Kravas automašīnas

Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs atbalstām šo segmentu, skatiet interaktīvo segmenta brošūru

Starptautisko piegādes ceļu aizsargāšana

Konteineru pārvadājumi

Konteineru paņemšana un piegāde ostās un citos sadales punktos nozīmē, ka esat gatavs kļūt par nākamo posmu globālā piegādes ķēdē. Un jums būs nepieciešami īstie rīki, lai efektīvi darbotos katrā solī. Mēs piedāvājam risinājumus, kas atvieglo manevrēšanu, kabīnes ar izcilu redzamību un komfortu un spēka pārvadus, kas palīdz jums maksimāli izmantot katru degvielas pilienu. 

Volvo FM

Plašas kabīnes vieglai iekāpšanai

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 330–500 Zs.

Sešu izmēru drošas un ērtas kabīnes. Optimizēts nelielam šasijas svaram un efektivitātei. Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

dīzeļdegviela, sašķidrināta dabasgāze (LNG), biodīzeļdegviela, HVO.

 

Galvenās iezīmes

I-Shift Volvo dinamiskā stūrēšana. Redzamība. Pielāgojama šasija.

Volvo FH

Lielisks komforts

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 420–540 Zs.

Piecu izmēru plašas un ērtas kabīnes. Optimizēts lieliem attālumiem. Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

dīzeļdegviela, sašķidrināta dabasgāze (LNG), biodīzeļdegviela, HVO.

Galvenās iezīmes

I-Shift Volvo dinamiskā stūrēšana. Pielāgojama šasija.

Volvo Trucks funkcijas jūsu darba apstākļiem

Izpētiet risinājumus, kas paredzēti jūsu dzīves atvieglošanai un vēl produktīvākam darbam.

Redzamība
Izcila redzamība ar plašajiem logiem un atbilstoši konstruētajiem spoguļiem. Var pievienot līdz astoņām kamerām — viena no tām ir pasažieru stūru kamera, kas novietota pasažiera puses atpakaļskata spogulī.

Dynafleet degviela un apkārtējā vide 
Izmantojot autoparku uzraudzības pakalpojumus, kravas automašīnu veiktspēja un autovadītāju darba efektivitātes uzraudzība notiek vieglāk. Šis pakalpojums palīdzēs atklāt taupīšanas iespējas, kas var palielināt jūsu peļņas rādītājus un samazināt ietekmi uz vidi.

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba 
I-Shift divsajūgu pārnesumkārba piedāvā patiesi vienmērīgu un dinamisku paātrinājumu. Tā maina pārnesumu sekundes daļās.

Ērtas kabīnes 
Visas mūsu kabīnes uztur augstu komforta līmeni, zemu trokšņa līmeni un piedāvā daudz vietas. Jums un nepieciešamajām lietām.

I-Park Cool
Ieturot pauzi vai gaidot pie termināļiem, labsajūtu kabīnē uztur pareizā temperatūra. I-Park Cool ir iebūvēta un darbināma ar elektrību. Un tā uztur vēsu klimatu kabīnē, nedarbinot dzinēju tukšgaitā.

Volvo dinamiskā stūrēšana — tā, kā jums patīk
Vai jūs meklējat nevainojamu stabilitāti un kontroli visos ātrumos apvienojumā ar mazāku saspringumu uz pleciem? Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu.

Gāzes jauda
Mūsu ar gāzi darbināmās kravas automašīnas darbojas ar LNG (sašķidrinātu dabasgāzi), kas uzreiz samazina CO2 izmešu daudzumu, neapdraudot produktivitāti. Tās piedāvā arī iespēju samazināt degvielas izmaksas.

Finanses un apdrošināšana
Elastīgie finansējuma modeļi un pielāgotās apdrošināšanas politikas no Volvo finanšu pakalpojumiem palīdz ieguldīt uzņēmumā un aizsargāt ieguldījumus.

Volvo Zelta līgums
Labākais veids, kā aizsargāt savu darbspējas laiku, ir noslēgt Volvo Zelta līgumu, kas ietver visus profilaktiskās apkopes darbus un kravas automašīnu remontdarbus par fiksētu ikmēneša maksu. Jūsu kravas automašīna arī attālināti sazinās ar darbnīcu, lai jūsu apmeklējumi būtu pēc iespējas efektīvāki. Jūsu kravas automašīna tiek uzturēta vislabākajā iespējamajā formā, un jūs pilnībā kontrolējat savas izmaksas. Ja jūsu nobraukums atšķiras, noslēdziet Flexi-Gold līgumu, kas piedāvā tādu pašu segumu, bet par maksu, kas ir piemērota jūsu biznesa ritmam.

Atsauces klients

Mūsu zīmola darbības pamatā ir Volvo kravas automašīnas. Tās ir uzticamas, un tas uzņēmējdarbības veicināšanai ir svarīgi.

Vai esat gatavs ķerties pie darba?

Konsultējieties ar vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai rastu vislabāko risinājumu savai konteineru pārvadājumu uzņēmējdarbībai.