Kravas automašīnas

Latvija

×

VOLVO FE FUNKCIJAS

Ideāli piemērots saldētas pārtikas pārvadāšanai. Ideāli piemērots betona maisīšanai. Veiksmīgi pielāgots atkritumu savākšanai. Atklājiet iezīmes, kas padara Volvo FE par mūsu viselastīgāko daudzfunkcionālo kravas automašīnu.

Volvo FE — zemās grīdas kabīne

Zemās grīdas kabīne

Uzziniet, kā Volvo FE ar zemas grīdas kabīni atvieglo darbu un drošāk lietojama noslogotā vidē, kur vajadzīga bieža braukšanas uzsākšana un apstāšanās.

Zemās grīdas kabīne

I-Shift

I-Shift

Nozares etalons. Tā atvieglo autovadīšanu, un tā ir aprīkota ar degvielas taupīšanas programmatūru. Kā arī, iedvesmojoties no autosacīkšu pasaules, – divsajūgu pārnesumkārbas versija: pirmo reizi kravas automašīnās. Tikpat vienkārša, cik izcila.

I-Shift

Volvo FE – glabāšanas nodalījumi, vieta visam

Glabāšanas nodalījumi

Panelī, durvīs un starp sēdekļiem. Apskatiet Volvo FE kabīni – un Jūs pamanīsiet, ka tajā ir pietiekami daudz vietas glabāšanai. Ja vajadzīgs, papildiniet.

Glabāšanas nodalījumi

Virsbūves uzstādīšanas saskarne

Sagatavots virsbūvju uzstādīšanai

Ietaupiet laiku un naudu, izmantojot virsbūvju uzstādītāju ar inovatīviem šasiju risinājumiem.

Virsbūves uzstādīšanas saskarne

Volvo FE – iekāpšanas pakāpiens, vieds pakāpiens augšup

Iekāpšanas pakāpiens

Mēs to esam padarījuši ātrāku, ērtāku un drošāku. Izpētiet, kāpēc Volvo FE kāpslis ir īpaši radīts fiziski nogurdinošajam piegādes autovadītāja darbam.

Lasīt vēl

Volvo FE – jaudīgi priekšējie lukturi

Priekšējie lukturi

Izpētiet, kāpēc Volvo FE novatoriskie priekšējie lukturi nodrošinās izcilu ceļa redzamību. Un kāpēc V formas gaismas diožu lampu gaismā arī citi satiksmes dalībnieki ieraudzīs Jūsu automašīnu.

Lasīt vēl

Volvo FE – jaudas noņemšanas kārbas

Jaudas noņemšanas kārbas

Izvēlieties vajadzīgo jaudas pakotni. Mūsu pielāgojamās jaudas noņemšanas kārbas efektīvi padod jaudu kravas iekraušanas aprīkojumam vai nodrošina piedziņu ierīcēm, tā mazinot kopējās izmaksas.

Lasīt vēl

IEPAZĪSTIET TUVĀK VOLVO FE

Izpētiet katru Volvo FE iezīmi. Pēc tam apmeklējiet vietējo Volvo Trucks izplatītāju un apskatiet tās uz vietas.