Kravas automašīnas

Uzturiet Volvo kā Volvo ar pārstrādātajām detaļām.

Volvo Reman

Iegūstiet visu pārliecību, ko piedāvā oriģinālās Volvo rezerves daļas, taču par zemāku cenu un ar mazāku ietekmi uz vidi.

Droši. Izturīgi. Par pieņemamu cenu.

Tikai Volvo atbilst augstajam kvalitātes standartam, kuru jūs sagaidāt no mums. Ikvienā detaļā. Negaidiet mazāk no Volvo Reman. Jo tās ir oriģinālās Volvo detaļas, kas atjaunotas to sākotnējā stāvoklī, un to cena ir izdevīgāka. Patiesībā pārstrādātajām detaļām piemērojam tos pašus kvalitātes standartus, kādus piemērojam pilnīgi jaunām detaļām. Un tām tiek piešķirta tāda pati garantija.

Iezīmes un ieguvumi

  • Rentablāk nekā jaunas detaļas
  • Vienmēr atbilstoši jaunākajām tehniskajām specifikācijām
  • Tādi paši garantijas nosacījumi kā oriģinālajām Volvo detaļām
  • Servisā jāpavada mazāk laika, salīdzinot ar remontu
  • Tikpat augsta kvalitāte un veiktspēja kā jaunai detaļai
  • Mazāka ietekme uz vidi

Skatiet, kā lietotas detaļas kļūst par Volvo Reman detaļām

Skatiet, kā lietotas detaļas iegūst jaunu elpu kā Volvo Reman detaļas, tās pārstrādājot. 

Pareizā izvēle videi

Salīdzinot ar jaunu detaļu ražošanu, nolietoto detaļu pārstrādē var patērēt līdz 85% mazāk materiālu un līdz 80% mazāk enerģijas. Tas nozīmē, ka, izvēloties Volvo Reman, jūs ne tikai izdarījāt pareizo izvēli savai kravas automašīnai, bet arī izdarāt pareizo izvēli videi.

Vajadzīgās detaļas

Mūsu Volvo Reman detaļu klāsts ir viens no visplašākajiem tirgū. Šeit iespējams atrast visu: injektorus, vadības blokus un sajūgu komplektus, pārnesumkārbas, turbokompresorus un dīzeļdzinēja cieto daļiņu filtrus (DFP) – par patīkamu cenu un atbilstīgi uzticamam standartam.

Pārbaudīts. Un vēlreiz pārbaudīts.

Kvalitātes nodrošināšana sākas ar brīdi, kad nolietotā detaļa tiek atdota mums. Vispirms izjaucam, notīrām un rūpīgi pārbaudām visus komponentus. Gultņi, blīves, sukas un līdzīgi komponenti tiek aizstāti ar pilnīgi jaunām oriģinālām Volvo detaļām. Komponenti tiek izgatavoti atbilstoši tehniskajām prasībām, un tie tiks modernizēti, ievērojot jaunākās pieejamās specifikācijas. Pēc tam mēs vēlreiz pārbaudām visas Volvo Reman detaļas, pirms tās atstāj rūpnīcu. Visbeidzot, detaļas Volvo darbnīcās montē Volvo tehniķi.

Sazinieties ar izplatītāju

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs var palīdzēt Jums atrast pareizo detaļu vai ieplānot Jūsu kravas automašīnas remontu vai apkopi. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.