Kravas automašīnas

Viss nepieciešamais vienuviet

Volvo Connect sniedz jums pilnīgu pārskatu par vissvarīgāko informāciju jūsu uzņēmumam, kā arī tūlītēju piekļuvi nozares vadošo pakalpojumu klāstam, kas viss ir ērti apkopots vienuviet ar vienu drošu pieteikšanos.

Volvo Connect ir kravas automašīnu autoparka pārvaldības sistēma un jūsu vārteja uz Volvo Trucks digitālajiem pakalpojumiem. Tas nodrošina piekļuvi jaudīgiem rīkiem, ar kuru palīdzību ir iespējams pārraudzīt transportlīdzekļu veiktspēju, plānot apkopi un palielināt produktivitāti — tas viss vienuviet. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar savu kravas automašīnu vai pārvaldāt visu autoparku, Volvo Connect nodrošina pakalpojumus un atbalstu, lai padarītu jūsu pārvadājumus ienesīgākus. Jebkurā laikā, jebkurā vietā.

 

Tālāk uzziniet vairāk par Volvo Connect pakalpojumiem. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar vietējo izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Vai jums vēl nav Volvo Connect?

 

Sazinieties ar savu izplatītāju, lai reģistrētos

Jūsu darbspējas laiks

Saglabājiet kontroli un pārliecību, apzinoties, ka jūsu kravas automašīnas ir labā stāvoklī un gatavas darbam. Volvo Connect nodrošina piekļuvi dažādiem pakalpojumiem, kas palielina jūsu darbspēju. Iegūstiet pārskatu par visu savu līdzekļu statusu, ieskaitot brīdinājumus un trauksmes. Skatiet pilnu servisa vēsturi, kā arī gaidāmos servisa apmeklējumus. Viegli ziņojiet par problēmām, kas saistītes ar līdzekļiem. Un citi pilnveidojumi.

Jūsu produktivitāte

Iegūstiet informāciju, kas palielina produktivitāti un apsteidz konkurentus. Volvo Connect ietver tādus autoparka pārvaldības pakalpojumus kā Pozicionēšana, kas reāllaikā sniedz pārskatu par katras kravas automašīnas stāvokli un statusu, tādējādi atvieglojot kravas automašīnu un ar pārvadājumiem saistīto aktīvu uzskaiti.

Jūsu veiktspēja

Saredziet lielo pārskatu un sīkākās detaļas, nodrošinot efektīvāku, koordinētāku un produktīvāku darbību. Volvo Connect nodrošina piekļuvi tādiem veiktspēju vairojošiem pakalpojumiem kā Degviela un vide, kas atvieglo degvielas patēriņa kontroli laika gaitā. Tas arī sniedz autovadītājiem noderīgus padomus, kā uzlabot savas degvielas taupīšanas prasmes.

Atbalsts visai jūsu darbībai kopumā

Portāls Volvo Connect ir veidots kā palīgs jums. Nodrošinot piekļuvi nozares vadošajiem pakalpojumiem, kad, kur un kā tie jums nepieciešami. Tas ir tik vienkārši.

 

Ērtais un intuitīvais interfeiss ir viegli naviģējams. Tiklīdz jūs pieteiksieties, jūs saņemsiet pārskatu par jums vissvarīgāko informāciju un pakalpojumiem. Un jūs varat redzēt detalizētāku informāciju tikai ar vienu vai diviem klikšķiem. Elastīgais un pielāgojamais portāls Volvo Connect ir pielāgojams jūsu vajadzībām un vēlmēm. Tas viss ir atkarīgs no jums.
 

Vai esat gatavs sākt?
 

Sazinieties ar izplatītāju

Šis ir portāls Volvo Connect

Klientu portāls

Lai piekļūtu un atbloķētu visu Volvo Connect sniegto pakalpojumu potenciālu, vienkārši piesakieties portālā Volvo Connect. Lietotāji saņem uz lomām balstītu piekļuvi. Tāpēc pēc pieteikšanās personalizēts instrumentu panelis sniedz pilnvērtīgu pārskatu par katrai konkrētai lomai visatbilstošāko informāciju un pakalpojumiem. Šādi ikviens gūs priekšrocības — sākot no kravas automašīnu īpašniekiem un autoparka vadītājiem līdz autovadītājiem, dispečeriem un administratoriem.

 

Marketplace

Digitālo pakalpojumu veikalā, kas ir viegli pieejams, izmantojot Marketplace, ir pieejami digitālie pakalpojumi gan no Volvo Trucks, gan arī izvēlētiem partneriem. Ar laiku tieši šeit varēsit pasūtīt un aktivizēt pakalpojumus, kuru klāsts arvien paplašinās.

Izstrādātāju portāls

Izstrādātāju portāls palīdz nodrošināt to, lai Volvo Connect nākotnē varētu pilnveidoties un kļūt arvien labāks. Mēs pieņemam un palīdzam pilnveidoties jauniem un moderniem pakalpojumiem, ko izstrādā mūsu izvēlētie specializētie partneri u. c.

Aug reizē ar jums

Pilnveidojiet savu uzņēmējdarbību ar dinamisku interfeisu kas aug reizē ar jums. Šodien Volvo Connect sniedz jums nozīmīgus pakalpojumus, kas ļauj vēl efektīvāk vadīt un pilnveidot jūsu uzņēmējdarbību. Tomēr tas ir tikai sākums. Nākotnē jūs varat sagaidīt jaunus digitālos pakalpojumus, kas palīdzēs jūsu uzņēmējdarbībai būt virsotnē.

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.