Kravas automašīnas

Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs atbalstām šo segmentu, skatiet interaktīvo segmenta brošūru

Katra ceļojuma visu priekšrocību izmantošana

Ķimikāliju un naftas pārstrādes produktu pārvadājumi

Jūs esat eksperts — visi paļaujas uz jūsu lēmumiem un prasmēm. Kā kvalificēts autovadītājs jūs zināt, ka pareizais aprīkojums palīdz pārvaldīt riskus un saglabāt produktivitāti. Mēs piedāvājam pārvadājumu risinājumus, kas atbilst stingrām prasībām un palīdz jums katru reizi tos piegādāt. Sazinieties ar mums par kravas automašīnām, kas ir vieglsvara un ātras kravas automašīnas, nepasliktinot drošību vai uzticamību.

Volvo FM

Plašas kabīnes vieglai iekāpšanai

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 330–500 Zs.

Sešu izmēru drošas un ērtas kabīnes. Optimizēts nelielam šasijas svaram un efektivitātei. Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

dīzeļdegviela, sašķidrināta dabasgāze (LNG), biodīzeļdegviela, HVO.

 

Galvenās iezīmes

Elektroniskā stabilitātes sistēma — ESC. Volvo dinamiskā stūrēšana ar personīgajiem iestatījumiem un stabilizācijas palīgsistēmu. Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu. Vieglas šasijas sastāvdaļas.

Volvo FH

Lielisks komforts

 

Galvenā informācija par produktu

Jaudas atdeve: 420–540 Zs.

Piecu izmēru plašas un ērtas kabīnes. Optimizēts lielam ātrumam lielos attālumos. Pielāgojama šasija virsbūves uzstādīšanai.

 

Degvielas iespējas

dīzeļdegviela, sašķidrināta dabasgāze (LNG), biodīzeļdegviela, HVO.

 

Galvenās iezīmes

Elektroniskā stabilitātes sistēma — ESC. Volvo dinamiskā stūrēšana ar personīgajiem iestatījumiem un stabilizācijas palīgsistēmu. Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu. Vieglas šasijas sastāvdaļas.

Volvo Trucks funkcijas jūsu darba apstākļiem

Izpētiet risinājumus, kas paredzēti jūsu dzīves atvieglošanai un vēl produktīvākam darbam.

Vieglsvara lielākai kravnesībai 
Mēs varam radīt kravas automašīnas ķīmikāliju, naftas pārstrādes produktu un beramkravu pārvadājumiem ar ļoti mazu šasijas svaru. Un tas viss palielina kravnesību.

Dynafleet
Dynafleet pakalpojumi garantē iespēju viegli uzraudzīt kravas automašīnu darbību, kā arī autovadītāju efektivitāti un drošību. Dažās sekundēs iespējams izveidot pārskatus ar plašu parametru klāstu un uzzināt, kāpēc viens autovadītājs patērē vairāk degvielas nekā cits. Pakalpojums, kas ir ātrs un precīzs, palīdz noteikt iespējamos uzlabojumus degvielas izmaksu, ietekmes uz apkārtējās videi un drošības jomā.

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba 
I-Shift divsajūgu pārnesumkārba piedāvā patiesi vienmērīgu un dinamisku paātrinājumu. Tā ir lieliski piemērota, ja pārvadājat šķidro kravu. 

Volvo dinamiskā stūrēšana — tā, kā jums patīk 
Vai jūs meklējat nevainojamu stabilitāti un kontroli visos ātrumos apvienojumā ar mazāku saspringumu uz pleciem? Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu. 

Darbība un atbalsts uz ceļa 
Mūsu kravas automašīnas vienmēr piedāvā lielisku darbību uz ceļa un kontroli pie stūres. Un jums vienmēr ir pieejams vislabākais atbalsts tirgū. Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma palīdz noturēt kursu bez izslīdēšanas. Volvo dinamiskā stūrēšana ar joslu saglabāšanas palīgsistēmu konstatē un koriģē nejaušu iebraukšanu citā joslā. Un sadursmes brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanu noteikti piebremzē, ja pārāk tuvu pietuvojaties priekšā braucošam transportlīdzeklim. Tie ir tikai daži piemēri. Piedāvājums ir vēl plašāks, sazinieties ar izplatītāju.

Redzamība
Mūsu kabīnes piedāvā izcilu redzamību ar saviem plašajiem logiem un atbilstoši konstruētajiem spoguļiem. Var pievienot līdz astoņām kamerām — viena no tām ir pasažieru stūru kamera, kas novietota pasažiera puses atpakaļskata spogulī.

Optimizējiet ar I-See
I-See izmanto datus par topogrāfiju, lai maršrutos optimizētu ātrumu un pārnesumu maiņu un panāktu degvielas efektīvu patēriņu.

Ar gāzi darbināmas kravas automašīnas 
Mūsu ar gāzi darbināmās kravas automašīnas darbojas ar LNG (sašķidrinātu dabasgāzi), kas uzreiz samazina CO2 izmešu daudzumu, uzturot veiktspēju un produktivitāti.

Droša kustība lejup pa kalnu ar Stretch Brake
Kravas automašīna un piekabe ir pilnībā piekrauta kustībai lejup nogāzē. Stretch Brake aktivizē riteņu bremzes piekabē, lai iztaisnotu transportlīdzekļa kombināciju un izvairītos no salocīšanās.

Volvo Zelta līgums 
Labākais veids, kā aizsargāt savu darbspējas laiku, ir noslēgt Volvo Zelta līgumu, kas ietver visus profilaktiskās apkopes darbus un kravas automašīnu remontdarbus par fiksētu ikmēneša maksu. Jūsu kravas automašīna arī attālināti sazinās ar darbnīcu, lai jūsu apmeklējumi būtu pēc iespējas efektīvāki. Jūsu kravas automašīna tiek uzturēta vislabākajā iespējamajā formā, un jūs pilnībā kontrolējat savas izmaksas. Ja jūsu nobraukums atšķiras, noslēdziet Flexi-Gold līgumu, kas piedāvā tādu pašu segumu, bet par maksu, kas ir piemērota jūsu biznesa ritmam.

Atsauces klients

Mēs kravas automašīnas izmantojam ļoti daudz — dažkārt līdz pat 7500 stundām gadā — tāpēc mazam nepiekrautas kravas automašīnas svaram ir liela nozīme.

Atrodiet Jums vispiemērotāko formulu

Konsultējieties ar vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai rastu savam uzņēmumam vislabāko risinājumu ķimikāliju un naftas pārstrādes produktu pārvadāšanai.