Kravas automašīnas

Latvija

×
Droši. Izturīgi. Par pieņemamu cenu.

Droši. Izturīgi. Par pieņemamu cenu.

Volvo Reman

Iegūstiet visu pārliecību, ko piedāvā oriģinālās Volvo rezerves daļas, taču par zemāku cenu un ar mazāku ietekmi uz vidi.

Kvalitāte garantēta

Tikai Volvo atbilst augstajam kvalitātes standartam, kuru jūs sagaidāt no mums. Ikvienā detaļā. Negaidiet mazāk no Volvo Reman. Jo tās ir oriģinālās Volvo detaļas, kas atjaunotas to sākotnējā stāvoklī, un to cena ir izdevīgāka. Patiesībā kvalitāte ir tieši tāda pati kā pilnīgi jaunai detaļai. Un tai tiek piešķirta tieši tāda pati garantija.

Pareizā izvēle videi

Pareizā izvēle videi

Salīdzinot ar jaunu detaļu ražošanu, nolietoto detaļu atjaunošana var patērēt līdz 85% mazāk materiālu un līdz 80% mazāk enerģijas. Tas nozīmē, ka, izvēloties Volvo Reman, jūs ne tikai izdarījāt pareizo izvēli savai kravas automašīnai, bet arī izdarāt pareizo izvēli videi.

Vajadzīgās detaļas

Vajadzīgās detaļas

Mūsu Volvo Reman detaļu klāsts ir viens no visplašākajiem tirgū. Šeit iespējams atrast visu: injektorus, vadības blokus un sajūgu komplektus, pārnesumkārbas, turbokompresorus un dīzeļdzinēja cieto daļiņu filtrus (DFP) – par patīkamu cenu un atbilstīgi uzticamam standartam.

Pārbaudīts. Un vēlreiz pārbaudīts.

Pārbaudīts. Un vēlreiz pārbaudīts.

Kvalitātes nodrošināšana sākas ar brīdi, kad nolietotā detaļa tiek atdota mums. Vispirms izjaucam, notīrām un rūpīgi pārbaudām visus komponentus. Gultņi, blīves, sukas un līdzīgi komponenti tiek aizstāti ar pilnīgi jaunām oriģinālām Volvo detaļām. Komponenti tiek izgatavoti atbilstoši tehniskajām prasībām, un tie tiks modernizēti, ievērojot jaunākās pieejamās specifikācijas. Pēc tam mēs vēlreiz pārbaudām visas Volvo Reman detaļas, pirms tās atstāj rūpnīcu. Visbeidzot, detaļas Volvo darbnīcās montē Volvo tehniķi.

Sazinieties ar izplatītāju

Jūsu vietējais Volvo Trucks izplatītājs var palīdzēt Jums atrast pareizo detaļu vai ieplānot Jūsu kravas automašīnas remontu vai apkopi. Zvaniet mums, vai labāk brauciet pie mums.