Kravas automašīnas

Latvija

×

Volvo FM

Ērta darba vieta uz riteņiem 

Volvo FMX

Vienmēr piegādā. Uz ceļa un bezceļa apstākļos 

A whole new range of trucks

Volvo FH16

Jauda, ērtības un uzticamība izcilā kombinācijā 

Volvo FH

Labākā pieredze tālajiem pārvadājumiem 

Plašs pakalpojumu klāsts

Sasniedziet vēl vairāk 

Pārvadājuma risinājumu jūsu darbam

Mēs piedāvājam kravas automašīnas un pakalpojumus, lai sniegtu atbalstu sekmīgiem pārvadājumiem. Neatkarīgi no darbības jomas vai pārvadājumu vajadzībām mums ir risinājums, kas ir piemērots šodienai un nākotnei. Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu kravas automašīnas

Mūsu pakalpojumi

Jaunākās preses relīzes

08A3977 FH 4 x 2, puspiekabe, tālie pārvadājumi uz ceļa

Volvo Trucks izlaiž jauno Volvo FH — nākamās paaudzes kravas automašīnu, kas izstrādāta, paturot prātā autovadītāju

Volvo Trucks ir izlaidis jauno Volvo FH, kam raksturīga pārdomāta kabīne, novatoriskas drošības funkcijas un uz autovadītāju vērsta darba vide. Jaunā dizaina galvenais mērķis ir nodrošināt autovadītājam produktīvāku, drošāku un ērtāku dzīvi uz ceļa.
R2A8182 Jaunais Volvo Trucks lielas kravnesības kravas automašīnu klāsts

Volvo Trucks izlaiž jaunas paaudzes lielas kravnesības kravas automašīnu ar akcentu uz autovadītāju

Volvo Trucks iepazīstina ar četrām jaunām kravas automašīnām, īpaši akcentējot autovadītāja vidi, drošību un produktivitāti. “Mēs patiešām lepojamies ar šo apjomīgo tālredzīgo ieguldījumu. Mūsu mērķis ir būt par klientu vislabāko biznesa partneri, garantējot viņiem iespēju kļūt vēl konkurētspējīgākiem un palīdzot viņiem piesaistīt vislabākos autovadītājus tirgū, kas kļūst vēl sarežģītāks,” saka Rodžers Alms, Volvo Trucks prezidents. Četras lielas kravnesības kravas automašīnas — Volvo FH, FH16, FM un FMX — sastāda apmēram divas trešdaļas no Volvo Trucks piegādēm.
Volvo Trucks iepazīstina ar jauno Volvo FH16

Volvo Trucks iepazīstina ar jauno Volvo FH16, apvienojot ērtības ar jaudu, lai sasniegtu izcilu produktivitāti

Volvo Trucks ir izlaidis jaunas paaudzes Volvo FH16, kas veiksmīgi apvieno jaunas drošības funkcijas, uz autovadītāju orientētu darba vidi un jaunākās tehnoloģijas, lai klientiem nodrošinātu lielāku produktivitāti. Jaunais vadošais modelis pieder nākamās paaudzes Volvo Trucks transportlīdzekļiem, kas izstrādāti, ņemot vērā autovadītāju.
Jaunais Volvo FMX

Ar jauno Volvo FMX uzņēmums Volvo Trucks savu visspēcīgāko būvdarbu kravas automašīnu piedāvā jaunā līmenī

Volvo Trucks ir izlaidis pilnībā no jauna radīto Volvo FMX ar pilnīgi jaunu kabīni, palielinātu kravnesību un novatoriskām drošības funkcijām. Ar palielinātu priekšējā tilta slodzi līdz 20 tonnām un 38 tonnu paceļamo tiltu jaunā Volvo FMX ir radīta vissmagākajiem apstākļiem un visprasīgākajiem uzdevumiem.
08A3740 FM 4x2 vilcējs ar piekabi

Volvo Trucks iepazīstina ar jauno Volvo FM — paredzēta, lai piesaistītu autovadītājus ar jaunu kabīni un labāku redzamību.

Volvo Trucks ir izlaidis nākamās paaudzes Volvo FM, kurai ir uzlabota autovadītāja vide un kura ir papildināta ar novatoriskiem risinājumiem, kas nodrošina augstāka līmeņa ērtības, drošību un produktivitāti. “Jaunā Volvo FM lielas kravnesības kravas automašīna, kas ir plaša un ar izcilu redzamību, ir paredzēta kā vislabākā darba vieta uz riteņiem visās nozarēs,” saka Rodžers Alms, Volvo Trucks prezidents.

Jaunākie raksti

Saulriets Gēteborgā

Gēteborgas pirmā elektriskā kravas automašīna

Gēteborgā, Volvo Trucks dzimtajā pilsētā, tiek kaldinātas ambiciozas ieceres ilgtspējīgai attīstībai. Šogad pilsēta saņēma pirmo elektrisko kravas automašīnu – šis notikums iezīmēja pirmo nozīmīgo soli pretim pilsētas komerciālā transporta pilnīgai elektrifikācijai. Taču kādi sagatavošanās darbi bija nepieciešami, lai Gēteborgas ielās pirmoreiz izbrauktu elektriskā kravas automašīna?
Plaša patēriņa preču pārvadājumi pilsētā

Lielāka akumulatoru ietilpība – lielāks ieguvums?

Cik lielu attālumu ir iespējams mērot pirms akumulators ir atkārtoti jāuzlādē? Daudzi no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par elektriskajām kravas automašīnām ir saistīti ar nobraukto attālumu. Jo tālāk, jo labāk, vai ne?
Lāšs Mortensons, Volvo Trucks

Akumulatori – kāda ir to faktiskā ietekme uz vidi?

Elektriskie transportlīdzekļi ir klusāki, energoefektīvāki un rada mazāk piesārņojuma nekā ar degvielu darbināmie transportlīdzekļi. Tomēr saistībā ar elektrisko transportlīdzekļu akumulatoriem uzmanība jāpievērš vairākiem faktoriem. Kāda kopumā ir litiju jonu akumulatoru ietekme uz vidi un cik tie ir ilgtspējīgi? Volvo Trucks Vides un inovāciju nodaļas direktors Lāšs Mortensons (Lars Mårtensson) iztirzā priekšrocības un trūkumus.
Sniegots ceļš caur mežu Somijas austrumos
| 4,5 min lasīšanai | 4,5 min lasīšanai

Tas rada milzīgu atšķirību: ļoti lieli degvielas un AdBlue ietaupījumi uz Somijas izaicinošajiem ceļiem

Somijas uzņēmums „Kuljetusliike Antti Airaksinen” nesen sāka izmantot Volvo FH ar I-Save pārtikas piegādes darbiem. Kopš tā laika degvielas patēriņš ir samazinājies par 4,5 litriem uz 100 kilometriem, ievērojami ietekmējot uzņēmuma rentabilitāti.
Volvo kravas automašīna saulrietā brauc gar ezeru
| 2 min lasīšanai | 2 min lasīšanai

Volvo Flexi-Gold Contract – the usagebased service contract for hauliers who need more flexibility

Volvo Trucks’ new Flexi-Gold Contract offers the security of a long-term service contract but with the flexibility to continuously match maintenance and costs to usage.
Saulrietā Volvo FH ar kukurūzas kravu dodas ceļā, saceļot aiz sevis putekļu virpuli.
| 5 min lasīšanai | 5 min lasīšanai

Ar Volvo Elastīgo zelta līgumu Maikla Vermāka kravas automašīnas tiek uzturētas darba gatavībā

Dienvidāfrikas lauksaimniekam Maiklam Vermākam veiksme ir atkarīga no darbības laika. Tā kā viņam ir savs Volvo FH kravas automašīnu parks ar Elastīgo zelta līgumu, tas palīdz viņam nodrošināt rentabilitāti un pārspēt konkurentus.

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.