Kravas automašīnas

Nobrauktais attālums un maršruts

Nobrauktais attālums un maršruts ir jaudīgs maršruta plānošanas un attāluma simulācijas rīks elektriskajām kravas automašīnām. Pakalpojums, kas pieejams ar Volvo Connect, ļauj simulēt kravas automašīnas maršrutu un iegūt prognozes par nobraucamo attālumu un enerģijas patēriņu. Tas ļauj jums nodrošināt, ka kravas automašīnai būs pietiekami daudz elektroenerģijas, lai veiktu savu uzdevumu un jūs varētu droši plānot transporta uzdevumus. 

Elektrisko kravas automašīnu klāstu ietekmē daudzi faktori. Tie ietver kravas automašīnas specifikācijas, āra temperatūru, maršruta topogrāfiju un to, vai kravas automašīna ir aprīkota ar īpašu enerģiju patērējošu tehniku, piemēram, atkritumu blietētāju. Izpratne par šo faktoru kopējo ietekmi uz kravas automašīnas klāstu var būt izaicinājums, taču nobrauktais attālums un maršruts automātiski veic aprēķinus jūsu vietā. Tas atvieglo autoparka pārvaldību un palīdz maksimāli palielināt elektrisko kravas automašīnu efektivitāti.

Galvenās priekšrocības

Imitējiet kravas automašīnas maršrutu.

Paredziet enerģijas patēriņu un nobraucamo attālumu.

Pievienojiet uzlādes pieturas.

Nosūtiet maršrutu uz kravas automašīnas borta navigāciju.

Pārliecinieties, ka plāns tiek ievērots.

Atbalsts visām elektriskajām kravas automašīnām.

Tālāk uzziniet vairāk par nobraukto attālumu un maršrutu. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Citi pakalpojumi elektriskajām kravas automašīnām

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.