Kravas automašīnas

Ziņapmaiņa

Izbaudiet sirdsmieru, zinot, ka jūsu vadītāji vienmēr ir sasniedzami. Izmantojot ziņapmaiņas pakalpojumu platformā Volvo Connect, jūsu birojs var ātri, ērti un rentabli sazināties ar autovadītājiem. Vadītāji var nolasīt ziņas sānu displejā vai izmantot teksta pārvēršanu runā, lai klausītos ziņas, saglabājot uzmanību uz ceļa. Atbildiet ir tikpat vienkārši, kā izvēlēties ātru atbildi vai rakstīt displeja skārienekrānā. Pievienojiet ziņām PDF failus vai attēlus un sazinieties, cik vēlaties — nav ierobežojumu vai viesabonēšanas maksas.

Galvenās priekšrocības

Vadītāji sazinās, izmantojot sānu displeju.

Autovadītāji var klausīties
īsziņās.

Autovadītāji var izmantot funkciju “ātrās atbildes”.

Pievienojiet ziņām attēlus un PDF failus.

Nosūtiet plānoto
maršrutu uz kravas automašīnas navigācijas sistēmai.

Nav pārsteidzošu viesabonēšanas maksu.

Tālāk uzziniet vairāk par pakalpojumu Ziņapmaiņa. Varat arī apmeklēt Volvo Connect Marketplace vai sazināties ar izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju.

Sasaiste ar citām sistēmām

Ziņapmaiņas pakalpojums ir vienkārši integrējams pasūtīšanas vai rēķinu izrakstīšanas sistēmās, tāpēc visu būtisko informāciju iespējams apstrādāt vienā ekrānā. Tādējādi uzlabosiet kontroli un atvieglināsiet autovadītāja darbu, jo viņa darba pasūtījumi būs pārskatāmi kravas automašīnas ekrānā.

Izveidosim savienojumu

Vai esat gatavs sākt darbu ar Volvo Connect? Vai arī jums ir kāds jautājums par pakalpojumu? Vietējais izplatītājs var palīdzēt.