Kravas automašīnas

Latvija

×
Volvo Exchange bremžu suports

Jūsu pasaule var mainīties 10 cm robežās

Volvo Exchange bremžu suports

Volvo Exchange bremžu suports garantē jūs drošību un sniedz jums tādu veiktspēju un uzticamību, kādu jūs sagaidāt no Volvo kravas automašīnas. Pielaides ir pilnīgi salāgotas līdz pēdējam milimetram un ir piemērotas visiem transportlīdzekļiem, kas būvēti no 2006. gada.

Mēs izgatavojam rezerves daļas tā, lai jums nekad nebūtu jāsaskaras ar kompromisu. Tāpēc mūsu Volvo Exchange bremžu suportiem tiek dota 2 gadu starptautiskā garantija.

 

Pilnvērtīgs Exchange bremžu suporta bloks

Pilnvērtīgs Exchange bremžu suporta bloks

Tagad jūs varat iegādāties pilnībā pārveidotu Volvo Exchange bremžu suportu kravas automašīnām, kas ražotas no 2006. gada. Izvēloties Exchange bremžu suportus, jūs saglabājat bremžu sistēmas integritāti un minimālas uzturēšanas un remonta izmaksas nākotnē. Patiesībā viss darbojas tāpat kā tad, kad jūsu kravas automašīna sākotnēji atstāja rūpnīcu.

 

2 gadu uzstādāmo detaļu garantija

Kad izvēlaties pilnībā pārveidotu bremžu suportu no Volvo Exchange detaļām, kuru uzstādījis kāds no mūsu augsti kvalificētajiem servisa tehniķiem, mēs piedāvājam tādu pašu garantiju kā jaunajai detaļai. Piekļūstot globālajam remontdarbnīcu tīklam, tas nozīmē arī to, ka neatkarīgi no tā, kur atrodaties, jūsu garantija joprojām ir spēkā un tiekat apkalpots jebkurā pasaules vietā.

2 gadu uzstādāmo detaļu garantija
Darbspējas paaugstināšana

Darbspējas paaugstināšana

Kāpēc tērēt laiku bremžu suporta remontam, kad jūs viegli varat nomainīt visu bloku? Volvo Exchange rezerves daļas tiek izgatavotas tā, lai tās atbilstu sākotnējam veiktspējas, uzticamības un kvalitātes līmenim vai pārspētu to. Process ir diezgan vienkāršs. Jūs atdodat nolietoto detaļu un pretī iegādājaties pilnvērtīgu Volvo Exchange detaļu. Nolietotā detaļa tiek pārbaudīta un, ja apstiprināta, pēc tam pārveidota. Pēc tam mēs detaļu glabājam globālajā noliktavu tīklā, līdz tā ir vajadzīga citam klientam.

Konkurētspējīgas cenas

Konkurētspējīgas cenas

Pārveidotajām detaļām tiek noteikta konkurētspējīga cena, jo mums rūp jūsu kopējās īpašumtiesību izmaksas. Mēs vēlamies, lai jūs jūtat, ka varat rentabli uzturēt savu Volvo kravas automašīnu, neapdraudot kvalitāti, veiktspēju vai uzticamību. Pārveidotās detaļas palīdz jums saglabāt jūsu Volvo kā Volvo.

Volvo drošība un veiktspēja

Kad jāizvairās no negadījuma, drošību var izmērīt centimetros. Tāpēc Volvo Trucks bremžu tehnoloģija nodrošina ļoti augstu drošības pakāpi. Tā ir neatņemama Volvo Trucks zīmola sastāvdaļa. Lielāku stabilitāti, samazinātu apstāšanās attālumu un uzlabotu noturēšanu uz ceļa var sasniegt tikai tad, ja bremžu sistēma darbojas nevainojami. Pārveidotās detaļas nodrošina, ka sistēma šādu funkcionalitāti un vajadzības gadījumā mēs tās atjauninām, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai uzturētu drošības un veiktspējas līmeni, ko jūs sagaidāt no Volvo Trucks.

Volvo drošība un veiktspēja
Vides aizsardzība

Vides aizsardzība

Apmainot nolietotās detaļas, Volvo var nodrošināt augstas kvalitātes un rentablas apmaiņas rezerves daļas, vienlaikus samazinot izejvielu izmantošanu līdz 85%, kas mums visiem ļauj saaudzēt apkārtējo vidi. Viss harmonijā — Volvo kvalitātes, drošības un ietekmes uz apkārtējo vidi pamatvērtības.

Drošība nekad netiek apdraudēta

Sazinieties ar vietējo izplatītāju un noskaidrojiet oriģinālā Exchange bremžu suporta jums piedāvāto cenu.