Kravas automašīnas

Katra minūte ir no svara

Runājot par jūsu darbspējas laiku, mēs zinām, ka katra minūte ir no svara. Tāpēc mēs esam apņēmušies nodrošināt nozarē vadošo atbalstu, kas notur jūsu kravas automašīnu uz ceļa un palielina jūsu autoparka produktivitāti.

Uzziniet, ko mūsu darbspējas laika pakalpojumi var sniegt jums. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par neplānotas apstāšanās novēršanu, izmantojot Volvo Connect pakalpojumus, piemēram, reāllaika uzraudzību, akumulatoru uzraudzību un riepu uzraudzību, vai ātru palīdzību uz ceļa, 24/7, no Volvo Action Service. Katru dienu mēs nosakām jaunus kravas automašīnu darbspējas laika standartus — tas viss, lai jūsu uzņēmējdarbība notiktu.

Galvenās priekšrocības

Paredziet un novērsiet neplānotas apstāšanās.

Nodrošiniet savas elektriskās kravas automašīnas akumulatoru labu stāvokli.

Izvairieties no problēmām, kas saistītas ar riepām.

Saņemiet 24/7 palīdzību uz ceļa.

Saņemiet apkopes plānu, kas balstīts uz jūsu kravas automašīnas faktisko lietojumu.

Izbaudiet pilnvērtīgu vilkšanas palīdzību. 

Tālāk uzziniet vairāk par darbspējas laika pakalpojumiem. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar vietējo izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

 

Vai jums vēl nav Volvo Connect?

 

Sazinieties ar savu izplatītāju, lai reģistrētos

Piedāvātie darbspējas laika pakalpojumi

Volvo Action Service

Ja notiek neplānota apstāšanās, palīdzība ir pieejama 24 stundas diennaktī visā Eiropā, izmantojot mūsu palīdzību uz ceļa, Volvo Action Service. Vadītājs var vienkārši piezvanīt vai nospiest VAS pogu kabīnē, lai nekavējoties izveidotu savienojumu ar operatoru, kurš runā tajā pašā valodā. Ar mūsu plašā vilkšanas partneru tīkla un pilnvaroto darbnīcu atbalstu mēs pēc iespējas ātrāk atgriezīsim kravas automašīnu uz ceļa.
 

Volvo Action Service

Savienoto pakalpojumu plānošana

Savienoto pakalpojumu plānošana sniedz jums optimizētu apkopes grafiku, ko nodrošina 24/7 savienojums ar jūsu transportlīdzekli. Mēs attālināti pārbaudām noteiktu komponentu nodilumu un nolietojumu un proaktīvi sazināmies ar jums, pēc vajadzības precizējot jūsu servisa grafiku. Savienoto pakalpojumu plānošana ir iekļauta visos servisa līgumos.
 

Apkopes plānošana 

Uzraudzība reāllaikā

Uzraudzība reāllaikā ir pakalpojums lielas kravnesības kravas automašīnām, ko izmanto, lai prognozētu un novērstu neplānotas apstāšanās. Izmantojot jūsu kravas automašīnas savienojamību, uzraudzība reāllaikā ļauj mums visu diennakti sekot līdzi vairākiem būtiskiem komponentiem, tostarp elektriskās kravas automašīnas akumulatoriem, 24/7. Visi brīdinājumi tiek paziņoti jūsu vietējam izplatītājam vai ar valsts darbspējas laika centra palīdzību, lai varētu nekavējoties veikt profilaktiskas darbības.
 

Volvo servisa līgumi

4 stundu apņemšanās (papildu)

Ja piedzīvojat neplānotu pieturu, mēs apsolām, ka atgriezīsimies ceļā pēc iespējas ātrāk. No brīža, kad pierakstāt pieturu ar Volvo Action Service, pulkstenis sāk darboties. Ja tas aizņem vairāk nekā 4 stundas, mēs sākam jums kompensēt. Jūs varat izvēlēties starp finansiālu kompensāciju (pamata piedāvājums) un kravas automašīnas nomaiņu (papildu piedāvājums).
 

Volvo servisa līgumi

Volvo vilkšanas palīdzība (paplašināta)

Volvo vilkšanas palīdzība sedz vilkšanas izmaksas, kad vien tas ir nepieciešams. Lai nodrošinātu vēl lielāku sirdsmieru, Volvo vilkšanas palīdzības paplašinātais pakalpojums nodrošina papildu aizsardzību saistībā ar iedarbināšanu, degvielas piegādi, transportlīdzekļa un kravas uzraudzību, kā arī kravas izkraušanu un pārkraušanu, kā arī transportu, vadītāja izmitināšanu viesnīcā un pat repatriāciju.
 

Volvo servisa līgumi

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.