Kravas automašīnas

Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs atbalstām šo segmentu, skatiet interaktīvo segmenta brošūru

Spēcīgākā saikne pilsētu piegādes ķēdēs

TĀLIE REĢIONĀLIE PĀRVADĀJUMI

Savienojot reģionālos loģistikas centrus, uz spēles ir likts daudz. Piegādes laiki, jūsu un klientu reputācija, līgumi un turpmākie uzdevumi. Mēs piedāvājam rīkus, kas var palīdzēt apmierināt īpašās prasības un turēt solījumus. Rīki, kas palīdz būt efektīvam, precīzam un paredzamam ar piegādes termiņiem, kā arī izmaksām.

Volvo Trucks funkcijas jūsu darba apstākļiem

Izpētiet risinājumus, kas paredzēti jūsu dzīves atvieglošanai un vēl produktīvākam darbam.

Redzamība
Izcila redzamība ar plašajiem logiem un atbilstoši konstruētajiem spoguļiem. Var pievienot līdz astoņām kamerām — viena no tām ir pasažieru stūru kamera, kas novietota pasažiera puses atpakaļskata spogulī.


Volvo dinamiskā stūrēšana — tā, kā jums patīk
Vai jūs meklējat nevainojamu stabilitāti un kontroli visos ātrumos apvienojumā ar mazāku saspringumu uz pleciem? Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu.

Papildus jūsu datiem
Volvo Connect ir digitālo pakalpojumu tīmekļa platforma, jūsu digitālā vieta rentablākiem pārvadājumiem. Tādējādi varat veicināt kravas automašīnas darbspēju, efektivitāti un produktivitāti jaunos apmēros.

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba
I-Shift divsajūgu pārnesumkārba piedāvā patiesi vienmērīgu un dinamisku paātrinājumu. Tā maina pārnesumu sekundes daļās. 

Optimizējiet ar I-See
I-See izmanto datus par topogrāfiju, lai maršrutos optimizētu ātrumu un pārnesumu maiņu un panāktu degvielas efektīvu patēriņu. 

Ar gāzi darbināmas kravas automašīnas
Mūsu ar gāzi darbināmās kravas automašīnas darbojas ar LNG (sašķidrinātu dabasgāzi), kas uzreiz samazina CO2 izmešu daudzumu, uzturot veiktspēju un produktivitāti. Tās piedāvā arī iespēju ievērojami samazināt degvielas izmaksas.

Ērtas kabīnes
Visas mūsu kabīnes uztur augstu komforta līmeni, zemu trokšņa līmeni un piedāvā daudz vietas. Jums un nepieciešamajām lietām.

Volvo Zelta līgums
Labākais veids, kā aizsargāt savu darbspējas laiku, ir noslēgt Volvo Zelta līgumu, kas ietver visus profilaktiskās apkopes darbus un kravas automašīnu remontdarbus par fiksētu ikmēneša maksu. Jūsu kravas automašīna arī attālināti sazinās ar darbnīcu, lai jūsu apmeklējumi būtu pēc iespējas efektīvāki. Jūsu kravas automašīna tiek uzturēta vislabākajā iespējamajā formā, un jūs pilnībā kontrolējat savas izmaksas. Ja jūsu nobraukums atšķiras, noslēdziet Flexi-Gold līgumu, kas piedāvā tādu pašu segumu, bet par maksu, kas ir piemērota jūsu biznesa ritmam.

Jūsu kravas automašīna gaida Jūs

Konsultējieties ar vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai rastu vislabāko risinājumu savai tālo reģionālo pārvadājumu uzņēmējdarbībai.