Kravas automašīnas

Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs atbalstām šo segmentu, skatiet interaktīvo segmenta brošūru

Jebkura galamērķa sasniegšana

MEŽKOPĪBAS MATERIĀLU UN KOKMATERIĀLU PĀRVADĀJUMI

Šauras vietas, minimāls klīrenss, neatbilstošas ceļa virsmas un izaicinoši slīpumi — jūs to visu esat redzējis. Kokmateriālu, koksnes šķeldas un mežkopības produktu pārvadāšanai ir nepieciešamas prasmes un precizitāte no jums un jūsu aprīkojuma. Mēs piedāvājam jums risinājumus, kas palīdz jums izdarīt vairāk mazākā laika posmā. Risinājumi, kas ir izstrādāti smagiem darba apstākļiem un nekad tevi nepieviļ.

Volvo FH16

Lielisks komforts un milzīga jauda

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 550–750 Zs.

Piecu izmēru plašas un ērtas kabīnes. Optimizēts smagiem uzdevumiem un lieliem attālumiem. Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

Dīzeļdegviela, HVO.

 

Galvenās iezīmes

Volvo dinamiskā stūrēšana ar personīgajiem iestatījumiem un stabilizācijas palīgsistēmu. I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem. Vairāku pārnesumu atpakaļgaita. Tandēma tilta pacelšana. Īpaši izturīgs buferis.

Volvo FH

Lielisks komforts un efektivitāte

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 420–540 Zs.

Piecu izmēru plašas un ērtas kabīnes. Optimizēts lieliem attālumiem.

Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

dīzeļdegviela, sašķidrināta dabasgāze (LNG), biodīzeļdegviela, HVO.

 

Galvenās iezīmes

Volvo dinamiskā stūrēšana ar personīgajiem iestatījumiem un stabilizācijas palīgsistēmu. I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem. Vairāku pārnesumu atpakaļgaita. Tandēma tilta pacelšana. Īpaši izturīgs buferis.

Volvo FMX

Radīts smagiem darba apstākļiem

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 330–540 Zs.

Sešu izmēru drošas un ērtas kabīnes. Optimizēts lielai ietilpībai sarežģītos apstākļos. Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

Dīzeļdegviela, HVO, biodīzeļdegviela.

 

Galvenās iezīmes

I-Shift ar ļoti zemiem lēngaitas pārnesumiem. Tandēma tilta pacelšana.

Volvo Trucks funkcijas jūsu darba apstākļiem

Izpētiet risinājumus, kas paredzēti jūsu dzīves atvieglošanai un vēl produktīvākam darbam.

Līdz 750 zirgspēkiem — viegli pieradināms
Izmantojot Volvo, jums būs viegli pieejama nepieciešamā jauda. Volvo FH16 piedāvā līdz 750 Zs un griezes momentu 3550 Nm. Jauda ir pieejama, kad tā ir nepieciešama, un tas atvieglo Volvo FH16 vadāmību.

I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem
Iegūstiet lielisku uzsāktspēju pat pilnībā noslogotā stāvoklī un nodrošiniet pilnīgu enerģijas kontroli patiesi zemā ātrumā. Izmantojot I-Shift pārnesumkārbu ar lēngaitas pārnesumiem, jums nav jāizdara izvēle starp degvielas ekonomiju vai uzsāktspēju.

Droša kustība lejup pa kalnu ar Stretch Brake
Kravas automašīna un piekabe ir pilnībā piekrauta kustībai lejup nogāzē. Stretch Brake aktivizē riteņu bremzes piekabē, lai iztaisnotu transportlīdzekļa kombināciju un izvairītos no salocīšanās.

Saķeres kontrole
Autovadītāja vadības un informācijas ierīces ļauj detalizēti kontrolēt katra tilta slodzi, dubulttilta piespiešanas funkciju un visus diferenciāļus. Vienkārši pagrieziet saķeres vadības ierīci pulksteņrādītāju kustības virzienā, lai iegūtu labāku saķeri.

Optimizējiet ar I-See
I-See izmanto datus par topogrāfiju, lai maršrutos optimizētu ātrumu un pārnesumu maiņu un panāktu degvielas efektīvu patēriņu.

Smagdarbu buferis
Izturīgā priekšpuse ar smagdarbu buferi un aizsargplāksni aizsargā svarīgās detaļas un padara kravas automašīnu piemērotu smagiem darba apstākļiem.

Volvo dinamiskā stūrēšana — tā, kā jums patīk
Vai jūs meklējat nevainojamu stabilitāti un kontroli visos ātrumos apvienojumā ar mazāku saspringumu uz pleciem? Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu.

Ārējā stūrēšana
Volvo dinamiskā stūrēšana piedāvā tālvadības sistēmu. Lai jūs varētu vadīt kravas automašīnu, neatrodoties autovadītāja sēdeklī.

Ērtas kabīnes
Visas mūsu kabīnes uztur augstu komforta līmeni, zemu trokšņa līmeni un piedāvā daudz vietas. Jums un nepieciešamajām lietām.

Manevrētspēja
Mēs esam atvieglojuši autovadīšanu garos maršrutos, uzstādot vairākus tiltus. Papildtiltam pēc un pirms dzenošā tilta ir plašs stūrēšanas leņķu klāsts. Tandēma tilta pacelšana padara kravas automašīnas ar dzenošajiem dubulttiltiem darbību līdzīgāku viena tilta darbībai.

Redzamība
Izcila redzamība ar plašajiem logiem un atbilstoši konstruētajiem spoguļiem. Papildus tam jūs varat pievienot līdz astoņām kamerām ar kameras skatiem sānu displejā. Jūs pārņemsiet kontroli.

Priekšējo riteņu piedziņa pēc vajadzības
Automātiska saķeres kontrole ieslēdz priekšējo piedziņas tiltu, kad tas ir nepieciešams. Un atslēdz to, kad tas nav vajadzīgs.

Vieta ceļamkrānam
Izvēlieties kādu no mūsu guļamkabīnēm ar zemu guļamvietu un rezervējiet vietu celtnim.

Aizsargājiet savu darbspējas laiku ar Volvo Zelta līgumu
Labākais veids, kā aizsargāt savu darbspējas laiku, ir noslēgt Volvo Zelta līgumu, kas ietver visus profilaktiskās apkopes darbus un kravas automašīnu remontdarbus par fiksētu ikmēneša maksu. Jūsu kravas automašīna arī attālināti sazinās ar darbnīcu, lai jūsu apmeklējumi būtu pēc iespējas efektīvāki. Jūsu kravas automašīna tiek uzturēta vislabākajā iespējamajā formā, un jūs pilnībā kontrolējat savas izmaksas. Ja jūsu nobraukums atšķiras, noslēdziet Flexi-Gold līgumu, kas piedāvā tādu pašu segumu, bet par maksu, kas ir piemērota jūsu biznesa ritmam.

Atsauces klients

Mums pastāvīgi jāvēro, vai degvielas patēriņš ir efektīvs, un tas jāoptimizē, jo mēs vienmēr vedam pilnas kravas.

Jūsu darba zirgs gaida Jūs

Konsultējieties ar vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai rastu vislabāko risinājumu savam uzņēmumam mežkopības un kokmateriālu pārvadājumu jomā.