Kravas automašīnas

Ārā un gatavojas strādāt

Darbs ap Volvo FL

Vai lielu daļu darba dienu pavadāt ārpus kabīnes? Savācot atkritumus, paņemot preces un veicot piegādes vai veicot jebkuru darbību, kas prasa vairāk nekā tikai kravas automašīnas vadīšanu — jums ir nepieciešama kravas automašīna, kas piedāvā drošu un efektīvu darba vidi, strādājot ārpus kabīnes. Sīkāk apskatiet dažus Volvo FL risinājumus, kas to veicina.

Ērta piekļuve kabīnei

Neatkarīgi no kabīnes versijas Volvo FL kravas automašīnā ir viegli iekāpt un izkāpt no tās, kad strādājat ap savu kravas automašīnu. Jo vairāk jūs to darīsiet maiņas laikā, jo vairāk jūs to novērtēsiet.

Pakāpiena augstums

10 un 12 tonnu versijas piedāvā ērtu 17,5 collu riteņu izmēru ērtai iekāpšanai. Smagākās versijas ir pieejamas ar 19,5 vai 22,5 collu izmēru izvēli.

Darbiniet savu aprīkojumu

Vai jūs darbināt savu Volvo FL ar elektrību vai dīzeli? Neatkarīgi no tā ir pieejamas jaudas noņemšanas kārbas, lai pārsūtītu jaudu uz sūkņiem, pašizgāzēju, blīvētāju, pacēlāju vai citiem instrumentiem, kas jums nepieciešami darba veikšanai.

Tavā līmenī

Izvēlieties pneimatisko balstiekārtu, ja nepieciešams pielāgoties dažādiem augstumiem. Pneimatiskās balstiekārtas augstumu kontrolē ar elektroniskās vadības sistēmu (ECS), izmantojot slēdžus panelī vai vadības pulti. Kravu apstrāde ir vieglāka un ātrāka.

Pielāgots specifiskiem darbiem

Šasiju iespējams īpaši pielāgot specifiskiem darbiem, piemēram, atkritumu savākšanai vai celtņa uzstādīšanai. Tādi komponenti kā degvielas un AdBlue tvertnes tiek pārvietotas, lai optimizētu šasiju.

Spēka pārvada iespējas

Gaisa kvalitāte un trokšņa līmenis ir galvenie darba vides komponenti ap kravas automašīnu. Volvo FL ir aprīkota ar spēka pārvadiem, kas darbojas vai nu ar klusu elektrību ar nulles izplūdes gāzēm, vai ar Euro 6 sertificētu dīzeļdzinēju.


Volvo FL spēka pārvads

Lieliski piemērots šiem pārvadājumu segmentiem

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.