Kravas automašīnas

Latvija

×

Volvo FM

Ērta darba vieta uz riteņiem 

Volvo FMX

Vienmēr piegādā. Uz ceļa un bezceļa apstākļos 

A whole new range of trucks

Volvo FH16

Jauda, ērtības un uzticamība izcilā kombinācijā 

Volvo FH

Labākā pieredze tālajiem pārvadājumiem 

Plašs pakalpojumu klāsts

Sasniedziet vēl vairāk 

Pārvadājuma risinājumu jūsu darbam

Mēs piedāvājam kravas automašīnas un pakalpojumus, lai sniegtu atbalstu sekmīgiem pārvadājumiem. Neatkarīgi no darbības jomas vai pārvadājumu vajadzībām mums ir risinājums, kas ir piemērots šodienai un nākotnei. Kā mēs varam jums palīdzēt?

Mūsu kravas automašīnas

Mūsu pakalpojumi

Jaunākās preses relīzes

08A3977 FH 4 x 2, puspiekabe, tālie pārvadājumi uz ceļa

Volvo Trucks izlaiž jauno Volvo FH — nākamās paaudzes kravas automašīnu, kas izstrādāta, paturot prātā autovadītāju

Volvo Trucks ir izlaidis jauno Volvo FH, kam raksturīga pārdomāta kabīne, novatoriskas drošības funkcijas un uz autovadītāju vērsta darba vide. Jaunā dizaina galvenais mērķis ir nodrošināt autovadītājam produktīvāku, drošāku un ērtāku dzīvi uz ceļa.
R2A8182 Jaunais Volvo Trucks lielas kravnesības kravas automašīnu klāsts

Volvo Trucks izlaiž jaunas paaudzes lielas kravnesības kravas automašīnu ar akcentu uz autovadītāju

Volvo Trucks iepazīstina ar četrām jaunām kravas automašīnām, īpaši akcentējot autovadītāja vidi, drošību un produktivitāti. “Mēs patiešām lepojamies ar šo apjomīgo tālredzīgo ieguldījumu. Mūsu mērķis ir būt par klientu vislabāko biznesa partneri, garantējot viņiem iespēju kļūt vēl konkurētspējīgākiem un palīdzot viņiem piesaistīt vislabākos autovadītājus tirgū, kas kļūst vēl sarežģītāks,” saka Rodžers Alms, Volvo Trucks prezidents. Četras lielas kravnesības kravas automašīnas — Volvo FH, FH16, FM un FMX — sastāda apmēram divas trešdaļas no Volvo Trucks piegādēm.
Volvo Trucks iepazīstina ar jauno Volvo FH16

Volvo Trucks iepazīstina ar jauno Volvo FH16, apvienojot ērtības ar jaudu, lai sasniegtu izcilu produktivitāti

Volvo Trucks ir izlaidis jaunas paaudzes Volvo FH16, kas veiksmīgi apvieno jaunas drošības funkcijas, uz autovadītāju orientētu darba vidi un jaunākās tehnoloģijas, lai klientiem nodrošinātu lielāku produktivitāti. Jaunais vadošais modelis pieder nākamās paaudzes Volvo Trucks transportlīdzekļiem, kas izstrādāti, ņemot vērā autovadītāju.

Jaunākie raksti

Vai jums ir jautājums?

Vietējais Volvo kravas automašīnu dīleris atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Apmeklējiet viņu, piezvaniet viņam vai uzaiciniet viņu pie sevis.