Kravas automašīnas

Volvo Trucks iepazīstina ar jauno Volvo FH16, apvienojot ērtības ar jaudu, lai sasniegtu izcilu produktivitāti

Volvo Trucks ir izlaidis jaunas paaudzes Volvo FH16, kas veiksmīgi apvieno jaunas drošības funkcijas, uz autovadītāju orientētu darba vidi un jaunākās tehnoloģijas, lai klientiem nodrošinātu lielāku produktivitāti. Jaunais vadošais modelis pieder nākamās paaudzes Volvo Trucks transportlīdzekļiem, kas izstrādāti, ņemot vērā autovadītāju.
Volvo Trucks iepazīstina ar jauno Volvo FH16
“Volvo FH16 var tikt galā ar visprasīgākajiem uzdevumiem un vienlaikus klientiem un autovadītājiem sniegt vislabāko iespējamo,” norāda Rodžers Alms, Volvo Trucks prezidents.

“Volvo FH16 ir patiess Premium klases produkts, kas var tikt galā ar visprasīgākajiem uzdevumiem un vienlaikus klientiem un autovadītājiem sniegt vislabāko iespējamo,” norāda Rodžers Alms, Volvo Trucks prezidents. “Ar jauno paaudzi mēs esam izveidojuši paketi, kas nerada kompromisus starp jaudu un degvielas efektīvu patēriņu, ērtībām un stilu.”

“Volvo FH16 nodrošina visu, ko jūs sagaidāt no Volvo kravas automašīnas, un vēl vairāk, tādējādi nostiprinot mūsu kā zīmola pozīciju lielas kravnesības, prasīgiem tālajiem pārvadājumiem,” viņš piebilst.

Izteiksmīgā virsbūve atspoguļo viedās tehnoloģijas
Jaunās kravas automašīnas virsbūvi raksturo V veida formas priekšējie lukturi, kuriem ir kristālveidīgi efekti, lai atspoguļotu viedās tehnoloģijas, kas ir kravas automašīnu pamatā. Volvo FH16 vadošā modeļa spēcīgais raksturs un mantojums tiek uzlabots ar ūdenskrituma motīva režģi, savukārt priekšējo lukturu paneļi ir nedaudz izvirzīti, lai transportlīdzeklim būtu gan uzlabota aerodinamika, gan pārliecināta nostāja.

“Jaunajā Volvo FH16 mēs esam pārdomājuši visikoniskākos dizaina elementus no mūsu iepriekšējām paaudzēm un vēl vairāk tos uzlabojuši. Piemēram, izmantojot jaunos augsto tehnoloģiju priekšējos lukturus, mēs esam radījuši spēcīgo gaismas identitāti jaunā līmenī, bet visa kravas automašīnas priekšpuse ir pārveidota, lai radītu vēl jaudīgāku iespaidu,” skaidro Ismails Ovaciks (Ismail Ovacik), Volvo Trucks galvenais virsbūves dizainers.

“Volvo FH16 virsbūve, kas ir izteiksmīgāka, izsmalcinātāka un pārliecinātāka, atspoguļo faktu, ka šī kravas automašīna ir savienotāka un viedāka kā jebkad iepriekš,” viņš saka.

Modernizēta, uz cilvēku orientēta vadītāja vide
Jaunās Volvo FH16 salons ir izstrādāts, īpaši paturot prātā autovadītājus, un ir modernizēts ar jaunām akcentētām krāsām un apdari, kam ir gan kvalitatīvs un ekskluzīvs izskats, gan sajūta. Jauninātais informācijas panelis ietver praktiskus jaunus glabāšanas nodalījumus un pilnībā digitālu 12 collu augstas izšķirtspējas mērierīču displeju. Autovadītājs var izvēlēties starp četriem dažādiem ekrāna skatiem atkarībā no braukšanas situācijas un informācijas, kuru viņi vēlas skatīt.

Autovadītāja zonu var aprīkot ar 9 collu sānu displeju, kas nodrošina Infotainment, navigācijas atbalstu, pārvadāšanas informāciju un kameru uzraudzību. Displejs ir viegli sasniedzams no autovadītāja vietas. Mijiedarbību var veikt vairākos veidos: ar ērti izvietotajām pogām uz stūres, ar balss vadību vai tieši ar skārienekrānu un displeja vadības paneli.

Gan mērierīču displejs, gan sānu displejs ir pieejams daudzās valodās.

Jaunajās kravas automašīnās I-Shift pārnesumu pārslēgs ir pārveidots atbilstoši Premium klases standartam, un tam ir izgaismoti pārnesumu izvēles simboli un jauni piedziņas režīmi optimālai veiktspējai.

Uzlabota manevrētspēja un produktivitāte
Palielināta priekšējā tilta kravnesība, kā arī papildtilts pirms vai aiz dzenošā tilta ar labākiem stūres leņķiem uzlabo jaunās Volvo FH16 manevrētspēju un produktivitāti. Īpaši prasīgiem darba apstākļiem ir pieejams arī jauns 38 tonnu paceļamais tilts.

Nozares pirmā drošības funkcija: adaptīvo tālo gaismu priekšējie lukturi
Jaunajai Volvo FH16 ir adaptīvo tālo gaismu priekšējie lukturi, kas uzlabo visu ceļu satiksmes dalībnieku drošību, automātiski atspējojot konkrētos LED tālo gaismu segmentus, kad kravas automašīna tuvojas pretimbraucošam transportlīdzeklim vai citam transportlīdzeklim no aizmugures. Tālās gaismas tiek noregulētas, kad kamera un radars uztver citus transportlīdzekļus vai kad kamera uztver izmaiņas gaismas apjomā ap kravas automašīnu.

Drošība ir vēl vairāk uzlabota ar nogāzes kruīza kontroli, kas nosaka maksimālo ātrumu, lai palīdzētu novērst nevēlamu paātrinājumu, braucot lejup pa kalnu, un uzlaboto adaptīvo kruīza kontroli (ACC), kas tagad darbojas jebkurā ātrumā — līdz nullei km/h.

Jaunās kravas automašīnas standartaprīkojumā tagad ir bremžu sistēmu ar elektronisko vadību (EBS), kas ir priekšnoteikums tādām drošības funkcijām kā sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu un elektroniskās stabilitātes kontroles sistēma. Papildaprīkojumā ir pieejama arī Volvo dinamiskā stūrēšana ar drošības sistēmām — joslas saglabāšanas palīgsistēmu un stabilizācijas palīgsistēmu.

Jaunajai Volvo FH16 ir arī ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, kas tiek parādīta mērierīču displejā. Sistēma nosaka ceļu satiksmes zīmes, piemēram, apdzīšanas ierobežojumus, ceļa seguma veidu un ātruma ierobežojumus.

Redzamību var vēl vairāk uzlabot, pievienojot kameru pasažiera pusē, kas sānu displejā nodrošina papildu skatu uz kravas automašīnas sāniem.

Lieliska kombinācija prasīgiem darba apstākļiem
Apvienojot jaudīgu 16 litru dzinēju ar jaudu līdz 750 Zs, ar uzlabotu manevrētspēju, jaunākajām drošības tehnoloģijām un plašāku atbalstu autovadītājiem, jaunā Volvo FH16 nodrošina izcilu produktivitāti visprasīgākajiem pārvadājumiem.

Jauns servisa līgums palīdz klientiem uzlabot naudas plūsmu
Saistīto pakalpojumu straujā attīstība sniedz pārvadātājiem pilnīgi jaunus veidus, kā palielināt transportlīdzekļa darbspējas laiku un optimizēt transportlīdzekļa izmantošanu.

Volvo Trucks ievieš Volvo Flexi Zelta līgums ar tādām pašām paredzamām izmaksām piedāvā tādu pašu pakalpojumu klāstu kā Volvo Zelta līgums, taču tas ir elastīgāks, lai pielāgotos mainīgajām uzņēmējdarbības vajadzībām. Mēneša maksa atšķiras, pateicoties 40% elastībai aprēķinātajam gada nobraukumam. Pārvadātājiem tā ir lielāka elastība, pielāgojot savu darbību sezonālajām izmaiņām un mainīgajam pieprasījumam.

“Daudzi pārvadātāji pauž nepieciešamību pēc elastīgākiem servisa līgumiem. Tagad mēs piedāvājam tehnoloģiju, lai realizētu tādus dinamiskus un savienotus risinājumus kā šis,” saka Tomass Nīmeijers (Thomas Niemeijer), Servisa līgumu komercattīstības nodaļas vadītājs, Volvo Trucks.

Volvo Flexi Zelta servisa līgums ir pieejams dažos tirgos, un tas tiks pakāpeniski ieviests jaunos tirgos.

Fakti par jauno Volvo FH16

  • Kabīnes: Zema guļamkabīne, guļamkabīne, Globetrotter kabīne, Globetrotter XL un Globetrotter XXL. Virsbūves un salona apdares paketes individuālam dizainam.
  • Dzinēji: Dīzeļdzinēji ir pieejami ar dažādiem izmešu standartiem. D16K ar Euro 6 D pakāpi ir pieejams ar 550 Zs/2800 Nm, 650 Zs/3150 Nm un 750 Zs/3550 Nm.
  • Pārnesummaiņas sistēma: I-Shift ar programmatūras pakotnēm dažādām lietošanas jomām.

SAITE uz filmu
SAITE uz augstas izšķirtspējas attēliem
SAITE uz citiem produktu laidieniem; Volvo FH, Volvo FM un Volvo FMX

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar:


Stefans Elfstrēms
Volvo Trucks plašsaziņas līdzekļu attiecību direktors
Tālr. nr.: +46 708 25 30 72
E-pasts : stefan.elfstrom@volvo.com

Volvo Trucks piedāvā pilnu vidējas un lielas kravnesības kravas automašīnu klāstu, nodrošinot pilna klāsta transporta risinājumus, kas atbilst visaugstākajām profesionālo klientu prasībām. Klientu atbalstu nodrošina pasaules izplatītāju tīkls ar 2200 servisiem vairāk nekā 130 valstīs. Volvo kravas automašīnas tiek ražotas 12 pasaules valstīs. 2023. gadā Volvo visā pasaulē pārdeva aptuveni 145 000 kravas automašīnu. Volvo Trucks ir daļa no Volvo Group, kas ir viens no vadošajiem kravas automašīnu, autobusu, būvtehnikas, kā arī peldošo transportlīdzekļu un rūpniecisko dzinēju ražotājiem pasaulē. Grupa piedāvā arī finanšu un apkalpošanas risinājumus. Volvo Trucks darba pamatā esošās vērtības ir kvalitāte, drošība un rūpes par apkārtējo vidi.