Kravas automašīnas

Pozicionēšana

Volvo Connect pozicionēšanas pakalpojums ļauj autoparku vadītājiem viegli sekot līdzi transportlīdzekļiem un plānot pārvadājumus. Tas sniedz jums piekļuvi detalizētām kartēm ar informāciju par jūsu kravas automašīnām un vadītājiem. Jūs varat sekot līdzi savu transportlīdzekļu atrašanās vietai reāllaikā. Skatiet satiksmes un ceļa informāciju, degvielas uzpildes stacijas un uzlādes stacijas un daudz ko citu. Saņemiet brīdinājumus par tādām problēmām kā ātruma pārsniegšana un riepu spiedienu. Izveidojiet pat ģeožogus, lai izsekotu transportlīdzekļiem, kad tie iebrauc zonā vai atstāj to. Tas viss, lai jūs varētu vairāk kontrolēt katru piegādi.

Galvenās priekšrocības

Sekojiet līdzi savām kravas automašīnām
portālā Volvo Connect.

Analizējiet braucienus un uzlabojiet produktivitāti.

Plānojiet pielāgotos
maršrutus.

Saņemiet brīdinājumus par ģeožogu.

Sekojiet līdzi satiksmes un ceļa apstākļiem.

Skatiet akumulatora un uzlādes statusu.

Tālāk uzziniet vairāk par pakalpojumu Pozicionēšana. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Objektu izsekošana

Vēlaties zināt, kur attiecīgajā brīdī atrodas Jūsu piekabes, tehniskās palīdzības furgoni, konteineri un citi pārvietojami objekti? Izmantojot objektu izsekošanas funkciju, iegūsit visaptverošu pārskatu par savu objektu atrašanās vietām. Šī funkcija ir iekļauta visos Volvo Connect pakalpojumos un lieliski papildina pakalpojumu Pozicionēšana.

Ģeozonas

Vai vēlaties automātiski informēt savus kolēģus, kad transportlīdzekļi iebrauc zonā vai izbrauc no tās? Nosakot ģeozonas, kravas automašīnai iebraucot noteiktā ģeogrāfiskajā teritorijā (piemēram, terminālī) vai izbraucot no tās, var iegūt informāciju, kas ir ļoti būtiska un ietaupa laiku; šī informācija tiek attēlota kabīnē un birojā.

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.