Kravas automašīnas

Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs atbalstām šo segmentu, skatiet interaktīvo segmenta brošūru

Smagos apstākļos ir vajadzīgs izturīgs aprīkojums

Pārvadājumi kalnrūpniecības un karjeru rakšanas jomā

Stāvi slīpumi, stateniski kritumi, strauji pagriezieni un slēgtas vietas ar kravas automašīnu, kas maksimāli piekrauta — tas viss prasa maksimālu koncentrēšanos un kontroli no jūsu puses. Mēs esam gatavi sniegt atbalstu, lai jūs varētu saglabāt ražošanas plūsmu, pat ja apstākļi ir sarežģīti.

Volvo Trucks funkcijas jūsu darba apstākļiem

Izpētiet risinājumus, kas paredzēti jūsu dzīves atvieglošanai un vēl produktīvākam darbam.

38 tonnu paceļamais tilts
Vai meklējat izturīgu risinājumu, lai maksimāli palielinātu produktivitāti, spējot pārvadāt vairāk kravas?

Izturīgā priekšpuse
Paredzēta smagiem darba apstākļiem izaicinošā reljefā.

I-Shift pārnesumkārba ar lēngaitas pārnesumiem
Iegūstiet lielisku uzsāktspēju pat pilnībā noslogotā stāvoklī un nodrošiniet pilnīgu enerģijas kontroli patiesi zemā ātrumā.

Piecu tiltu kravas automašīnas no rūpnīcas
Mēs ražojam jūsu Volvo kravas automašīnu savā rūpnīcā ar ne vairāk kā pieciem tiltiem 10 x 4 vai 10 x 6 konfigurācijā, lai tā varētu uzņemt milzīgu kravnesību, pat bez piekabes.

Saķere, kad tā ir nepieciešama
Pārvaldiet saķeri un produktivitāti. Diferenciāļa bloķētāji ir viegli vadāmi, izmantojot ērti lietojamu saskarni. Un, ja mūsu kravas automašīnai ir priekšējais dzenošais tilts, tas tiek automātiski pieslēgts, kad tas jums ir nepieciešams. Un atslēgts, kad tas nav nepieciešams.

Volvo dinamiskā stūrēšana — tā, kā jums patīk
Vai jūs meklējat izcilu manevrētspēju apvienojumā ar mazāku saspringumu plecos? Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu.

Kabīnes pazemes kalnrūpniecībai
Mūsu zemās dienas kabīnes un zemās guļamkabīnes ir lieliski piemērotas pazemei, kur augstums ir ierobežots. Kabīnes var pat aizsargāt ar krītošu priekšmetu aizsargu. Un aprīkot ar tērauda jumta lūku, nevis stikla jumtu.

Volvo tehnisko apkopju plānošana
Avārijas un ārkārtas remonts saīsina darbspējas laiku un samazina ieņēmumus. Perspektīva apkope un profilaktiskā tehniskā apkope ietaupīs laiku un naudu. Plānot atmaksājas. Labā ziņa ir tā, ka mēs to izdarīsim Jūsu vietā. Volvo tehniskās apkopes plāns ir speciāli izstrādāts Jūsu kravas automašīnai un Jūsu uzņēmējdarbībai. Jūsu darbspējas laiks ir optimizēts, un tas ir arī pilnīgi bez maksas.

Atsauces klients

Mēs nekad nezinām, kas gaidāms tālāk. Zeme kustas, un vienu brīdi viss var izskatīties kā tagad, bet jau nākamo — pavisam citādi

Vai sākat darbu jaunā zemes gabalā?

Konsultējieties ar vietējo Volvo Trucks izplatītāju, lai rastu vislabāko pārvadājumu risinājumu savam uzņēmumam kalnrūpniecības un karjeru rakšanas jomā.