

Smagu kravu pārvadājumi

Uzņemoties vissmagākos uzdevumus, jums ir jādara vairāk par ierasto un jādara tas, ko neviens cits nespēj. Jūs esat eksperts, un jūsu izaicinājumi ir unikāli. Mūsu risinājumi garantē, ka jums ir pilnīga kontrole — vai nu lēnām velkot prom vai apņemot zemi tempā. Jūs faktiski varat iegūt transportlīdzekli, kas piedāvā lielisku uzsāktspēju ar kombinēto svaru līdz 325 tonnām. 

Volvo FH16

Milzīga jauda un komforts

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 550–750 Zs.

Piecu izmēru plašas un ērtas kabīnes. Optimizēts lieliem attālumiem. Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

Dīzeļdegviela, HVO.

 

Galvenās iezīmes

I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem. I-Shift lietojumam īpaši smagos apstākļos. Vairāku pārnesumu atpakaļgaita. 750 Zs dzinējs. Liela transportlīdzekļa pilna masa (GCW), 325 tonnas.

Volvo FH

Lielisks komforts un efektivitāte

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 420–540 Zs.

Piecu izmēru plašas un ērtas kabīnes. Optimizēts lieliem attālumiem.

Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

dīzeļdegviela, sašķidrināta dabasgāze (LNG), biodīzeļdegviela, HVO.

 

Galvenās iezīmes

Volvo dinamiskā stūrēšana ar personīgajiem iestatījumiem un stabilizācijas palīgsistēmu. I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem. Vairāku pārnesumu atpakaļgaita. Tandēma tilta pacelšana. Īpaši izturīgs buferis.

Volvo Trucks funkcijas jūsu darba apstākļiem

Izpētiet risinājumus, kas paredzēti jūsu dzīves atvieglošanai un vēl produktīvākam darbam.

I-Shift ar ļoti zemiem lēngaitas pārnesumiem 
Iegūstiet lielisku uzsāktspēju ar kombinēto svaru līdz 325 tonnām un nodrošiniet pilnīgu enerģijas kontroli patiesi zemā ātrumā. Un jums nav jāizdara izvēle starp degvielas ekonomiju vai uzsāktspēju. 

Līdz 750 zirgspēkiem — viegli pieradināms 
Izmantojot Volvo, jums būs viegli pieejama nepieciešamā jauda. Volvo FH16 piedāvā līdz 750 Zs un griezes momentu 3550 Nm. 

38 tonnu paceļamais tilts 
Izturīgs risinājums, kas palielina kravnesību. Mūsu smagdarbu paceļamais tilts var viegli izturēt paceļamā tilta slodzi līdz 38 tonnām.

Tilta slodze un saķeres kontrole 
Autovadītāja vadības un informācijas ierīces ļauj detalizēti kontrolēt katra tilta slodzi un visus diferenciāļus. Vienkārši pagrieziet vadības ierīci pulksteņrādītāju kustības virzienā, lai palielinātu saķeri.

Droša kustība lejup pa kalnu ar Stretch Brake 
Kravas automašīna un piekabe ir pilnībā piekrauta kustībai lejup nogāzē. Stretch Brake aktivizē riteņu bremzes piekabē, lai iztaisnotu transportlīdzekļa kombināciju un izvairītos no salocīšanās. 

Izturīgā priekšpuse 
Paredzēta vissmagākajam reljefam pasaulē, ar smagdarbu buferi un aizsargplāksni aizsargā tādas svarīgas detaļas kā priekšējos lukturus un dzinēja komponentus. Atsišanās pret akmeņiem un granti jūs neapturēs. 

Redzamība
Izcila redzamība ar plašajiem logiem un atbilstoši konstruētajiem spoguļiem. Papildus tam jūs varat pievienot līdz astoņām kamerām ar kameras skatiem sānu displejā. Jūs pārņemsiet kontroli.

Vilkšanas stienis
Izmantojot priekšpusē iebūvēto vilkšanas stieni, stumiet vai velciet smagas kravas. Lieliski piemērots, ja vienā un tajā pašā kombinācijā savieno divas vai vairāk kravas automašīnas.

Bremzēšanas spēja katrai vajadzībai
Mūsu papildbremzes ļauj nezaudēt kontroli visās situācijās. Palēninātājs piedāvā stabilu jaudu lielā ātrumā. Un apvienojumā ar I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem, Volvo dzinēja bremze apmierina jūsu vajadzības pat patiesi nelielā ātrumā.

Volvo dinamiskā stūrēšana — tā, kā jums patīk 
Vai jūs meklējat nevainojamu stabilitāti un kontroli visos ātrumos apvienojumā ar mazāku saspringumu uz pleciem pat pie ļoti lielas noslodzes? Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu. 

Ietilpīgas kabīnes
Visas mūsu kabīnes piedāvā plašu telpu jums un nepieciešamajām lietām. Globetrotter XL kabīne ar interjera standarta augstumu līdz 220 cm piedāvā izcilu dzīves komfortu uz ceļa. Un, ja ar to nepietiek, piedāvājumā ir vēl plašāka telpa, kas saukta par Globetrotter XXL. 

Volvo Zelta līgums 
Labākais veids, kā aizsargāt savu darbspējas laiku, ir noslēgt Volvo Zelta līgumu, kas ietver visus profilaktiskās apkopes darbus un kravas automašīnu remontdarbus par fiksētu ikmēneša maksu. Jūsu kravas automašīna arī attālināti sazinās ar darbnīcu, lai jūsu apmeklējumi būtu pēc iespējas efektīvāki. Jūsu kravas automašīna tiek uzturēta vislabākajā iespējamajā formā, un jūs pilnībā kontrolējat savas izmaksas. Ja jūsu nobraukums atšķiras, noslēdziet Flexi-Gold līgumu, kas piedāvā tādu pašu segumu, bet par maksu, kas ir piemērota jūsu biznesa ritmam.

Atsauces klients

Ir labi, ka šādos apstākļos var paļauties uz kravas automašīnas stūrēšanas sistēmu un automātisko pārnesumu slēgšanas sistēmu. Tas ļauj nedaudz nomierināties un bez raizēm veltīt lielāku uzmanību braukšanai.

Vai uzņēmums nodarbojas ar smagu kravu pārvadāšanu?

Konsultējieties ar vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai rastu vislabāko risinājumu savai pārvadājumu uzņēmējdarbībai.