Kravas automašīnas

Latvija

×
Jaunā Volvo FE CNG

Mūsu ceļš uz nulles izmešu daudzumu

Volvo FE CNG

Jaudīgi. Produktīvs. Tīrs. Volvo FE, kuram ir ar gāzi darbināms dzinējs, ir ideāli piemērota atkritumu pārvadājumiem un pārvadājumiem pilsētā. 

Lieliski piemērots atkritumu vešanai un pārvadājumiem pilsētā

Ar gāzi darbināma

No ārpuses tā izskatās kā parasta Volvo FE. Bet zem jaunās Volvo FE kabīnes CNG slēpj Euro 6 dzinēju, kuru darbina tikai ar saspiestu dabasgāzi vai saspiestu biogāzi. Tai izmanto aizdedzes sveces tehnoloģiju un rada 320 Zs jaudu un 1356 Nm griezes momentu.

Kravas automašīna ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu. Tāpēc varat no tā sagaidīt, tikpat labu produktivitāti un vadāmības īpašības kā no parastā Volvo FE. Taču šis modelis ir ideāli piemērots īsiem braucieniem ar biežu apstāšanos un braukšanas sākšanu, kā tas notiek, vedot atkritumus un pārvadājumus pilsētā.

Daudzām pilsētām visā pasaulē ir svarīgi sameklēt alternatīvu ar dīzeļdegvielu darbināmām kravas automašīnām. Piedaloties pilsētu apsaimniekošanas konkursos, atjaunojamas degvielas izmantošana bieži vien ir būtisks priekšnosacījums uzvarai, it īpaši, kad runa ir par atkritumu apsaimniekošanu. Pateicoties Volvo FE CNG, tagad mēs varam piedāvāt uzņēmumiem, kas darbojas pilsētas vidē, kravas automašīnu, kas daudz mazāk ietekmē vidi.
Apvienojiet ar zemas grīdas kabīni

Apvienojiet ar zemas grīdas kabīni

Apvienojiet dzinēju ar zemu izmešu līmeni ar viegli pieejamu zemās grīdas kabīni, kas uzlabo drošību pilsētā un atvieglo darbu jūsu autovadītājiem.

Mazāks izmešu daudzums

Metāna gāze sadeg bez jebkādas smaržas. Turklāt tas izdala ļoti zemu kaitīgo daļiņu līmeni. Kad metānu iegūst no biogāzes, t. i., no organiskiem materiāliem, oglekļa dioksīda izmeši tiek samazināti līdz pat 100%*, salīdzinot ar dīzeļdzinēju.

Tajā patiesībā ir tik maz cieto daļiņu, ka nepieciešams tikai trīskomponentu katalizators. Cieto daļiņu filtrs nav nepieciešams. Un AdBlue nav nepieciešams.

* Tas attiecas uz transportlīdzekļa izmešiem tā izmantošanas laikā (“tank-to-wheel”).

Samaziniet izmešu daudzumu
FE CNG Euro 6 dzinējs

Uzticams, produktīvs risinājums

Dzinējs izmanto dzirksteļaizdedzes tehnoloģiju, un emisiju kontrolei ir nepieciešams tikai vertikāls vai horizontāls trīskomponentu katalizators. Efektīvs un uzticams risinājums.

Volvo FE CNG ir pieejama ar 2 × 4 vai 2 × 3 gāzes tvertnēm. Saspiestās gāzes tvertnes ir uzstādītas abās šasijas pusēs. Kad ir optimāli braukšanas apstākļi, darbības diapazons var būt līdz 400 kilometriem, veicot vieglsvara pārvadājumus, un līdz 250 kilometriem, veicot smagākus darbus — atkritumu savākšanu.

Papildus jaunajam ar gāzi darbināmam dzinējam Volvo FE CNG ir aprīkota ar automātisko pārnesumkārbu. Rezultātā tā nodrošina tādu pašu produktivitātes un veiktspējas līmeni kā parastais Volvo FE.

Metāna gāze ir degviela, kas būs ilgtspējīga alternatīva dīzeļdegvielai. Tagad dažādiem sabiedrības locekļiem jārada noteikumi un labvēlīgi apstākļi pozitīvai attīstībai.

Pamēģiniet pats

Vietējais Volvo Trucks izplatītājs ir gatavs apspriest ar Jums Volvo FE CNG iezīmes un priekšrocības.