Kravas automašīnas

Noteikti dariet to

VISAM IR NOZĪME

Ko jūs vēlaties sagaidīt no sava tehniķa darba? Vēl nepazīstot jūs, mēs domājam, ka jūs novērtēsiet darbu ar augstākās klases tehnoloģijām, kas palīdz jums progresēt. Jums patiks pārstāvēt zīmolu, kura nozarē vadošie jauninājumi ļauj lepoties. Un līdz ar to cerēsiet, ka to darot, jums tiks dota iespēja veidot sev karjeru. Nemaz nerunājot par iespēju būt daļai no lielisku darba kolēģu komandas. Ja domājat līdzīgi mums un uzskatāt, ka tas viss ir svarīgs, Volvo Trucks ir vieta jums. Piesakieties uz tehniķa darbu, lai rīkotos. 

Iepazīstieties ar Rezu no Zviedrijas

Viņš ir patiesais pionieris ar skaidru dzīves mērķi: progresēt mācoties. Meklējot vidi un uzņēmumu, kurā viņš var attīstīties. Darot savu sirdslietu.

Vārds, uzvārds: Reza Ibrahimi
 

Vecums: 21
 

Ģimene: māte, brāļi un māsas
 

Dzīvesvieta: Lunda, Zviedrija
 

Darbojas kā: tehniķis pie Volvo Trucks izplatītājā Malmē, Zviedrijā
 

Hobiji: futbols, ceļošana
 

Profesionālā aizraušanās: augstākās klases tehnoloģijas, problēmu risināšana, izaugsme

Iepazīstieties ar Danielu no Vācijas

Viņš ir autosporta fanātiķis, kas aizraujas ar ātrumu un jaudu. Viņš ir arī ģimenes cilvēks, kurš uzņemas atbildību un plāno nākotni.

Vārds: Daniels Frehlihs (Daniel Fröhlich)
 

Vecums: 30
 

Ģimene: sieva un meita
 

Dzīvesvieta: Bergheima, Vācija
 

Darbojas kā: tehniķis pie Volvo Trucks izplatītājā Frehenē, Vācijā
 

Hobiji: motocikli, ģimenes dzīve
 

Profesionālās aizraušanās: dzinēju tehnoloģijas, ilgtspējība, izaugsme

Iepazīstieties ar Ričiju no Apvienotās Karalistes

Viņš ir sabiedrisks puisis ar plānu. Viņš ir pieņēmis apzinātu izvēli virzīties uz priekšu un ir gatavs strādāt, lai tas notiktu. Nekad nezaudējot saikni ar veciem draugiem.

Vārds: Ričijs Bārlovs (Richie Barlow)
 

Vecums: 24
 

Ģimene: vecāki, māsa un viņas ģimene
 

Dzīvesvieta: Sauthemptona
 

Darbojas kā: tehniķis pie viena no Volvo Trucks izplatītājiem Londonā, Apvienotajā Karalistē
 

Hobiji: kalnu riteņbraukšana, izklaides ar draugiem
 

Profesionālās aizraušanās: jaudīgi transportlīdzekļi, komandas darbs, izaugsme

Iepazīstieties ar Ladislavu no Slovākijas

Viņš ir ģimenes cilvēks ar savām nopietnām prioritātēm. Viņš būvē māju savai ģimenei un veido karjeru, kas garantē viņam tehniskās nozares vadošo pozīciju. Vienmēr cenšas pilnveidoties.

Vārds: Ladislavs Pliška (Ladislav Pliška)
 

Vecums: 36
 

Ģimene: sieva, dēls un meita
 

Dzīvesvieta: Žara pie Hronas
 

Darbojas kā: tehniķis Volvo Truck Center Zvolenā, Slovākijā
 

Hobiji: ģimenes dzīve, darbs pie jaunas mājas
 

Profesionālās aizraušanās: telemātika, diagnostika, izaugsme

Laipni lūdzam Volvo Trucks! Izpētiet visu, kas jums ir svarīgs

Mēs zinām, ka jūs nopietni uztverat savu karjeru, tāpat kā mēs. Izpētiet mūsu piedāvājumu un dariet visu, kas jums ir svarīgs.

Pievienojieties nozares līderiem 

Volvo Trucks ir viens no lielākajiem smago kravas automašīnu ražotājiem pasaulē, un mēs gadu desmitiem ilgi esam vadījuši transporta nozares attīstību ar mūsu novatoriskajiem jauninājumiem. Kopā ar jums mēs radīsim vēl daudzas citas inovācijas. 

 

Darbs pie tehnoloģijām vadošām kravas automašīnām 

Volvo kravas automašīnas ir slavenas ar izcilu kvalitāti un veiktspēju. Pievienojieties mūsu komandai un iegūstiet pirmās zināšanas par tehnoloģijām, kas rītdienas transportu padarīs vēl drošāku, tīrāku un efektīvāku. 

 

Darbs modernā servisā 

Volvo Trucks izplatītāju tīkla servisi ir paredzēti cilvēkiem, kas tajos darbojas. Šeit jūs varēsiet strādāt ar jaunākajiem analīzes datiem, rīkiem un aprīkojumu. Mūsu mērķis ir nodrošināt biznesam visprofesionālāko un patīkamāko darba vidi. 

 

Karjeras izveide attīstoties 

Vienīgā pastāvīgā lieta uzņēmumā Volvo Trucks ir attīstība. Strādājot pie mums, jums būs iespēja piedalīties mūsu pastāvīgo apmācību programmā. Vai drīzāk, mēs gaidīsim, ka jūs apmeklēsiet. Jo mēs varam virzīties uz priekšu tikai tad, ja jūs to darāt. 

Nodrošiniet sev godīgu darījumu 

Uzņēmumā Volvo Trucks mēs ticam kompetences un apņēmības atalgošanai. Mēs arī zinām, ka apmierināti darbinieki strādā labāk, un tāpēc mēs piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, kā arī plašas pabalstu paketes, kas nodrošina un bagātina jūsu dzīvi. 

 

Izbaudiet lielisku darba un privātās dzīves līdzsvaru 

Mēs novērtējam, ka jūsu dzīve jums nozīmē vairāk nekā darbs. Tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai piedāvātu jums darba apstākļus, kas ciena jūsu ģimenes dzīvi un atbalsta veselīgu dzīvesveidu. Mūsu ilgtspējības domāšana ir kaut kas vairāk nekā tikai mūsu transportlīdzekļi. 

 

Attīstieties ar progresīvām vērtībām  

Mēs vēlamies, lai jūs aktīvi iesaistītos mūsu uzņēmumā, tāpēc mēs smagi strādājam, lai radītu vidi, kas jūs iedvesmo dot ieguldījumu. Mēs vēlamies, lai jūsu balss tiktu sadzirdēta un jūsu idejām būtu nozīme. Volvo Trucks ciena ikvienu. 

 

Pievienojieties lieliskai komandai 

Uzņēmumā Volvo Trucks jūs sadarbosieties ar lieliskiem cilvēkiem dažādās dzīves situācijās. Kopā jūs izmantosiet savas prasmes un pieredzi savu uzdevumu veikšanai. Dalīšanās ar iedvesmojošiem izaicinājumiem un fantastiska sadraudzība. 

Autovadīšanas prasmju attīstības pierādījumi

Volvo pasaulei piešķīra trīspunktu drošības jostu, drošības kabīni un joprojām nepārspējamo I-Shift pārnesumkārbu. Ar pastāvīgu tehnoloģiju attīstību mēs turpinām virzīt pārvadājumu nozari uz priekšu.

Dzimis Zviedrijā

Volvo Trucks izcelsme ir ziemeļi, kur klimats ir skarbs, un, lai izdzīvotu, ir nepieciešama apņēmība un smags darbs.

Uzziniet vairāk no cilvēkiem, kuri zina


Mūsu Volvo Trucks dīleri zina visu par mūsu uzņēmumu un mūsu pamatvērtībām. Kāpēc gan neaprunāties ar viņiem?