Kravas automašīnas

Uzlabojiet autovadītāju drošību un novērsiet negadījumus

Volvo Connect drošības pakalpojums ļauj pārraudzīt un analizēt autovadītāju uzvedību, lai uzlabotu jūsu autoparka drošību un samazinātu negadījumu risku. Tas arī samazinās nolietojumu un nodilumu, palielinās degvielas efektivitāti un galvenais — padarīs mūsu ceļus pēc iespējas drošākus. bet arī visiem pārējiem.

Galvenās priekšrocības

Analizējiet un uzlabojiet autovadītāju drošību.

Saņemiet brīdinājumus par drošības pasākumiem.

Palieliniet degvielas patēriņa efektivitāti.

Samaziniet riepu nolietojumu un nodilumu.

Samaziniet negadījumu risku.

Aizsargājiet sava uzņēmuma reputāciju.

Tālāk uzziniet vairāk par drošības pakalpojumu. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar vietējo izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju. 

Vai jums vēl nav Volvo Connect?
 

Sazinieties ar savu izplatītāju, lai reģistrētos

Piedāvātais drošības pakalpojums


Drošība

Drošība ir vairāk nekā tikai kravas automašīnu vadītāju un citu satiksmes dalībnieku aizsardzība negadījuma laikā. Pirmkārt, tas ir par negadījumu novēršanu. Volvo Connect drošības pakalpojums garantē uz faktiem balstītu pamatu drošības analīzei un autovadītāju apmācībai. Pakalpojumā tiek reģistrēta vadītāja uzvedība, piemēram, spēcīga bremzēšana un paātrinājums, kā arī aktīvās drošības sistēmu iejaukšanās, lai izvairītos no starpgadījumiem vai negadījumiem. Tas palīdz autoparku vadītājiem un autovadītājiem noteikt uzlabojumu jomas un veicināt drošākus pārvadājumus, vienlaikus palielinot degvielas efektivitāti un samazinot nodilumu un nolietojumu.

Drošība portālam Volvo Connect

Piedāvātie Volvo Connect pakalpojumi

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.