Kravas automašīnas

Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs atbalstām šo segmentu, skatiet interaktīvo segmenta brošūru

Piedāvājam rītdienas pasauli. Pašlaik

PĀRVADĀJUMI CELTNIECĪBAS UN BŪVNIECĪBAS JOMĀ

Pilsētas aug. Jūs un jūsu kravas automašīnas to visu realizē — piegādes izpilde ir atkarīga no jums. Mēs piedāvājam risinājumus, kas palīdz jums pārvadāt smagāku kravu, pievarēt grūtāku reljefu, samazināt cikla laikus, palielināt darbspējas laiku, noņemt saspringumu no autovadītāja pleciem un samazināt degvielas patēriņu. 

Volvo Trucks funkcijas jūsu darba apstākļiem

Izpētiet risinājumus, kas paredzēti jūsu dzīves atvieglošanai un vēl produktīvākam darbam.

Izturīgā priekšpuse
Izturīgā priekšpuse, kas ir paredzēta vissmagākajam reljefam.

I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem
Lieliska uzsāktspēja pat pilnībā noslogotā stāvoklī un pilnīga enerģijas kontrole patiesi zemā ātrumā.

Jauda katrai vajadzībai
Izmantojot Volvo, jums būs viegli pieejama nepieciešamā jauda. Spēka pārvadi kravas automašīnai Volvo FMX, Volvo FH, Volvo FM, Volvo FE vai Volvo FL.

Saķeres kontrole
Neiesprūstiet — saķeres vadības panelis ir viegli lietojams. Vienkārši pagrieziet to pulksteņrādītāju kustības virzienā, lai ieslēgtu diferenciāļa bloķētājus, priekšējo dzenošo tiltu un citus saķeres palīglīdzekļus.

Volvo dinamiskā stūrēšana — tā, kā jums patīk. 
Nevainojama stabilitāte un kontrole visos ātrumos apvienojumā ar mazāku saspringumu plecos.

Ārējā stūrēšana
Vadiet kravas automašīnu ārpus kabīnes.

Tandēma tilta pacelšana
Ideāli piemērota, ja vienā virzienā braucat ar smagu kravu, bet atpakaļ — bez kravas.

Vairāk kravas uz ceļa
Šasijai piedāvājam dažādus komponentus un balstiekārtas, lai pielāgotos dažādām vajadzībām. Izmantojot mūsu pneimatisko balstiekārtu, varat apvienot milzīgu kravnesību, perfektu manevrētspēju un autovadīšanas komfortu. Priekšējais tilts ar pneimobalstiekārtu var noturēt līdz 10 tonnām. Tas var palielināt jūsu produktivitāti, uzlabot darba vidi un ietaupīt kravas automašīnas komponentus, radot mazāk vibrāciju.

Ērtas kabīnes
Visas mūsu kabīnes uztur augstu komforta līmeni, zemu trokšņa līmeni un piedāvā daudz vietas. Vienmēr jūsu drošībai. Kabīnes salons kravas automašīnai Volvo FMXVolvo FHVolvo FMVolvo FE vai Volvo FL.

Redzamība
Izcila redzamība ar plašajiem logiem un atbilstoši konstruētajiem spoguļiem. Pievienojiet līdz astoņām kamerām, lai iegūtu vēl vairāk skatu.

Daudzveidīgs šasiju klāsta koncepts
Volvo Trucks šasijas koncepts nozīmē to, ka rāmju un tiltus var uzstādīt tieši tā, kā vēlaties, tieši no rūpnīcas. Jūsu izplatītājs palīdzēs jums pielāgot kravas automašīnu.

Viegla virsbūves uzstādīšana
Mēs garantējam to, ka virsbūves veidotāji var vieglāk pielāgot kravas automašīnu jūsu darbībai. Volvo virsbūvju uzstādīšanas norādījumi ietver skaidrus norādījumus.

Aizsargājiet savu darbspējas laiku ar Volvo Zelta līgumu
Labākais veids, kā aizsargāt savu darbspējas laiku, ir noslēgt Volvo Zelta līgumu, kas ietver visus profilaktiskās apkopes darbus un kravas automašīnu remontdarbus par fiksētu ikmēneša maksu. Jūsu kravas automašīna arī attālināti sazinās ar darbnīcu, lai jūsu apmeklējumi būtu pēc iespējas efektīvāki.

Atsauces klients

Kravas automašīna šķiet ļoti stabila – pat vedot smagu kravu. I-Shift pārnesumkārba ir ļoti precīza. Es domāju, ka tā ir ļoti laba kravas automašīna.

Veidojiet savu nākotni

Konsultējieties ar vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai rastu vislabāko pārvadājumu risinājumu savam uzņēmumam celtniecības un būvniecības jomā.